Zire

Jak nastínili některé recenze, z filmu jsem měl pocit, jakoby chtěl na mužskou nevěru dát lidem trošku jiný pohled. Nicméně to filmu neubírá na kvalitě. Ba naopak. Celý film se velmi vtipným způsobem naváží a bagatelizuje problém mužské nevěry. Co se děje filmu týče, od určitého okamžiku, který nechci zmiňovat konkrétně, se film kromě roviny komediální, rozvíjí i na rovině poněkud smutnějšího žánru. Celkový dojem z filmu? Dovolil bych si nasvětlit dění v sále od počátku až do konce filmu. Po několika málo úvodních minutách se kinosál začal smát a prakticky do konce filmu nepřestal. Komedii, která by se těšila obdobné reakce už jsem dlouho v kině nenavštívil a tak rozhodně nemůžu dát nižší známku než 5/5. ()

Zirael

Kozy deroucí se z výstřihu, tanga ve vlasech, lezoucí pozadí... Přesto mě šovinistický duch filmu mě nijak neurážel, a párkrát jsem se i zasmála. Jiřího Macháčka mám moc ráda a i k Bolkovi jsem se v poslední době našla cestu, ale to co předváděli se mi moc nelíbilo... neříkám, že za křečovitost scén mohlo umění/neumění zmíněných pánů, ale spíš scénář a některé dialogy, které jsou, jako by je psalo dítě. A fakt nevím, proč češi mají potřebu ze všeho, co mělo jakýsi úspěch (ženy v pokušení) vydojit co nejvíc stůj co stůj... ()

Thorgerda

Původně jsem chtěla napsat něco v tom duchu, že kdyby se vystřihly momenty sentimentu a rodinného kýče a přidalo se pár scének trošku odvážnějšího sexu, mohlo to být docela důstojné pokračování německých erotických filmů šedesátých a sedmdesátých let... Alespoň postavy tohoto filmu mi svými motivacemi legendy typu "Co dělají německá děvčata v noci" (můj oblíbený film, kdysi tajně zhlédnutý tuším na OK3, dnes už nedohledatelný) připomínaly ... Ale dá se na něj nahlížet i z jiného úhlu... Film je vlastně určitým příspěvkem k diskuzi na téma "je život spíše podobný tragedii, nebo komedií"? Postavy které nám tu autoři představují, jsou vlastně takoví duševní mrzáci, pokrytci, hlupáci, přízemní pitomci jejichž horizont je proklatě a zřejmě doživotně omezen. Bez toho cukrového svícení, bez toho blahosklonného rádobynadhledu a kašírované reklamní "poetiky" by z tohoto námětu mohla vzniknout docela slušná sžíravá sonda do střev naší současné, vyprázdněné a morálně rezignované společnosti. Nasnadě jsou totiž otázky, jak by se lidé, kteří celý život takhle očůrávají své blízké (respektive očůrávají se navzájem) chovali mimo mantinely svého intimního rámce. Za kolik by nás asi svezl taxikář Polívka z Dejvic do Podolí? Jak bychom si asi ve skutečnosti pochutnali na specialitách z Macháčkova "grand restaurantu" pod Karlovým mostem? (zóny vyhlášených "kulinářů" turistické zóny?) Kdo jiný, než šikovní taxikáři, nebo pinglové může obývat dům na Staroměstském náměstí? ()

Lanparties

Po dlouhé době česká komedie, která mě udržela po celou dobu filmu s úsměvem od ucha k uchu. Na chvíli, kdy Simonu Stašovou srazí dodávka nikdy nezapomenu. Po množství vtípků mě tento moment opravdu vyděsil a zařezal do sedadla. Přišlo mi, že herecké výkony Bolka Polívky a Jiřího Macháčka byly velmi uvolněné a autentické - tento humor jim prostě sedí na míru. Bohužel po závěrečných titulcích jsem odcházel ze sálu svým způsobem znechucen příběhem a faktem, že realita kolem nás by mohla být (ba dokonce v mnohým případech je) podobná. Vtipy dobré, ovšem jak už tu někdo psal, také mi to přišlo jako obhajoba nevěry a to bohužel můj etiký kodex nesnese. Po humorné stránce paráda, po obsahové však zvrhlost. Proto PRŮMĚR... ()

tchempi

Vejdělek pokračuje v zajetých kolejích se všemi klady i zápory. Povedené špílce střídají místa trapná a „akční“ pasáže hluchá místa. Největším problémem filmu je ale to, že si tvůrci neujasnili žánr. Diváky lákají na komedii, ale tu reprezentuje jen několik gagů a sporných hlášek. Také hlavní myšlenka filmu „nevěra je cool“ je hodně zvrácená. ()

Rodriguess

Opat skvele, uzasne spojeny pribeh z realneho zivota, teda kus dramy je tam a opat skvely cesky humor. Dlho som cakal na tento film a ani trochu nesklamal ale ma uzasne bavil. A machacek a jeho herecky vykon skvely.!! SUPER FILM!! ()

veverysiak

Mierne zhyperbolizovaný obraz takej obyčajnej rodinky, kde sa každý tetelí jedna radosť, samozrejme v cudzích kurníkoch, niekde sa dá aj s chuťou zasmiať, niekde mierne zamyslieť, ale najväčším prínosom pre príbeh bola odvaha nechať pomerne rýchlo skonať jednu hlavnú hrdinku a následne to využiť na ďalšie zápletky, to oceňujem najviac, inak by sa to neverenie stalo nadmieru fádnym a klišéovitým, takže 65%. ()

Movie Maniak

Tentokrát mě víc než film pobavily zdejší komentáře. Nechápu, že někteří, nebo spíše některé, nedokážou přenést přes srdce, že někdo podvádí a vychází mu to. Nejde bože, že o tom někdo natočí film a dokonce komedii. U filmu jsem se pobavil, zasmál a rozhodně mě neurazil. Je to dílko povedené a na poměry českých komedií posledním let i nadprůměrné. Jo a z pohledu páně Tetsua jsem samozřejmě také nemyslící idiot co nepozná kdy se má smát a kdy ne. ()

rigby

Povrchní film s přímým tahem na první signální. Po celou dobu se nedokáže odpoutat z načančané slaboduché kýčovitosti. Některé scény působí velmi zbytečně, ostatně nemá cenu zmiňovat tak trochu hodně neetickou základní zápletku, se kterou mnohý divák nemusí zcela souhlasit. Vyčpělý humor za každou cenu, notoricky známé herecké obsazení, přiblížení se průměrnému dělnickému diváku, potěcha pro oko, vtípky důvěrně známé. Prostě to uplyne a není důvod se na to dívat znovu, protože to nic nepřinese. ()

sew810

Já a moje žena se po zhlédnutí tohoto filmu také hrdě hlásíme k nemyslícím . Výborný český snímek, plný uvěřitelných scén vyvolávajících celou škálu emocí, a tom to je. ()

Brodequin

Koukám ,že je tu spousta lidí, intelektuálů, co v každém filmu hledají nějakou hlubší myšlenku. Něco jako ti obdivovatelé malířských děl (čmáranic), kde stojí s takovým tím zamyšleným výrazem a snaží se hledát myšlenky v obraze, který by normální člověk hodil k popelnicím. Tohle není přeci film, u kterého byste měli hledat nějkou pointu, nebo rozebírat, co tím chtěl asi pan Vejdělek říci. Běžte si polemizovat do nějěkýho odborného klubu. Tohle byl fajn film, na pohodu...Nemám nějak extra v lásce české filmy za poslední dobu, zvášť když všude hrajou ti samí herci. Ale tohle bylo opravdu dobré. Zasmál jsem se, podíval na krásné ženy... Mě se to líbilo. (I když uznávám, že ten konec byl celkem uhozený :-)) ()

JackieBliz

A mně se to docela líbilo. Mám ráda Jiřího Macháčka, mám ráda české filmy a dokonce jsem se několikrát zasmála a zároveň jsem měla chuť brečet, když Simonu srazilo auto. Zachován záměr českých filmů - překvapit diváka nejen zvratem ale i nečekaným koncem. Chvílemi jsem přemýšlela, zda jsem si nezašla na erotický film nebo komedii. Ale přesto, tři hvězdičky naprosto zaslouženě a kdyby ubylo pár chybiček, snad bych hodnotila i více pozitivně:) ()

cubiczech

Opět lámu hůl nad českým filmem. Aneb nestačí mít jen super žhavou zrzavou slovenku, ale pokud balancujete mezi hořkou komedií, šílenou komedií a dramatem.... tak sakra potřebujete taky realistické uvěřitelné postavy, nebo něco, sakra, proč tohle... v prvních 10 minutách vás vyděsí otřesný herecký výkon pana Macháčka, který je bohužel v posledních letech nucen opakovat takřka totožné (a zapomenutelné) role pod taktovkou jeho kamarádů od filmu. Český trend, který vám na konci filmu dá blbé poselství a chtěl vám vsugerovat, že má duši. Slátanina slátaná pitomá. Jedna hvězdička *. ()

Mainstage..

''Komedie'',kde se ale smíchem trochu šetřilo , že?? Životní pravdy s otazníkem na koci, dojemné příběhy, až si člověk říká, že nevěra (na které snímek stojí) je až druhotný produkt. Groteskní nadlehčení tématu udělá z nejednoho záletníka dobráka vod kosti a pojitele rodiny. Lží prosáklej příběh, kypré tvary Kerekesové a Bolek v osvědčené roli životem protřelého světáka. Spíš bych to viděl na nějakou úsměvnou televizní inscenaci a ne jako ''megacelovečerák'' Přesto milé, ale nic nového a velkolepého , pro Vejdělka tipické. ()

aannemer odpad!

72% hodnocení na csfd, fakt se tu už nedivím ničemu. Tato "komedie" je pro mě snůžkou hlouposti a trapnosti. Pokud vilné slintání dvou senilů a estráda pro dvě štětky je vrcholem divákova prožitku, tak prosím. ()

Nerajohn

V podstatě to samé jako Ženy v pokušení. Stejná hudba, stejné finále, místo Balzerové Polívka. Čekal jsem trochu víc. Navíc si myslím, že běžná rodina neřeší pořád dokola ty problémy, jako v tomhle filmu. Mimochodem. Rodině se moc finančně nedaří a to bydlí s monstr bytě u Staromáku a má hospodu u Karlova mostu? ()

Jamall

Už vím, s kým si chci zahrát kulečník a Bolek Polívka to zrovna není. Muži v naději jsou takovým příjemným nenudícím filmem, kde se člověk nad pár vtipy a situacemi zasměje, občas zasmutní a občas si řekne, co se to tam sakra děje. S tím jsem měl asi největší problém, přišlo mi, že se ve filmu řeší až snad moc věcí, žánry se střídají, ty nevěry jsou snad až překombinovaný a s hlavní myšlenkou taky nesouhlasím. Přesto mě to bavilo, závěr v restauraci byl příjemně absurdní. ()

VLADEK odpad!

No, takouvou šmíru, aby člověk pohledal. Nemívám ve zvyku užívat hodnocení "odpad", protože na takové kousky nevydržím do konce. Včera jsem vydržel, stále jsem doufal, že něco přijde, ale byl to jen ryzí vejdělek. ()