BeranSon

Nemůžu jinak nežli čistých 5*. Trefný, velice úderný a na oko pravdivý film, který kombinuje vlastně všechny možné způsoby nevěry v manželství. Snímek režiséra Jiřího Vejdělka je vlastně zasazen to stylu: ,,všechno se vrací" a tak to i skutečně je, každá postava je potrestána za to co udělala. S něčím takovým se špatně pohrává - přesně to chtěli všichni ukázat - když do něčeho takového spadnete, tak je velice těžké se dostat z té kaše ven. Naprosto ideální vklínění herců do charakterů zvolil Vejdělek, tak ku příkladu perfektní Bolek Polívka v roli miliónového taxikáře. Potom tu je Jirka Macháček, který všechny zastiňuje, protože tady skutečně nevídaně exceluje. Místy jsem smíchy padal ze židle, hlavně pří tenisové scéně... - 9/10 - ()

merigieren

mno, film o nevěře při zachování věrnosti. Myslím, že se snažil vytěžit hodně ze sexy herečky než z myšlenky, ale i tak to byla celkem uspokojivá podívaná . ()

radaza

Docela překvapeně jsem přečetl hned první komentář, že tento film je obhajoba nevěry. Tak to jsem asi viděl jiný film. Zábavná komedie, která u mě kupodivu nadstavbově probudila i otázky. Znám ženu vedle sebe? Jsem původcem jeho štěstí? Chci být původcem jeho štěstí? Poslouchám ji? Poslouchá ona mě? Mám právo posuzovat jiná partnerství? Líbilo se mi to a bavil jsem se...a to není u českého filmu málo. A co říct k některým komentářům...úspěch se u nás opravdu neodpouští. ()

Stíba

Ženy v pokušení v mužském kabátu. Pro mě od začátku do konce skvělá, příjemně namixovaná podívaná plná dobrých vtipů, ženské krásy a těch mnoha mužských i ženských pravd, které si už každý musí přebrat sám. Některé ČSFD odborníky sice asi těžko ukojí, ale zbytek české populace asi stejně jako osoby, které sem měl možnost sledovat v kině příjemně zahřeje. Skvělým momentem bylo, když se v kině při jedné scéně dívka otočila na svého přítele a on jí v tichu na celý sál říká "No nedívej se tak na mě!" :-) ()

Harts

Svobodomyslný duch umělce.-)) no je to komedie, taková pohádka by se dalo říct, ale ty hvězdičky dávám za úžasné herecké výkony a kameru a závěrečná píseň od Mig 21, tak to už je 5 hvězdiček:-) pěkné vtipné scény, bavil jsem se. ()

Lucas87

Já se mohu vyjádřit pouze pozitivně, musím říct Macháček a Polívka se hledali až se našli. Bolek mě mile překvapil i na své roky je stále skvělý herec a Jirka je stále bezkonkurenční bavič. Každou chvilku jeden originální joke, příjemná muzika, skvělá zábava, po dlouhé době sem zažil, že i kino v malém městě může ožít a být přecpané lidmi, kteří se baví a hlasitě smějí. Takže nelituji doporučení svých přátel, ten film stojí za to. Hudba co tam hraje se jmenuje Charlie Straight - Upside down :) ()

Viky.05

Na česke poměry neuvěřitelně kvalitni film. Machaček ve vrcholove formě a Polivkuv nejlepši film od dědictvi aneb... Vejdělek se začina rozjiždět a ja se těšim na dalši jeho počin :) ()

dandislav1991

Vánoční nadílka pro koz-chtivé-oko-chlapa! Pro ženy už zbývá pouze ty nafouklý břicha na konci. Bavil jsem se na výbornou. Jeden z mála českých filmů, co mají smysl a nepatří do koše. ()

Yomega

Šel jsem na to víceméně s odporem a pouze pod pohrůžkou studených večeří od drahé polovičky. No a jak už to tak občas bývá, výborně jsem se pobavil a z kina odcházel spokojen. Nebýt už hodně křečovitého konce a celkové zdlouhavosti, byl bych spokojen ještě více. Herecky i technicky naprosto precizní a dle mého názoru mnohem povedenější, než trhlé Ženy v pokušení. Ústřední herecká dvojice vnesla do filmu dávku přirozenosti a skoro až hravosti. Škoda slabší druhé poloviny a hlavně konce. První polovina je uvěřitelná, vtipná a nápaditá. Po Účastnících druhý film od Jiřího Vejdělka, který mě bavil a který si rád pustím znovu. ()

Jajar

Podivná snaha servírovat extrémně kontroverzní (pro někoho až nechutné) poselství v líbivém kabátku, co nikoho neurazí. Přesně pro osazenstvo, co chce vidět "něco ze života", ne "ty americký sračky". Pokládám si otázku, proč máme jako národ pořád potřebu na něco si hrát. Nejhorší na tom všem je, že sem se vlastně docela bavil. ()

Deb

Po dlouhé době zase dobrá česká komedie. Myslím, že někteří lidé se ve filmu najdou. Hlavní postavy, které ztvárnili herci Bolek Polívka a Jiří Langmajer, představují opravdu typické muže. Role jim opravdu padli na tělo. Zápletky jsou opravdu vtipné a humorné. ()

Bird_house

Herecké výkony nejsou na Bůh ví jaké úrovni.. Film pravděpodobně nikoho neurazí, na druhou stranu ani tolik nenadchne.. Objevuje se zde pár úsměvných scén, nicméně jich je doslova pár a celý film je o tom, jak jsou si lidé nevěrní a jaké to má klady a zápory.. Éva Vica Kerekes je nejzajímavější na celém tomto snímku.. ()

chrispe

Nemůžu se ubránit srovnání s Ženami v pokušení. I když tyto dva filmy spojují snad jen tři věci - režisér, Macháček a podobný název. A oproti "ženám" je to pěkný sešup dolů. Příběh o tom, že nevěry vládnou světu a kdo nepodvádí, tak je divnej suchar co si neudrží vztah (a neříkám to jako někdo, kdo nad tím pohoršeně vrtí hlavou). Bohužel je to dnešní trend a a proč o tom nenatočit komedii... bohužel pro mě neměl tento film tu potřebnou šťávu, která by mě vtáhla do děje... ani jedna postava mě nezaujala natolik, abych byla víc zvědavá na její linku příběhu. ()

horovska

Naprosté zklamání. konverzační blábol, seriálový kýč. Herecké obsazení, na které jsem se těšila. Jsou dobří, ale tuto stupiditu se jim bohužen nad hladinu vytáhnout nemohlo podařit. Trapný pokus o tragikomedii? Smrt byla opravdu tím nejtrapnějším okamžikem celého snímku. Škoda času.... ()

lxbch

Vejdělek to točil jako muž v naději, že si to každý užije a nebude na tom hledat kdejakou drobnost, co by pohaněl. Bolek hlásí ty svoje repliky s takovou jistotou, jakoby si snad sám psal scénář (on těch zkušeností beztak taky má). Jestli se jednou nedejbože stanu oním mužem v naději, určitě se na tohle mrknu pro zlepšení nálady. ()

Kingjiri

Mužská verze Žen v pokušení nezklamala a je téměř stejně zábavná. Macháčka a Polívku moc nemusim, ale tady podali slušný výkony, hlavně Polívkovi jsem jeho roli občas fakt věřil. Kerekes a Hřebíčková tady zase dělaly pěkný křoví (asi nikdo od nich nečekal nic víc). Hlavně nesmí člověk brát místní pojetí tématu nevěry vážně, jinak si snímek těžko užije. I stopáž dlouhá skoro dvě hodiny nenudí, i když jsou tu narozdíl od Žen v pokušení výprava i počet herců výrazně omezený. Na poměry český komediální produkce novýho tisíciletí rozhodně úspěch, čtyři slabší hvězdy. ()