ondysovec odpad!

viděl jsem jen chvíli a jako je mi na zvracení, hold kde jsou ty časy alespon SuperStar a VyVolení a tak ted je to sračka obo dvoje ()

Priest

O dost lepší než Talentmania a to jsem mezi nimi zběsile přepínal. I když Nova vsadila na přímý přenos, víc sympatií si přeci jenom získala Prima. ()

h.madlenka

Původně jsem vůbec neměla v plánu se koukat, ale nakonec... mně to bavilo! Nebylo to novácky třeskuté a rádoby vtipné, ale přesto to mělo úroveň. Jakub Prachař a Martin Rausch jsou fajn tváře, které rozhodně předčí okoukaného Mareše na Nově. Janu Krausovi v porotě se vážně nedá odolat :). A kromě toho se ve mě po dlouhé době probudilo takové to vzrušení a mrazení v zádech, když někdo předvádí něco opravdu výjimečného. Palec nahoru! ()

Peršanka

... zatím za tři, uvidíme; porota poskládaná dost dobře...přidávám hvjezdu, těším se na další díly...tak definitivně za 5, poslední * je za moderátory ()

HjK

Čím více dílů je "na světě" tím více se člověk začíná bavit. Vtipnější, odvázanější ... ()

lapatata

Dvě hvězdičky pouze za výbornou porotu a velmi dobré moderátory. Jinak mi ale příjde naprostý nesmysl smíchat všechny druhy nejrůznějších umělců i neumělců dohromady a nechat je soutěžit spolu. Copak lze porovnat jestli má větší talent holka, která má ve třinácti letech titul mistryně světa ve stepu nebo jiná, co zpívá jako bohyně či snad ta, co krasojezdí na kole, jako by pro ni neexistovaly fyzické zákony? ()

Rejzl

Neubráním se srovnání s Talentmanií a narovinu - jsem zapřísáhlý odpůrce jakékoliv produkce televize Nova. Možná i proto hodnotím Primáckou talentšou tak vysoko. Přesto - klobouk dolů před moderátory, kteří jsou vtipní a neokoukaní (a především inteligentní, což se o Marešovi tvrdit nedá). Líbí se mi, že nezesměšňují ty "méně" talentované za každou cenu. O porotě můžu říct prakticky to samé, překvapilo mě, že kombinace Kraus - Bílá tak skvěle funguje. Teď můžu jenom doufat, že úroveň neklesne s dalšími díly, protože se na to chci prostě dívat dál. A Primě za Česko Slovensko má talent tleskám. ()

Tweetak

Mně se to líbí, sice je to skoro v každé zemi, ale je to úspěšný model a účinkující jsou koukatelní a často zábavní. ()

pájap

já tyhle estrády prostě nemusím.včera jsem to viděl poprvé a doufám že naposled.ale je fakt že je to lepší než talentmanie.ale je to opravdu pochvala.t? to je jako bych někoho chválil za to ,že je vyšší než pan žokej vána.oléééé. ()

Monyfik odpad!

Stejný odpad jako konkurence na Nově:( a podrobný komentář si můžete přečíst u té druhé rádoby "show" Zajímavý komentář od: duklak2, Wladi.mir ()

zurivymlok

Přiznám se, že jsem vůbec neplánoval, že bych se na tento pořad díval. A také přiznávám: Ano, byl jsem plný předsudků. Ale musím říci, že má i přes zdejší nízké hodnocení až překvapivě vysokou kvalitu. Pokusím se to shrnout do několika bodů. 1) Moderátoři to zvládají velice dobře. Jsou kvalitními průvodci, kteří se na sebe nesnaží strhnout veškerou pozornost. 2) Porota až překvapivě dobrá. Velmi dobře si sedli. Kraus mě sedí svým suchým humorem, Lucka působí sympaticky (i když někdy je až příliš mírná, ale působí tak jako protiváha Slávikovi) a drsně upřímný Jaro Slávik (nejsilnější článek poroty). Velmi dobré je, že porota obvykle mluví k věci a nesnaží se dělat humor a zábavu za každou cenu, protože od toho tam jsou soutěžící. 3) Kvalita účinkujících je v některých případech naprosto neuvěřitelná. Ani jsem netušil, že jsem v česku (a samozřejmě slovensku) obklopen tolika talentovanýma lidma. Výborné zpěvačky (Veronika Stýblová, Dominika Hašková, sestry Winklerovi), vizuálně skvělí Mighty shake - Zastávka, neuvěřitelný Chebejet, originální Mako!Mako ... představují opravdovou kvalitu a tvůrčí potenciál. 4) Hlasující diváci (mezi které se neřadím), kteří zatím do finále pouští opravdu ty nejlepší, v čemž je kvalitními rozhodnutímí podporuje i porota. /// Plné hodnocení nedávám proto, že bych se na tento pořad díval nějak pravidelně a nemohl kvůli němu spát, ale proto, že jeho kvality jsou podle mě nesporné (zvláště srovnám-li to s jinými pořady na našich obrazovkách) a toho si cením stejně jako si cením toho, že televize umožní zviditelnění lidí, kteří mají opravdu talent. /// Srovnávat s Talentmánií ani nemá smysl (a to nejsem z těch, kdo si staví image "odpůrce Novy"). Talentmánii nesleduju už vůbec, ale personální obsazení tam nestojí za nic. A z úryvků, co jsem viděl mi přišlo, že i kvalita soutěžících je o úroveň níž (připomínám, že je to jen dojem, moc jsem toho z Talentmánie neviděl a nerad bych se dotknul schopností některých z nich). ()

Kucin

O kapku lepší než Talentmania ale chci se zeptat koho napadlo tam dat za porotce Krause? komik dobry sranda vsechno ale o co se snaží v talentu to mi připada ne směšné ale trapné... Paní Bílá ja myslel že jste dospěla rozumná žena a ne ječící blbě se chichtající patnáctka...TRAPNÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉ!!!!!!!!!!!!!!! zkopírovat perefektní šou Britanie má talent se náám určitě nepovede my dojebem co můžem tohle je výsledek....abych to shrnul většina talentů do semifinále nepostoupila protože to u nás neni o talentu ale o komerci a snaze předběhnout ve sledovanosti ještě trapnější Talentmanii na nově...porota plná debilů jedine co se povedlo je snad organizace a veci mimo hlavni vyznam nazvu a jedine za to davam 1 hvězdu jinak bych to hodil do popelnice a světe div se...udělalo by mi to maximalni potěšení ()

schindler

O chlup lepší než konkurenční talentmánia. Soutěžící byli, jaký byli, někteří lepší, jiný méně. Mě osobně pobavily např. Bejk denz bradrz nebo Richard Nedvěd. Co se týče poroty, Slávik si někdy hrál na strašně důležitýho, Bílá to strašně prožívala a Kraus tu a tam řekl něco vtipného. K moderátorů bych napsal, nenadchli, nezklamali. To, že velké finále skončilo někdy okolo půl jedné, vlastně už vpondělí, nepovažuji za nejlepší nápad, myslim si, že do konce vydrželi jen ti nejotrlejší. Když to celkově zhrnu, pořad mě nezklamal, ale až tv Prima ohlásí druhou řadu, jásat nebudu. ()

Sidder

Formátu jako takovému lze snad vytknout jenom to, že se těžko porovnávají výkony v úplně rozdílných disciplínách, takže objektivita se místy více mebo méně vytrácí, což je zkrátka daň za větší zábavnost a rozmanitost než nabízejí různé Faktory, Superstáry a Hlasy ale když jsou kvalitní soutěžící, a hlavně porota, (kdo sakra vybral do poslední SuperStar Zeťovou?) tak žádným z těchto pořadů nepohrdnu. Hodnotím zatím jen první sezónu a na té mi absolutně nejvíc vadí, že porota buď úplně ztratila hlavu, sluch, a nebo prostě dostala příkaz zhora (za ty peníze bych ho asi stejne cynicky plnil taky). Ano, je to tak. Ať si říká kdo chce co chce (chodil jsem na zpěv do vysokomýtské ZUŠ cca 7 let, takže mi neříkiejte že tomu nerozumím) Dominika Hašková neměla ve finále co dělat, protože už z castingového výkonu jsou cítit křečovitě tlačené emoce, a některé její tóny v semifinále skutečně trhaly uši ( kdo nevěří ať tam http://www.youtube.com/watch?v=w5Mk5zJmNWc&feature=related běží a poslouchá, opravdu pozorně), ve finále už naštěstí neměla co zkazit. Dalo by se pochopit, že lidi v sále zachvátila davová psychóza, (u Dominiky to chápu, půvab se jí upřít nedá, ale u stejně falešného Zázrivého, snad tedy jenom zpěvem, to je už záhada) každopádně porota by jí z principu podlehnout neměla. Chápu že je mladá a nevyzpívaná (s ohledem na to je její technická kvalita velmi solidní, já jsem ve čtrnácti zpíval mnohem hůř) Co nechápu je, že jí na to nikdo nedokázal veřejně alespoň jemně a citlivě upozornit. Dokážu si představit, že od své učitelky zpěvu možná dostala céres. Z toho celého vyplývá že ČSMT je stejně jako všechny podobné soutěže jen další mašinou na peníze, více než rádobyzpravedlivou soutěží. ()