Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

nudlis

4 * za to, že ten film je tak ujetej. Není to idiotská podívaná typu Blbý a blbější, je to o trochu inteligentnější. Ale jen o trochu. Jednotlivý příběhy jsou jeden úchylnější jak druhej a právě proto jsem se zasmál. Hned první o Jeníčkovi s koulema na krku je hodně dobrej. Taky "Vadí nevadí" (Berry+Merchant) byl vynikající. Občas mám radši takovýhle uchylárny, než nějakej pseudo-intelektuální humor. ()

Epco

Kvalita je na úrovni toho čo chce na seba napatlať Anna Faris, čiže riedke, hnedé smrdlavé. Nefunkčné v jednotlivostiach, trapné ako celok. ()

John2y92

Ač je to hovadina první třídy, nemá žádnou skrytou zprávu, či zvrat, ba dokonce nemá ani pořádný děj. Musím nechat že mě velmi pobavila a Hugh Jackman s koulema na bradě je opravdu k nezapomenutí. ()

teseth

Parádní oddychovka co si děla srandu ze všeho a ze všech nejvíce ale sama ze sebe, což asi hromada místních nepochopila. Nebo je možná urazili koule na Jackmanově krku. To co tu plejáda hollywoodských hvězd předvádí je neskutečný do některých bych ani neřekl, že do toho někdy půjdou. Rozhodně to stojí za to vidět. ()

Davidamper

Infantilní a místama i vtipné, ale abych to s tou "chválou" nepřeháněl, víc než jsem se smál, jsem spíš žasl nad tím, jak je možné, že se tam sešlo tolik hereckých hvězd?! Vždyť děj je spojen dialogem mezi debilem a produkčním a zbytek jsou jen scénky, kde je jen 1 ze 3 vtipná nebo alespoň úsměv vzbuzující. Inu někdo tady vysolil cash.. ()

Mer-Em

Nechutný, úchylný, zvrácený...... nemám slov. Jediný co mě zaráží je se jim sakra do takový sračky podařilo naverbovat tolik hereckých hvězd. P.S.: iBABE lol ()

PurGator

úprimne hodnotenie je dosť sklamanie, ak si človek vezme koľko je v tomto filme geniálnych hercov a koľko skvelých scénok tam je (Halle Berry kde som plakal) je hodnotenie dosť neopisujúce tento film. Áno je tam mega veľa kravín, ale kto od takého názvu čaká shakespearovské dielo? ja určite toto odporúčam a po dlhej dobe skvelá komédia :) ()

Rain

Vobec neviem pochopit toto nizke hodnotenie. Ja som sa naozaj bavil od zaciatku do konca, sice niektore scenky boli naozaj zbytocne dlhe (vid posledny ,,pribeh,, s animovanym kocurom mi prisiel zbytocne dlhy), ale naozaj som nevdokazal predvidat co pride dalej, tym padom ma film ani chvilku nenudil (no odbre nasli sa hluche miesta, ale...). Ak tu maju ine pseudointelektualne komedie, ktore teda nestoja ani za rodinne balenie zvratkov po nedelnom obede vyssie hodnotenie ako toto, tak uz potom vazne neviem. Rozhodne odporucam pozriet si, ale necakat ziadne veledielo, pobavi a neurazi. ()

Lord.Filipus

Hvězda za to, že jsem se občas uchechtl..ale jinak je to neskutečná sračka..úchylná ano, ale nevtipně úchylná...Nerozumím, co k tomu všechny ty známé tváře vedlo... ()

Kletus

SPOILER!!! Když jsem viděl Jackmana s koulema na krku měl sem chuť to vypnout, ale najednou bylo po všem tak ok. Pokračuju dál a vidim jak cápek zesere celý čelní sklo tak to už je na pováženou že? Tak ale jedem dál a objevuje se Jason Sudeikis sna ve svý nejhorší roli, ale stupeň fekálního humoru se snižuje. Pokračuje se dál. Celkem vtipnej gag střídá trapnost až do závěrečných titulky. Nevim jak je možný, že do toho šlo tolik celebrit, ale byla to teda strašná podívaná. Mám smysl pro nadsázku, ale čeho je moc, toho je příliš. 1/10 ()

camomilla

Jo, parkrat jsem se zasmala.. kdybych se na to divala sama, nejspis bych nedokoukala. Jak mohli na tenhle film dostat takove herce? To jim take drzeli pistoli u hlavy? ()

Tomulka

Pointy některých povídek nejsou úplně k zahození a skrytý podtext taky není úplně marnej, ale jako celek to hodně působí jako zbytečně vulgární zábava zaměřená cíleně na (raději nebudu pojmenovávat na jakou skupinu diváků), kterým stačí jen vulgarita hodně sexuálních narážek a pár ababsurdních scén. Herecké výkony byli slušné vzhledem k nenáročnosti scénáře a pár zápletek bylo také dobře vymyšlených třeba Naomi Watts s Liev Schreiberem a nebo Kate Winslet a Hugh Jackman takže dám za tyto dvě povídky 2 hvězdy. Rozhodně se to nepřibližuje komediím Blbí a blbější a Něco na té Mary je ai na dostřel.Doporučit rozhodně nemohu. ()

Film2

U niektorých výborných filmov sa nedá pochopiť tak nízke hodnotenie, tu vidíme názorný príklad. Parádna komédia. Najlepšie si ju vychutnáte v spoločnosti priateľov. Kto chce vážny film kde je poriadny príbeh, nech hladá inde, toto je proste len jedna velká SRANDA!! :D ()

mlock odpad!

Od začátku do konce ubohá, nevtipná, trapná sračka. Dokoukal jsem to jenom abych to sem moh napsat. Při vadí-nevadí menší světlá chvilka, ale celkový dojem to nezachránilo a ani na 1 * se to nedohrabalo. ()

Faldicek

Tak tohle je fakt brutus, to je tak šílený a úchylný až je to dobrý :-) Některé povídky jsou slabší, ale o to jsou ty další zase lepší. Celkem si dokážu představit tu srandu při natáčení... ()

fabregas1

Partička hodně známých herců si asi řeklo, že si trochu zablbne a tak si zahrálo ve filmu, který má hodně blízko k filmům typu Děsnej biják, Scary movie atd. Jedná se o povídkový film plný nechutných, divných vtipů se sexuálně-fekálním zaměřením a obávám se, že tento snímek bude buď zatracen a nebo naopak oblíben. Já patřím asi k té menší skupině, která tento film podpoří a zlepší mu hodnocení. Je třeba občas ze sebe udělat chuja ať je nějaká ta čurina. Já se bavil, ale jak říkam není to pro každého. ()

komando20

tak toto bola ozaj hatlanina s dobrym hereckym obsadenim, miestami neskutočne nechutne a trápne ale sem tam sa dalo na tom zasmiať ale určite si to už viac nepozrem strata času ()