Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

Rust_Francis

Vysvětlí mě někdo co tam všichni ti herci dělaj? Větší chujovinu jsem fakt neviděl. Dal bych odpad, ale já vůl to dokoukal až do konce. Jako nebudu vám lhát, tři až pět scén jsem se fakt řezal, ale jediný co potřebujete vidět, je trailer, který vám účel splní. Zbytečnost. Blbost. ()

PatrikP4

Asi jsem to nepochopil, ale největší omyl na kterém jsem byl v dosavadním životě v kině. Dal bych o tom asi ani radši nemluvil. Jedna hvězda za Scotta a Knoxvilla - toto spojení bych chtěl totiž ještě někdy vidět. ()

DJMaroko

No podle mě to byla parádní jízda ten film měl pořádný koule (první povídka) nejprve trochu v šoku co to vlastně je, ale pak to mělo dost dobrý spád. Vřele doporučuji. ()

LadyRainier

3 hvězdičky za Umu alias Louise Lainovou .. to jsem se málem počůrala ...Koule na krku a povídka o menstruaci taky pobavily ... ()

smetak30

Movie 43 sa nedá hodnotiť ako film kedže to film ani nie je. Ústredná dejová línia (ktorá je asi najslašia časť celého filmu) slúži len na akési nutné prepojenie medzi viacerými skečmi. Tieto skeče sú nabité takými absurdnými a nechutnými nápadmi, až sa budete báť akú nechutnosť na vás títo úchylní tvorcovia vytiahnu v ďalšom videu. Budete sa sami seba pýtať:" Chcem to vôbec pozerať?" Chcete! Lebo je to v brutálne zábavné! No a neni práve toto účelom dobrej komédie? ()

belinko

Úvodná scéna s Hugh Jackmanom ma bavila... nasledujúca scéna, kde syn, priviazaný o stĺp nútený svojím otcom vykrikovať "kouřím ptáky" bola pre mňa poslednou v tomto filme, po nej som už nevidel žiadny dôvod k dopozeraniu... preto film ani nehodnotím ()

Wourly

Nerozumím faktu, že tomu někdo dává méně než 4*, však takovýhle nápad (ať už nechutný) přece v žádném jiném filmu neuvidíme. Takže minimálně 3* za originialitu a ty další 2 za to, že jsem umíral smíchy. :D "Kate Winslet nebude hrát s člověkem, kterému vysí koule z krku." ... myslíte, že ne?.... ()

rytir1

Slavní herci netočej žádný oskarový dramata, ale dělaj ze sebe obyčejný kretény, to je moje. ,, Kouřím péra za zlaťáky 😀 ()

chup44

Ci vole, po 5tich rokoch to pozerám, zatiaľ som u Wolverina a kapem smiechom. A áno, viem, že ďalšie scény nie sú na podobnej úrovni, ale na zasmiatie a zhnusenie to je dobré ()

nanamarak1

Povídky s Gerem, leprikónem, výchovou syna a děti a stroje jsou skvělé. Rámcový příběh, krvácení, rande, kocour a kakání jsou průměr. Lovestory s obchoďáku a koule nic moc. A Superhrdinové jsou nekoukatelná sračka. ()

Aquila

Výborná komedie s americkým humorem (tedy na naše poměry trochu více fekálním). Sice povídkový film a některé z povídek trochu slabší, ale celkově humor hrající si na samotné hraně, rozhodně stojí za shlédnutí přes zdejší marné hodnocení. ()

Teachman odpad!

Námět a zápletka: 0/10 ... Vizuální stránka: 3/10 ... Soundtrack: 2/10 ... Didaktický potenciál: 0/10 ... Celkový dojem: 0/10. ()

oli9

Jasně asi nehledat pointu nebo děj. Ale sakra uz nejsem v pubertě abych se smál slovu kokot nebo děvka... I když sem tam byl vtip, pořád málo na tak hvězdné obsazení 🤷‍♂️ ()

F2003F

Vrcholná trápnosť všetkých trápností, tých hercov do toho prosím ako dostali?? Nechutne odporné, ale pár málo narážok ojedinele zafunguje. Naomi udrží naozaj hocičo na aspoň pozerateľnej úrovni, aj keď presne tá časť a časť krámy sú práveže jediné ešte ako-tak ok. Neviem, k zvyšku si možno treba dať lsd a bude vybavené. Moje dve sú vysokým nadhodnotením, no podobný úlet sa asi nezopakuje, minimálne nie s takými menami. ()

johnyoss

Řekl bych to asi takhle, počáteční spot, nebo jak to lze nazvat, nastavil tyčku celkem vysoko, ovšem tak vysoko, že už se další spoty nevyrovnaly a jejich kvalita tak diametrálně klesala. Humor tak perverzní a fekální je jistým lakádlem, ale celkově film bych přirovnal traileru, akorát trošku košatější a delší. Hodnocení 5/10 ()