ZekiZeki

Všem spílačům: buďte rádi za Vejdělkovy filmy, protože nezapomeňte, že tu taky máme filmy Troškovy, Magnuskovy, Vorlíčkovy a dalších jim podobných. Myslete na to při udělování Odpadů nebo jedněch hvězdiček. ()

ScoRPy

Na českou komedii, potom co sem viděl Líbáš jako bůh, Román pro muže i Román pro ženy, sem byl mile překvapen! V rámci žánru si myslím, že se jedná o nadprůměrný kousek, který mě rozhodně bavil. Do kina sem na to jít nechtěl, protože po již zmiňovaných filmech, sem se bál, že dostanu něco stejného zrna, snad ještě horšího. Klidně sem na to do kina jít ale mohl, film mě neurazil, ani mi nepřišel přehnaně tupý. Fanouškem české komedie, ani vlastně komedie nejsem (možná proto mě to bavilo), ale jako film na odreagování bez nutnosti přemýšlet, super. Hodnocení bych viděl na 3*, ale vzhledem k tomu, že musím zase porovnat s ostatnímy nedávno natočenými českými komediemi, tak hodnotím 4*. ()

byk_1

Nevím jak někdo může tady tomu filmu jen "1 hvězdu" nebo dokonce "odpad". Po Ženách v pokušení další špicovní Vejdělkova komedie, která musí pobavit i úplného odpůrce českých filmů či komedií... ()

nudlis

Celkem jsem se nudil. Až tak, že jsem to po 50 minutách vypnul. Polívka sukničkáře přehrával tak amatérsky, že se mi až nechtělo věřit, že je to on. Třeba v Pupendu se mi líbil daleko víc, hráj tak nějak přirozenějc. Tady mi připadal hodně toporně. Ale možná to měla bejt nadsázka, kterou jsem nepobral. A možná bude lepší druhá půlka, kterou jsem neviděl. Každopádně mi připadá, že téma už je vycucaný a vaří se z vody. ()

Yenda.F

Hezká, pohodová "nedělní" komedie, která pobaví. Někoho asi může urážet, ale mně osobně se velice líbí. Jiří Macháček zde nehraje žádného blba a Bolek Polívka dostal roli, která mu podle mě výborně sedla. ()

Stealth2

No, pokud tohle není kompilát několika lepších amerických komedií stejného žánru....tak nevím, Nancy Meyers by měla Vejdělka kopnout do koulí, aby se probral. ()

schindler

Tento kousek by si asi normálně zasloužil 3 hvězdy, jenže to by byl jen průměr a když to srovnám s konkurencí v kategorii český film za posledních pár let, vychází mě to na jasný nadprůměr, takže zubynehty 4 hvězdy. Jenže 4 hvězdy jsem dal také sesterskému filmu Ženy v pokušení a ten byl minimálně o třídu lepší tak jsem to u něj zvýšil na plný počet. Jinak Mužům jasně dominují právě muži (Polívka, Macháček), děj je v závěru už trochu překombinovaný, ale proč ne. Není to film u kterého bych se smíchy za břícho popadal, ale úsměv mě na tváři vyloudil nesčetněkrát. ()

holyvac odpad!

Pro mě jen další z nestravitelných a nechutných způsobů jak prezentovat nevěru...Velmi jednoduché a hloupé. ()

camomilla

Prijemny filmek o mezilidskych vztazich, laskach a tajemstvich, o tom, jak se vzajemne tahame za nos. Bolek a Simona maji charisma jako vzdy, Jirka me neurazi a nenadchne - take jako vzdy. Bohuzel mi dojem kazily lokace - barak kde rodinka bydlela byl pokazde jinde - jednou na Kampe, potom zase na Staromaku, restaurace misto divadla atd... Diky tomu mi zabery do Prazskych zakouti pripadaji, jakoby se nekdo snazil o product placement a hlavnim produktem ma byt Praha. ()

zekon

Jako alternativa k Ženy v pokušení to nevyšlo teda. Nicméně jako celek kvalita. Z filmu je jak smutno tak teplo i pěkná prdel se najde. Taková česká klasika, nějak mě to hodně připomínalo ty staré vynikající české filmy bez těch extra hereckých špiček. Macháček mě dostal na prdel, od Samotářů pěkně "vyrostl" a charakterní role Bolka Polívky, no fakt nevidím důvod proč to setřít. Doprdele co už někteří od těch filmů čekáte??? ()

luboss822

Keď som písal svoj komentár k filmu "Ženy v pokušení" napísal som, že by som rád uvítal nejaké voľné pokračovanie. A ono naozaj prišlo a taktiež nesklamalo ako prvý film. Ak mám byť úprimný do určitej miery tromfol Jiří Vejdělek svoj prvý film, no na druhú stranu boli okamihy kedy vyznieval absurdne a bolo v ňom aj menej humoru, no za to viac dramatičnosti, ktorá nevyšla na zmar. A hlavne sa konečne presadil aj Polívka, ktorý poslednú dobu veľa vydarených filmov nemal - aspoň z môjho pohľadu. Takže opäť ľahký nadpriemer. Neurazil by som sa, kebyže sa aj o 1-2 roky dočkám ďalšieho dobrého Vejdělkového filmu. ()

doctor4war

Chápu lidi co tomuhle filmu ze života dají jednu hvězdu, nebo odpad. Chápu lidi, co tomuhle filmu ze života dají čtyři nebo pět hvězd. Ať nevěra mužská, či ženská, pořád je to nevěra, nicméně je to odraz dnešní doby, alespoň co se citových vztahů týče. Děje se to, vidím to kolem sebe. Mě se po dlouhé době zalíbil český film a dávam čtyři kousky :) ()

DarkAvenger

Intelektuálky, feministky, osvícení muží a další pseudogéniové moderní společnosti jsou pohoršeni, naopak my lidé se smyslem pro humor, kteří umí brát film s nadhledem se skvěle bavili. Někteří uživatelé si myslí, že film obhajuje nevěru a nám ostatním vysílá nějaké poselství, jakože nevěra je správná, těchto uživatelů velmi lituju. Možná bychom na tento film měli koukat jako na povrchní záležitost, užít si ho a nic v něm nehledat. Takhle jsem to udělal já a po celou stopáž filmu jsem se skvěle bavil. Ještě abych se nebavil, když v titulní roli skvěle zahráli Macháček s Polívkou a Eva Kerekes byla tak neuvěřitelně sexy, že při každé scéně s ní jsem ustrnul a s otevřenou pusou sledoval. (páni takovou ženskou mít doma). Komedie to byla velice slušná a u mě překonala i Vejdělkovy Ženy v pokušení. ()

Mort09

Tenhle film má jediný cíl a to bavit. Bavit pomocí příběhu, který je lidský, a proto má své nečekané dramatické momenty a končí situací tak šílenou, že by se snad i mohla stát. Není třeba v tom hledat žádné velké umění (proto nechápu většinu negativních komentářů). Svůj cíl si to plní. MvN jsou plní skvělých hlášek a dobrých hereckých výkonů. Jasných 85% ()

Bohdy67

Jedna z nejlepších českých komedií...Samozřejmě hodně přitažená za vlasy s někdy až paradoxními situacemi. Nadruhou stranu si každý můžeme sáhnout do svědomí, zda přeci jen kousek pravdy v jednotlivých okamžicích nenajdeme. V téhle době občas až pseudoviktoriánství kde je základní pravidlo, že muž má mít jen jednu ženu a žena jednoho muže, asi v mnoných z vás může celkový dojem, že nevěra je vlastně něco fajn a krásně to okořeňuje život velké pobouření,ale pravda je, že užívat si krásy žen ostatních a přesto milovat tu svou jedinou se dá... I ukázka mužského ega kdy "já můžu já jsem chlap", se kterou mimochodem vůbec nesouhlasím také proběhla,takže kdo ví pochopí, kdo ne tak se asi trochu nudil :) Na české poměry nadprůměrný snímek ve kterém vše nakonec dopadlo dobře si zaslouží krásných 95% ()

Bochnajz

Má rád mladé nadějné a talentované lidi a podle názvu jsem si myslel, že film bude o nadějných hokejistech nebo něčem podobném. Bohužel film je o úplně o něčem jiném, což bylo trochu zklamání a proto dávám dva z pěti. ()

Dr.dogous

Rozverná komedie, oblíbení herci, jednoduchá zápletka: "Přiznání je polehčující okolnost u soudu, nikoliv v manželství." Je opakem lásky, láska k nikomu jinému? Nikoliv. 60% ()