Mládeži nepřístupno

• USA Movie 43 (více)
Povídkový / Komedie
USA, 2013, 98 min

Předloha:

Bill O'Malley (povídka), Claes Kjellstrom (povídka) (více)

Hellps

popravdě...takovouhle nesmyslnou pi*ovinu jsem už neviděla dlouho... dost mi to připomíná večery strávené s youtube :D ()

Alvin

Nakonec to nebyla taková hrůza, snad jen u dvou scének jsem měl chuť to popohnat dopředu. Nejlepší příběhy: Super Hero Speed Dating (konečně pořádnej Batman!), The Catch (Winslet a koule Hugha Jackmana), Truth or Dare, Happy Birthday, iBabe. ()

xenon96

Nemůžu soudit jelikož jsem film ani nedokoukal. Ale tu část kterou jsem viděl? Proboha! Nestojí za zhlédnutí, pokud teda v průběhu nechcete hledat jiný film kterým nahradíte tenhle. ()

serpencia

Kvůli světlým chvílím občasné zábavy na konci a pár vydařeným hláškám ze začátku jsem se přemluvil dát o jednu hvězdičku víc než si pravděpodobně Movie 43 zaslouží. A nezapomeňte: "Machines: They're full of kids." 50% ()

zero_zelo

videla sem verzi, kdy mezi povidkama nebyl scenarista a producent, ale naky dva mladasove, ktery se na ty pribehy koukali tajne online... a vzalo to filmu tak polovinu uspechu. nevim proc, koho to napadlo. nicmene verze z kanclu je doplnujici a klidne si to dam este parkrat. z nekterejch scenek se mi zveda uprimne kufr a nektery se zbytecne protahovaly... ale jinak slusna demence ()

nixin

No možná, je to zvrhlá, cáklá směsice absurdních příběhů ale podle mého jedna z nejlepších komedií poslední doby. Jen ten poslední příběh tam už být nemusel proto hvězda dolu...Víla :,, Kouřim ptáky za zlaťáky" Knoxville : ,, Já taky" :D ()

flouny8 odpad!

Tohle jedna z největších hovadin, co jsem kdy viděl. Plno naprosto stupidních mini příběhů nacpanejch známejma hercema. Hugh Jackman má koule na krku, Anna Faris chce aby se na ní je přítel vysral...Nejhorší je, že to neni ani vtipný a to ani trapně vtipný. Je to prostě hovadina. Tohle se opravdu může líbit jenom feťákům a vypatlanejm mozkům. ()

JCS

prvotřídní sračka, ale až taková, že jsem se občal šíleně smál, takových absurdit jsem dlouho neviděl v jednom filmu! Palec hore za nápad, nečekal bych, že někoho může vůbec takováhle blbost napadnout :D ()

Mukade

ten film sa má chápať ako zrkadlo spoločnosti naviac kombinované s lupou, paródia spoločnosti. Takto chápaný je celkom dobrý a minimálne za 3*. Je nechutný a veľmi, no ale zrkadlo len zrkadlí, nemôže za nič :) ()

P@\/EL

Řekl bych, že mám pochopení pro jakýkoliv humor, což dokazuje i tahle netradiční komedie. Ačkoliv se najde tolik odpůrců, mě se to zkrátka líbilo. Zaujala mě hlavně originální povídková forma, díky niž jsem si udržel pozornost až do konce. Některé povídky jsou dotaženy až do té největší absurdnosti, což mě rozhodně nenechávalo chladným a skvěle jsem se bavil. Situace jsou mnohdy dosti ujeté, hodně vulgární a skvěle vypointované. Docela mě překvapilo i herecké obsazení - samé hollywoodské hvězdy, které zajisté jedou na stejné vlně jako já. Ani nevíte, jak je film těžké výstižně popsat, to se zkrátka musí vidět! ()

Dobstaf10

„Scary" movie 43 v čele s třinácti režiséry a se scénářem zpracovaným nejspíše na nějakém drogovém večírku s úmyslem zjistit čeho všeho jsou schopni herci v novém tisíciletí. Jak je vidět, tak pro peníze je člověk schopný udělat cokoliv. Osobně dávám jednu hvězdu Jackmenovi za odvahu si sebrat koule a dát si je suveréně pod čelisti. ()

luco323

Naozaj neviem čo povedať. Mám veľmi rád takýto drsný typ humoru ale poviedka s hovnami bola už príliš. Jediná vec pre ktorú neľutujem že som s týmto vôbec strácal čas bola poviedka s lepriconom ktorá skutočne stojí za to. Johnny Knoxville opäť nesklamal. Samozrejme pobavia aj niektoré zvyšné, ale ani zďaleka nie tak.... rátal som ich, boli 3. Príbeh ktorým sú jednotlivé poviedky previazané bol prekvapivo zaujímavý a s prehľadom sa z neho dalo vyťažiť oveľa viac. Keď to zhrniem nie je to ani priemer a u pokazených „titulkových“ scénok som sa pobavil viac ako pri zvyšku filmu. Nakoniec len doplním, že by nebolo od veci urobiť film o filme. Napríklad takým štýlom ako Bad Grandpa .5. 35% ()

Gllaedr

Jak se takováto sračka mohla dostat do kin??? Vůbec třeba nechápu jak se někteří herci mohli na tomto podílet, hlavně Jackman. Jedna hvězdička za scénu s periodou... ()