Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

Pythonator

Tohle není pro každého, ale kdo snese South Park a umí se zasmát i těm nejabsurdnějším a nejhnusnějším věcem, tak se zaručeně posere smíchy. Wolverine s koulema na krku je k nezaplacení. Elizabeth Banks drtící kocoura jako bonus na konec taky potěší. Pro fanoušky komiksových filmů je však nejlepší scénou jednoznačně Batman pod stolem popisující bobra Supergirl. Kdyby byl celý film ve stejném tempu, dal bych i 6 hvězdiček. ()

gatuso

Jedna hvezda za casting. A pulka za prvni povidka s Jackamnovyma koulema. Vtipne absurdni. Jinak tezka traparna. Vsichni ti herci si motna mysleli, ze toci Zhave vystrely 3 a bohuzel pro ne natocili americke Babovresky 13... ()

soukyd33

Pokud to budu brát pouze jako komedii, tak tohle tu ještě nebylo! Sprosté, akční, vulgární, blbé, bez logiky, ale tohle tu ještě nebylo! Herecké výkony jsou úžasné, a to proto, že bych nikdy nevěřil, že tohle budou herci hrát. Herecké obsazení je vážně silné. Hvězdiček 4 ()

Rastamania

Hugh Jackman a Liev Schreiber ... na mě udělali opravdu dojem :)) Jinak je to samozřejmě totální zhovadilost, což ještě ale neznamená, že se mi to nemůže líbit.. ()

JITY odpad!

Zo začiatku som si myslela, že to bude niečo dobré ale bohužiaľ má to sklamalo. Obsadenie akože také hviezdy a nahrali takýto film...normálne sa čudujem...ODPAD ()

David2309

Tak toto je přesně film na první rande :-) Každopádně již od půlky jsem vědě,že to nevidím naposled.Luxusní pětihvězďák. ()

Carcooli

Dobrá psycho úchylárna! :-D bavila jsem se, i když jsem místy přivírala oči zhnusením.. :-D nejvíc mě bavila scénka Vadí-nevadí. Divím se některým hercům, že do toho šli, ale v Americe je možné všechno a u nich platí, že čím víc nechutností, tím větší sranda. Jen mi do toho všeho chyběl ještě Will Ferrel a Jim Carey, a mělo by to všechno. Ještě musím ocenit tu reklamu na tiskárny apod,. to mě fakt pobavilo ()

PISTA226

4/10 Hromada pár minutových mini příběhů s obrovským obsazením známých hollywoodských hvězd. Bohůžel na sebe nijak nenavazují a netvoří větší celek, což je možná to, co ten film dost kazí. Jediná věc, která tu tyhle příběhy vlastně trochu spojuje je hlavní linka, která je i vytváří a sama jedním mini příběhem je. Je tu bohužel více těch horších bez větší vynalézavosti a kvality a těch lepších je tu jen pár. Má to být vlastně dost úchylný a vtipný, což jako je, ale spíš na to člověk kouká kvůli hercům, kteří se tu vyskytují právě v dost sexuálních kontextech. Celkem mě to zklamalo, protože jak to není propojený v jeden film, tak každý i dobrý kousek ztrácí po svém prostoru všechnu váhu a nastupujou jiné. První příběh s Hugh Jackmanem s varlaty na krku je naprosto boží a nejlepší z nich a kdyby to bylo jen o tom tak to je mnohem lepší, takhle je to jen par velkem nuda příběhů. ()

Feacher

Rozporuplné, rozporuplné a úplně to chápu. Pro půlku lidí to je levná a trapná záležitost, zatímco pro druhou je to komedie se skvělými herci. Pravdu mají oba tábory, nicméně tito herci do toho určitě šli s tím, že vědí, co z toho vznikne a proto musím s hvězdičkami spíše k druhému táboru. Některé scénky či jen hlášky byly fakt skvělé a rozesmály mě. Některé samozřejmě výrazně slabší, ale celkově to mělo hrozně příjemný náboj. Berte to prostě jako jeden velký vtip a hůř než 3* to nemůže dostat. Ode mě 4*! ()

w31rd0

Vtipny je to promenlive, ale u nekterejch skecu sem se fakt rezal (deti ve strojich). Pokud mate doma nejaky psychofarmaka nebo drogy, doporucuju zkonzumovat a nabehnout do kina, kde si v pravdepodobne prazdnym sale muzete delat co chcete a pred vama se budou houpat pulmetrovy koule Hugh Jackmana. Nektery zdejsi uzivatele ten film evidentne poznamenal do ty miry, ze zacli hvezdickama cenzurovat slovo "varlata", takze nejaky kvality ten film rozhodne ma; nebo proste z toho typka jenom jeste nevyprchaly ty drogy a psychofarmaka. ()

malahradna

no veru riadny malér...trailer sľuboval hory - doly a ono to bolo až príliš nudné. Niektoré príbehy síce stáli fakt za to (Chloe Moritz a spol.), ale ako celok maximálne nevyvážené, občas dokonca bez štipky nápaditosti. Ako jednohubka celkom ujde, ale keby si môžem vybrať, tak do kina by som už na to nešiel a radšej si počkal na DVD ()

Simonette

Po shlédnutí této šílenosti ( jedna hvězdička za něco málo vtipných momentů a ta druhá za hvězdné obsazení) mně napadlo jen jedno: Nezapomenout po shlédnutí ohodnotit tento film a co nejdříve zapomenout na tento film! ()

myllis odpad!

Vedet, ze tam bude neco jako fekal porno a jine perverznosti, tak tam ani nejdu v kine jsem byl.cca 30min, 20 min jsem sledoval reklamy a 10 minut film a neslutecna blbost. nejdrazsi film na kterem jsem kdy byl a doufam, ze uz nikdo nenatoci takovej odpad na tohle vazne nechci do kina chodit.... ()

nowasp

Komedie, která nepotěší ani neurazí.. Jednoznačně nejlepší a nejvtipnější část filmu přichází hned na začátku ( scéna Kate Winslet a Hugh Jackmana), a proto má film spíše klesající tendenci.. Kdo má však chuť vypnout mozek a jen se bavit, určitě nepohrdne. ()