Kličkující rychlá auta, šílení taxikáři a osm miliónů potrhlých chodců patří ke každodenní práci Wileeho (Joseph Gordon-Levitt), jednoho z nejlepších poslíčků na kole v New Yorku. Vyžaduje to zvláštní povahu, jezdit na speciálním lehkém jednorychlostním kole bez brzd. Takoví jezdci musí být výbornými cyklisty, ale stejně tak jsou to sebevražední cvoci, kteří riskují, že se rozmáznou na zemi kdykoliv vyrazí do provozu. Ale chlapík, který je zvyklý hodně riskovat, tentokrát zažije daleko víc než kdy dřív. Rutinní zakázka se změní v závod o život ulicemi Manhattanu. Když Wilee vyzvedne poslední expresní zásilku toho dne, zjistí, že věci nejsou jako obvykle. Tentokrát se ho někdo doopravdy snaží zabít. (HBO GO)

salalala

David Koepp je většinou lepší scenárista než režisér, což ale zrovna Premium Rush úplně nepotvrzuje, protože tady je to naopak. Od začátku upoutá svižné tempo a chytře řešená vizuální stránka, která hrdinovi nabízí hned několik cest s různými konci, čímž dělají z obyčejné jízdy na kole adrenalinový zážitek. Jakmile se ale tvůrce pokouší vyprávět příběh, nemá co nabídnout, protože zápletka je zoufale tuctová, předvídatelná a navíc kvůli imigrační linii prvoplánově dojemná. Vyprávění úplně neprospívá ani míchání časových rovin, které je chvílemi zmatečné, naštěstí ale není složité se v nich orientovat. Dost toho zachraňuje obsazení, v němž vynikají zejména sympatický Joseph Gordon-Levitt a výborný Michael Shannon, který si svého záporáka vysloveně užívá, ostatní už pak víceméně sekundují. Pozitivem je rozhodně i střídmá stopáž, která nedá divákovi prostor se příliš nudit a přemýšlet o nedostatcích. Premium Rush je i po dekádě poměrně příjemnou béčkově laděnou zábavou, která svůj účel splní, ale nic víc v divákovi nezanechá. 60 % ()

hunty

Kdybych nejezdil single speed, tak to snad ani ty 3 hvězdy nedostane.. moc srdceryvný předvídatelný příběh . ) Sardy, inspirovanej fixie filmy, se mohl víc vydovádět. Fixies nejspíš do hollywoodu nepatří, už tak je to moc rozmohlý i po Praze.. ()

Ignus.cz

Oddychový film s cool soundtrackem ale na druhou stranu je to film o otravnych lidech, ktere nenavidi vetsina New Yorku. Nedelejme z nich hrdiny. ()

Skip

Akční film bez výbuchů a jen s jedním nenápadným výstřelem? Jde to vůbec? Ano, jde. Divák si užije nebo "užije" spoustu rychlé jízdy na kolech newyorských messengerů, do toho nějaká ta zápletka se špatným poldou a je to. Dá se to nenáročně sledovat nebo zívat. Já to zkouknul, zcela nenáročně jsem se nenudil a vím, že víckrát už to neuvidím. ()

Fíla

Skvělý nápad, jak udělat akční film pro messengery. Postrádá to větší náboj a výbušnost. Chce to velkou explozi a ne jen lehký vánek přes nosánek. Žádné emoce, jen akce. Trocha emocí by neuškodila, ale tady nejsou a ani u Levitta a okolo něho. Film který hraje druhé housle. 65% ()

ilemas

Adrenalinová prostoduchá oddechovka pro milovníky kol s nesympatickým policajtem. Primitivní film, který díky výborné kameře se dá skousnout. ()

Beagle

Hodinu a půl jsem koukala, jak Joseph Gordon-Levitt drání šílenou rychlostí na fixce mezi newyorskými taxíky. Dělal to sice buhví proč, ale k mému údivu mě to dost bavilo. ()

M.i.k.e

hodně svižná adrenalinovka,která jede od první minuty.Ta tam je klasický postup.Hrdinové všechno řeší v poklusu a nenechávají diváka vydechnout.Ideální oddechová jednohubka,navíc příjemně obsazená...80% ()

Joe321

K tomuhle jsem byl velmi skeptický, ale vyloupla se z toho neskutečně do pedálů šlapající adrenalinovka. Nudit jsem se nezačal ani přes jednoduchost scénáře. Gordon-Levitt klasika dobrý. Víc mi to tahal Shannon, který nepropadl nějakému vraždícímu šílenství a hrál zoufalýho poldu v rámci mezí. Svižné a příjemné alternativní akční béčko. -"Suck it, douchebag!" ()

zbyshek

Príma film. Ačkoliv film prakticky o ničem, příjemně překvapil. J. G-L jako obvykle zahrál dobře a ostatní výkony také dobré. Velmi dobré scény honiček po ulicích na kole. Super kamera! Celkově bych řekl velmi slušný snímek. 75% ()

Vyhy

Příběh slabší, zápletka skoro žádná. Na druhou stranu, úžasná kamera a provedení. Plus to, že tam hraje má oblíbenkyně Dania. A také jsem zjistil, že pokud jsem do teď tvrdil, že umím jezdit na kole, tak jsem se klamal.... ()

Aljak

Monotónne, miestami až nudné. Ako námet to nebolo zlé, no stále donekonečna samé naháňačky na bicykloch alebo prenasledovanie bicyklu v aute? Také niečo ma zrovna nezaujme. Aspoň že zápletka bola dobrá a aj retrospektívne návraty, ktoré prezradili dôvody toho prečo je nejaký lístok tak nesmierne dôležitý. Ale inak to pôsobilo často príliš sterilne a kto sa nevyžíva v takýchto naháňačkových filmoch, tak ho to asi ani príliš nenadchne. Inak títo cyklokuriéri brázdiaci ulice veľkomiest musia ísť asi dosť na nervy, keďže asi ohľady na svoje okolie moc brať nezvyknú. ()

Martin741

Reziser Koepp /Ozveny Mrtvych, Tajemne Okno/ natocil dalsi nudny film, kde sa dohromady nic nedeje. Joseph Gordon Lewitta nemam rad, a xmrti som sa nudil. 10 % ()

dezorz

Premiovy triatlon, bicykel, beh a namiesto plavania film ako taky. Necudo, ze to dopadlo takto udychcane, nepremyslene. ()

bourec

Po dlouhý době znovu viděno. Za posledních 6 let jsem slušně přilnul k cyklistice. Sice ne jako messenger, ani ne bez převodů a brzd, ale baví mě to hodně. Film mě proto v těch cykloscénách bavil hodně. Ta zápletka je do jednoduchá, ale to přeci neva. Navíc sem se platonicky zamiloval do Danii Ramirez. A tak mě film utekl jako voda. Dobrý. 60%. ()

cariada

Příjemné překvapení, náhodou jsem na to v TV narazil a vydržel až do konce. Postavit film na honičkách na kolech v New Yorku za plného provozu je velmi originální a neobvyklé. Dobře jsem se bavil, příběh od začátku do konce nenudí a akce se v podstatě nezastaví. ()

Streeper

Líbilo se mi to o něco víc než Zdrojový kód a to díky tempu, který film má. Je to rychlý, je to napínavý a dost tomu pomáhá nejen herecký výkon Gordona-Levitta, ale taky Michael Shannon, ten prostě tyhle namachrovaný záporáky umí naprosto skvěle. ()

enjoi

Nechápu tak nízké hodnocení. Premium Rush by si určitě zasloužil červený podklad u kolonky procenta. Jasně, nejde o nic originálního, ale je to pěkně natočeno se vším všudy (film má spád, je dobře sestříhán, natočen a hodí se i hudba). Rozhodně se nebudete nudit. 80 % ()

Johnny Depp už hledá nacistický poklad

Johnny Depp už hledá nacistický poklad

22.10.2013

Studio Lionsgate oficiálně oznámilo, že v pondělí bylo v Londýně zahájeno natáčení akční dobrodružné komedie Mortdecai. Název je zároveň jménem hlavní postavy, štramáckého a trochu snobského… (více)

Levitt a Brolin prolévají krev ve Městě hříchu

Levitt a Brolin prolévají krev ve Městě hříchu

10.01.2013

Joseph Gordon-Levitt sice letos neuspěl s Expresní zásilkou (přinejmenším komerčně), ale Looper a hlavně Temný rytíř povstal byly velké hity. Není divu, že se jej mnozí snaží získat do svých projektů… (více)