Elizabeth Halseyová (Cameron Diaz) je učitelka, která by z chování dostala přinejmenším dvojku. Je sprostá, zlá a chová se naprosto nevhodně. Pije, bere drogy a nemůže se dočkat, až si najde dobře situovaného muže, který se o ni postará a ona bude moci svou kariéru učitelky definitivně opustit. Když se s ní rozejde její snoubenec, vymyslí plán, jak získat jeho bohatého a pohledného náhradníka (Justin Timberlake) – o jehož přízeň soupeří se svou přehnaně aktivní kolegyní Amy (Lucy Punch) – ale zjišťuje, že je místo toho nucena bránit se snahám obhroublého učitele tělocviku (Jason Segel). Elizabethiny bizarní plány a jejich bláznivé následky šokují její studenty, spolupracovníky a dokonce i ji samotnou. (oficiální text distributora)

MakinaB

No nevím, slabej průměr. Během filmu jsem se ani nepousmála a to já se řehtám při každý kravině. Občas lehce nuda, ale dávám plus, že se z ní nestala skvělá, báječná a jedinečná slušňačka a zůstala mrchou, dobrá zápletka, fajn herci. No takže tři. Nikomu to nenutím, ale podruhé už to vidět nemusím. ()

Pavlo

Uf, ďalšia poslabšia komédia, ktorá mohla byť oveľa lepšia ako je premietaný výsledok (napr. príbehovo, soundtrackovo – veď tam hrá Justin!, či viac možným využitím hercov – hlavne Cameron, Justina a Jasona). Vo filme sa nájde pár dobrých scén či hlášok, avšak to nestačí a dielo pláva len vo vodách priemeru. Na jeden večer oddychu isto neurazí. ()

Matt2626

Bavil som sa! A to bude pre veľa divákov pri tomto filme asi to najdôležitejšie. Napriek tomu, že som to od takto koncipovanej americkej komédie nečakal, Cameron bola skveá....a to že sa jej charakter nezmenil počas celého deja (ako to býva v podobných "amerických dojákoch) znamená veľké plus pre celý film. J. Timberlake bol strašný, ale komu na tom záleží... Náplň filmu na príjemne strávený večer bola splnená a scenárista ktorý to ustál až do konca by si zaslúžil ocenenie. 65% slušných ()

Sindymindy

Nedá se říct, že by Zkažená úča byl zrovna filmový trhák, ale pro mě, jako pro ženu, která má mládí pomalu v háji a do důchodu daleko, byl celkem osvěžující. Cameron Diaz, už taky mírně poznamenaná roky, se mi v hlavní roli líbila a film mi dal přesně to, co jsem od něj čekala - příjemný odpočinek a zábavu od začátku až do konce. I když některá překvapení, jako např. Justin Timberlake souložící nesouložící, byly spíše traumatizující :-) ()

Chlo0opek

Čekal jsem přece jen trochu víc. Ale i tak jsem se pobavil, přestože teda námět sliboval víc. Cameron dobře zahrála. ()

Phoeniyx

Tohle se mi tedy opravdu moc nelíbilo, nepřišlo mi to skoro vůbec vtipné spíš smutně trapné pokusy o humor dvě hvězdy za oblíbené herce a pár úsměvných scének. Podprůměrný film. ()

Tanulin

Osobně Cameron moc nemusím, ale tady pobavila. Zlatokopka se vším všudy. Film na příjemné odpoledne, žádnou "velikost" bych v tom neviděla ale o to konec konců nejspíš nikomu ani nešlo.... ()

Sorna

Další komedie pro nadržené puberťáky. Určitě se zasmějete, ale nečekejte nějaký filmový zážitek - herci se moc nepředřeli a celkový dojem z filmu .... 2 hvědičky. ()

Palizer

Cameron Diaz zahrala tento film prekvapujúco dobre, čo som bol až prekvapený. No, ale čo sa nedá povedať o Justin Timberlake. Príde mi, ako jeden debilko, neviem, čo na ňom dievčatá vidia:-) Tak isto mi pekne žrala nervy ryšavá Lucy Punch, teda aspoň v tomto filme:-) ()

Mort09

Pokud zvládnete prvních 30 minut, které jsou naplněny 100x použitými vtipy a nudou, tak se dostanete k docela přijatelné komedii. Tu z šedých vod podprůměru vytahují hlavně herecké výkony. Segel s Timberlakem jsou ve svých rolích skvělí a po půli filmu se k nim přidává i Diaz, které sice trvá, než se rozjede, ale ke konci je opravdu „Bad Teacher“. Škoda jen, že to přichází tak pozdě, kdyby film chytl ze začátku větší spád, mohl by být mnohem lepší. ()

Linsang

Tak Cameron mě docela bavila a Jason Segel je opravdu neodolatelnej, ale z Justina Timberlakea se mi dělalo ouzko a u té postelové scény jsem měla co dělat, abych to nevypnula. Takhle trapně za někoho mi nebylo ani nepamatuju. To si mohli opravdu odpustit. Jinak klasická romantická komedie, která vybočuje z davu jen díky poněkud mrchoidní hlavní hrdince (která se ovšem jak velí řád amerických komedií na konci v podstatě napraví). ()

_Any_03 odpad!

Horší POKUS o komedii jsem snad ještě neviděla. Místy to bylo tak trapné, že jsem se tomu až musela smát.. Nevydržela jsem ani do poloviny filmu... Čekala jsem od toho MNOHEM více. ()

shinlove

Taková normální komedie o jedné potvoře, která je pro prachy všeho schopna a navíc je ještě učitelka :) Tímto filmem jsem zakončil "čtyřboj" filmů s Justinem Timberlakem (Kamarád taky rád, Vyměřený čas, Sociální síť a tohle) a musím uznat, že ačkoli ho neposlouchám co se hudby týče, filmově se mi zamlouvá a je vidět, že vyzrál a herecké výkony jdou nahoru. 3* ()

vodnarik odpad!

Prečo dávam odpad? Pretože pointou tejto akože komédie je, že je vlastne správne klamať, byť falošný, vysmievať sa, hádzať špinu na druhých a byť amorálny, keď chcete pre seba niečo v živote dosiahnuť (v tomto prípade "prepotrebné" silikónové prsia). A potom sa čudujeme, prečo okolo nás žije toľko bezohľadných a sebeckých ľudí, čo idú "cez mŕtvoly", len aby dosiahli majetky, vplyv či uznanie, keď sa aj takýmto spôsobom propagujú prevrátené hodnoty. ()

dagyšpandr

Komedie roku 2011....tak dlouho jsem se nezasmál a nepobavil. Potlesk pro Cameron Diaz - její úča je úžasná sobecká svině, kterou budete milovat. Pochválím absenci morální agitky, zpytování svědomí hlavní hrdinky či klišoidní formy prozření a nápravy. ()

Krotitelé duchů 3 budou perfektní

Krotitelé duchů 3 budou perfektní