Zkus mě rozesmát

• USA Just Go with It (více)

mariquee

Neskutečně příjemná komedie, která ač přes svoje nedostatky v námětu, nepostrádá pohodovou a skvělou atmosféru. Už si ani nepamatuju, kdy jsem se naposledy zasmála tak, že mi až tekly slzy... a to se nebavím o té troše fekálního humoru který opravdu nemusím. ()

Darkslider

Jedno slovo: Hilarious!. Myslel jsem si, že Sandler a Aniston duo nebude fungovat, ale Sandler ze sebe kupodivu vytáhl romantickýho a vtipnýho týpka a zahrál ho přesvědčivě. "Dolf" a děti jsou taky výborní. A Aniston? Sakra, na její věk je furt smokin' hot. Jediný, co mi to trochu kazilo byla rolička Nicole Kidman, která mi tam prostě neseděla. Ale v souhrnu, pro mne, nejlepší komedie svýho druhu v roce 2011. ()

Emilii

Hele to byl supr uklidňovák, směju se ještě pořád!!! Jednoduchý a přitom tak trefný, no ale proč né!!! Fakt dobrý nápady jak diváka co nejvíc pobavit, vřele doporučuju!!!! ()

natalanka

No konečně se Sandler zasekl v prech a blití. Kéž by v téhle poloze zůstal. Tohle je koukatelná komedie s celkem dobrými dialogy. A Anistonko seš tam vážně kočena. Tady asi Brad docela zalitoval, že se s Tebou rozešel. Film je vipný. Zábavný. A Sandler po dlouhé době zase vyfik a je šik. :-) ()

Luckyboy

Jednu hvězdičku za stále sexy Jennifer. Zbytek absolutně nefunguje. Film mi připadal jako bez scénáře (hlavně začátek), jenom samé náhodné scény, které byly slepené do něčeho, co by vymyslel i někdo po třech mozkových mrtvicích. ()

gotham

Ač nemám rád americké pseudokomedie, tedy i Sandlerovky, na doporučení několika lidí, že toto je opravdu dobrý, jsem si to tedy půjčil a těšil jsem se, čím že je to výjimečné. Popravdě, ničím. Snad jen že je to taková rozumnější komedie oproti dřívějšímu Sandlerovu stylu, přesto si alespoň v jedné scéně musí pohrát se záchodou mísou. Jennifer se snažila tomuto dílku dodat jakýsi glanc, ale byla na to zoufale sama. Jako fanda tenisu jsem alespoň rád za účast Andyho Roddicka na konci filmu. 40% ()

waltosin

Chtěl zbalit holku kterou si myslel že miloval tak poprosil svojí asistentku at mu hraje ženu a uplatil její děti aby hráli jeho děti a nakonec jedou na havaj a tam zjistí že miluje ženu,kterou každý den potkává v práci a ví o něm všechnu pravdu a ta se taky do něho zamiluje. Tohle bych potřeboval já, svojí spíš spolupracovnici už miluju, ale potřebuju aby se taky do mě zamilovala, takže třeba na ní zkusím něco podobného a vyjde to. :) 80% ()

Dixieboy

Velké uznání pro Bailee Madison, která svůj britský přízvuk vyšperkovala k dokonalosti a získala si mě :) raději jsem ani nekoukal na českou verzi, protože by to její herectví jistojistě zahubilo... A Nicole Kidman byla také milým překvapením :) A zpomalená scéna před "mekáčem", kdy syn háže na těhotnou matku kelímek s colou... no tak to jsem rozdýchával dlouho :D ()

Bau.Baushka

Adam Sandler a Jennifer Aniston ve "své oboru". Až na první scény z minulosti nemá film žádné slabší chvilky a i když možná ne každého rozesměje tak, aby se za břicho popadal, lehký úsměv snad vykouzlí každému. ()

mArtinko5MB

Sandlera nemusím a divím sa tomu, že to má až červenú farbu. Obyčajná komédia, ktorá občas vypustí nejaký podarený frk, samozrejme mierne prehnaný dej a strašne dlhý film. Čudujem sa aj faktu, že to je v top 300 obľúbených filmov. 62% ()

klichem

Prvoplanove, predvidatelne, no napriek tomu to ma svoje svetle momenty a naozaj vtipne momenty a sceny. Mozno keby tu nehrali same stare vykopavky, ktore s tuctu takychto filmov uz pozname nedostalo by to taku reklamu a ani by som si tento film nepozrela. ()

xzajox

Ďalšia americká "komédia", kde sa hrdina zamotáva do klamstiev hlbšie a hlbšie, až je to tak trápne, že by som to najradšej vypol. Až na zopár svetlých momentov, jednu, dve smiešne scény ide len o silno afektovaný silený zlepenec klamstiev. Tiež už mi lezie na nervy, že v takmer každej US komédii musí byť hlavná postava bohatá, aby sa bolo na čom smiať. Film sa však dá celkom dopozerať. Sandlera mám rád, a J.Aniston tiež. Tretia tretina, kedy sa tých lží začíname zbavovať a ukazuje sa pravda už bola ok. Na 3 hviezdy to však nestačí. 49% 2* ()

AndrewNewman

Priemerne vtipne diálogy, krásne sexi herečky a skvelá atmosféra. To všetko ponúka táto vydarená komédia,ktora má v sebe viac vtipu a menej fekálneho humoru,ktorý sa ani mne moc nepáči. V rámci Sandlerovej tvorby to je jeden z jeho najvydarenejších kúskov :) ()