Plivu na váš hrob

• USA I Spit on Your Grave (více)

RonaMidu

původní film jsem neviděla,nemůžu srovnávat,ale že bych se bavila u pomstychtivých skutků,to ne - ač jako žena hlavní postavu celkem chápu....no,když to vlastně vezmu z jiné stránky - být sadistka,tak mě ten film nejspíš nadchne a třeba si u něj i trochu užiju ()

viperDavid

O čem amíci natáčí filmy, to v takové Indii dělají běžně a bez řečí. Holt jiný kraj, jiný mrav. Tady se však hlavní postava mírně řečeno nasrala a rozhodla se, že do své jeskyňky bez propustky nikoho nepustí a kdo toto nařízení nedbá toho postihne ten nejhorší trest. Sarah Butler ať je jaká je má fakt ukázkovej zadek, kterej ráda ukáže. Snad se od této "hvězdy" dočkáme i dalších filmů pro dospělé. 4* ()

Mrkvič

Horor je to chvilku zezačátku, než začne být všechno jasné. Atmosféra je v tahu a začneme sledovat jen vlnu ponižování a zneužívání, až jsem si začal říkat, že z toho bude ještě hard porno. Potom střih a je tu poslední půlhodina. Ta to v mých očích zachraňuje, protože je to aspoň zajímavé tím... jak kdo dopadne. No a Sarah Butlerová je krásná holka s hezkou prdelkou, které sluší každá zde předvedená póza. ()

oveckaoa

Hodně podobné jak Remake Poslední Dům Nalevo. Původní verzi jsem neviděl ale tato je boží. P.s. na to že na ten remake všeci tady na csfd.cz nadávali tak mě 70 procent dost překvapuje. ()

Raven0

Ale jo, proč ne. Znásilňování a trápení hlavní hrdinky mi hnulo žlučí solidně. Sám bych ty parchanty pěkně "poškádlil". Otázkou je, zda je pomsta vždy tím správným východiskem. Ale tato debata by se spíše hodila do univerzitních poslucháren, než na čsfd :-) ()

uiu

Další hardcore "horor" pro všechny milovníky mučení. Jelikož nemám tenhle typ filmů ráda, tak už od začátku to pro mě byla totální fraška. Hlavní hrdinka jako by z oka vypadla Belle Swan z Twilight. Její neustále vystrašený výraz, jako by byla retardovaná nebo čekala na Edwarda Cullena. Postavy se lekají naprosto banálních věcí (zakašle za ní chlap, ona vyděšeně vykřikne, uslyší něco v domě spadnout, hned ječí a upustí hrnek - normální člověk by takhle nereagoval, takhle vážně reagují jen postavy v "hororech", stejně tak začne houkat auto a chlápek si málem nadělá do kalhot). Místní vidláci ji znásilní a ona se pak vrací, aby je všechny pomučila a zabila. Podle mě tento žánr ani nespadá do kategorie hororů. ()

Yoshimitsu

Mladá dívka, která se ptá na benzínce chlapů ještě nevědomky uchylných násilníků na cestu do chaty v lesích.Chatu obydlujeme sama za účelem dodělat knihu a odpočinout si od města.Jeden večer se promění v noční můru. Brutalita a hlavně znásilňování na ženě se mi příčilo a nebyl to moc poučný zážitek.4 hvězdy dávám za 4 pomstichtivé vraždy, které si ty hovada zasloužily nepočítám labilního kluka, kterého ke všemu nutili a měl to jistý hned jako první.Líto mi ho určitě nebylo! ()

PiLgRiM odpad!

Asi nejzbytečnější film co jsem kdy viděl. Jestli se tohle někomu líbilo, tak by se asi měl nechat vyšetřit :) ()

Blue.Poison

Ponížení, pomsta a hnus. Pro milovníky krve a násilí je to zřejmě hororová perlička, já však raději tu mrazivou atmosféru a té jsem se tady nedočkala. Pro mě to byla jen brutální podívaná, kdy skoro na vlastní kůži cítíte bolest protagonistů. Přesto jsem vydržela až do konce a myslím, že milá nevinná spisovatelka to těm úlisným vesnickým úchylákům vrátila i s úroky.. ()

Mihail123

Brutalita...oči na háčikoch, brokovnica v zadku a veľa iného...toď drsný príbeh o znásilnení a následnej pomste. (ne)Príjemné prekvapenie. ()

Brain-D

9/10 Ze začátku byla docela podobnost s oreginálem, ale brzy to vykolejilo do brutálního gore hororu typu SAW a za tohle překvapení dávám 4* a díky tomu možná lepší než oreginál. ()

Tereza666

Nemůžu si pomoct, ale tady mám hrozný problém s hodnocením. 4* mě příjde moc, 3* zase málo. Vzhledem k tomu, že mě první půlka vůbec nebavila, ale zase druhá byla dost dobrá, tak ... /// Nedalo mi to a pustila jsem si to znova, prostě v tom musí být víc ! - Bože a ono bylo ! . PROSÍM ! Nepovažujte mě za feministku, masochistku nebo něco podobnýho. Ale ten "finiš" jé to bylo krásný. Ze 3*** zvedám na krásné a zasloužené 4**** ()

LEGACY

Přesně nějak takhle si představuji moderní hororovou tvorbu. U mě film zabodoval, a proto neváhám vytáhnout vylepšené čtyři hvězdičky, které filmu přesně sedí a už nakukují do bodového maxima. Rozhodně doporučuji si na film udělat čas a vychutnat si jej bez přerušení, někdy v noci, o samotě, alespoň můj zážitek je o tolik větší. Pochopitelně se mi na film koukalo lépe, když kladná postava vracela úder, až v těchto okamžicích jsem zjistil, že filmu vlastně nemůžu nic moc hrozného vytknout a bavil mě, chtěl jsem vědět jak to dopadne apd. Film si mě zkrátka získal, a proto hodnotím, tak jak hodnotím. (Sledoval jsem v noci na plazmě, když byly rodiče na plese) Hodnotím 90% ()

Angelic-77

Výborně, takhle má přesně vypadat pořádný horor. Žádný zbytečný rádoby vtipný hlášky, obsahující asi tak milion nesmyslně poskládaných sprostých slov za sebou, ale soustředění se především na důvěryhodné zachycení těch správných scén a okamžiků. A vraždící, pomstou posedlá Sarah Butler je naprosto k sežrání :). ()

Danny F.

Hodnocení je za konečné mučení, které bylo opravdu brutálně drsné. Počátek filmu se zdál být běžným buranským thrillerem až do doby než se konečně rozjel na plno. Na to že jsem tento remake viděl jako první než originál se mi docela líbil. 70% ()

Terzeus

Úvod až po skok do vody je režijnou a žánrovou lahôdkou, ukážkovým príkladom drámy s prvkami hororu. Keď už sa to ale chce zmeniť na čistokrvný horor, kdesi zablúdi a skočí do vôd slashera bez emócií prítomných v úvode. Z dievčiny sa stáva nemysliaca mašina na jatky so zvrátenou predstavivosťou. Ako to už ale býva, dobrý obal neznamená chutné jadro. 60% ()

Compadre

Možná nejlepší exploitation, co jsem kdy viděl. Zejména proto, že si holka svou partu teroristů na konci fakt brutálně vychutnala. Původní film jsem neviděl, ale typuju, že remake dopadnul líp.. ()

VanTom

Hutné, trpělivě budované napětí v úvodu vtáhlo, ale už při následném ponižování a znásilňování se začínala projevovat určitá monotónnost, která naplno propukla u závěrečné protahované, nehezky vychutnávané brutální pomsty. Zkrátit stopáž by pomohlo, 107 minut takový intenzivní teror málokdy unese. Lepší hodnocení ale nedám hlavně kvůli několika pitomým scénáristickým kličkám v závěru (vražda na lovu, učitelka?!?). ()

Wade

Původní I Spit on Your Grave je kult mezi exploitation žánrem a remake nezůstal vůbec pozadu. Film je hozen do novější kabátu a né tak syrový co se týče znásilnění,ale přesto je fakt brutální hlavně teda pomsta. Stejný příběh jako v původním filmu a znovu perfektně podaný. Nářez se vším všudy. 100% ()