BioRaj

V celku překvapivě stravitelná záležitost na naše zaprděné filmové luhy a háje . Už jen to že jsem strávil Polívku s Macháčkem na jednom place je co říct . Po celý film jsme se bavil a klidně jsem si i vypnul mozek a jen koukal . Prostě filmek na večer k odpočinku třeba po celodenním kácení dřeva atd. ()

Terezka_cz

Pro mě příjemná oddychovka. Konečně se česká kinematografie zabývá i "mužskými" problémy. Každý film pojednává o tom, jak ŽENA nemůže najít partnera, jak ŽENA hledá práci a nemůže ji najít, jak se z ŽENY ošklivého kačátka stane krásná labuť, jak se z ŽENY blondýny stane úspěšná právnička .. ale co muži? Jsem moc ráda, že se někdo zabývá i těmi mužskými problémy .. I muži mají své dny :) Herecké výkony, vtip skloubený s dramatickými scénami .. prostě paráda !!! ()

Necrophobic

Mě ten film zkrátka bavil,pěkná kamera ,pěkný baby :-)) Příjemně strávený večer u filmu.Tak nějak už nechápu situaci v českých luzích a hájích jakmile film nezíská ocenění na nějakém festivalu je odsouzen k negativnímu hodnocení.A pseudointelektuální zhovadilosti typu Ondříčkova Grandhotelu sklízí vavříny.Je něco shnilého ve státě českém.Nenechte se odradit je to dobrá komedie. ()

sinesis

Oproti Ženám v pokušení je tenhle film o poznání slabší, nicméně je opět příkladem, že se česká kinematografie dostává po několikaletém šoku znovu do formy. Díky mladým režisérům a scénáristům dostávají české komedie konečně nový směr a tomu jsou důkazem i Muži v naději. Vděčné téma o soužití dvou pohlaví téměř nikdy nezklame a trapasy, které sebou partnerský život přináší jsou oblíbené u všech věkových skupin. Z mého pohledu jsem ve filmu našla jen jedno hluché místo a tím pro mě byla snaha scénáristy, udělat z žen za každou cenu nechápavé mrchy a z mužů chudáky na útěku před vlastním svědomím. Jinak příjemná komedie, ale co do pointy a propracovanosti scénáře, konkurovat prvnímu dílu rozhodně nemůže. ()

Upswing

Výborný herci, pekné prostredie, dobre sa na to pozerá ... ale na "komédiu" je to pre mňa až príliš blbé Škoda. Prekvapila ma vizuálne Éva Vica Kerekes, potom ako som ju videl a hlavne počul u Krausa, som si o nej nič dobré nemyslel. Kvôli nej si ale tento film rád ešte niekedy pozriem. Musím ale súhlasiť, že Vejdělek aj týmto filmom potvrdil, že je dosť mimo a možno by mal vyhľadať odbornú pomoc. ()

JARDAHONDA

Kam se hrabe Medvídek nebo Nestyda.Tento skvěle natočený film od Jirky Vejdělka je úplně jiný level. Reálný příběh současné doby, kde nevěra je každodením chlebem mnoha lidí ....... Děj má vtip, skvělé hlášky, komické situace i tragickou vsuvku, která ovšem měla patřit k tomuto filmu, na kterém se podíleli i výborní herci, kteří svou úlohu splnili na jedničku. **** ()

Lucie505

Zprvu nuda, později chcete vědět jak to dopadne, tak u toho vydržíte, a konec je parádní! Přesto jsem byla zklamaná. Čekala jsem komedii, ale vtipné to nebylo! Smála jsem se pouze absurdnímu plakátu v kabince! :-D Líbilo se mi, jak byl film krásně ostrý, barevný, a scény pěkně nasvícené a střižené. ()

LEOM

Velmi zdařilé pokračování Žen v pokušení, už odvážný trailer dával mužům naději, že se bude u čeho bavit, já se teda bavil, a když se podá taková morbidní scéna jako sypání zpopelněné manželky bolkem na namrznutý chodník takovym stylem jako tady, tak se řežete smíchy i když víte že se to jaksi moc nehodí..... ()

vhorky

Veselý film, který legalizuje nevěru, což může některým moralistům vadit. Některé scénky mi přišly jako vystřižené ze života. Celkově se mi film líbil i díky skvělému hereckému obsazení. ()

X-256 odpad!

Já tyto milé laskavé komedie nováckého typu opravdu nemusím.. Ani sebelepší herecké výkony nenahradí naprosto katastrofickou plytkost scénáře. 10% za dosavadní nejlepší výkon Jiřího Macháčka. A za svůdný projev Kerekesové, byť taky stupidně prvoplánový. ()

K.e.a.n.e.80

Tohle bylo zase utrpení. Každý máme jiný vkus, to je samozřejmě v pořádku ,ale já poslední dobou mám na český filmy přímo alergii. Nuda k posrání, příběh, který tady nikdo neumí zahrát natož zrežírovat, retardovanej pohled Macháčka v každém filmu stejně tupej a okoukanej, prostě to bylo zase zlý. Jedna hvězda za přejetou Stašovou, za každýho dalšího bych hvězdu přidal. ()

Ejvi

Komedie se zajímavým pohledem na partnerské problémy. Neodolatelná Vica Kerekes dodává filmu ten správný šmrnc. ()

Evelynne

Na Muže v naději jsem byla zvědavá, četla jsem a slyšela celkem kladné recenze, a i zde na csfd.cz mě překvapilo vysoké hodnocení. Že by nějaký nový kvalitní český film, kterých je jako šafránu? Omyl. Vysoké hodnocení evidentně způsobil jen výstřih slečny Évy... ()

Eclipsis___

Novodobé české filmy moc nemusím, ale tento ma celkom bavil, vyslovene som sa nenudil ani raz a za tú ryšku tam možno časom vpálim aj 4tú hviezdu. ()

Melodrama

Když jsem viděla film Roming tak jsem si říkala, zase nějaký mladý, nový a ambiciozní režisér, prostě normální průměr. Ale pan Vejdělek zraje jako víno. Čím novější film = tím lepší ... U tohoto filmu je kvalitní scénář, skvělí herci .. co víc si přát ()

wojtekp

V rámci kategorie v celku dobrý film. Komedie obsahující prvky smutné, občas drsné reality. Na troše nadsázky je ukázáno, co by se taky mohlo stát, když nejsme ve vztahu tak celkem féroví, a že si často nejsme navzájem nic dlužní. Potěší rovněž skvělé herecké obsazení. ()