Útěk z MS-1

• Francie Lockout (více)

Robo2605

Na začiatku som sa dosť preľakol počítačových efektov, ktoré na mňa pôsobili dosť odpudzujúco. Avšak nejedná sa o úplne priemerný príbeh a jeho kvalitu ešte viac vylepšujú vynikajúce hlášky. Film si zaslúžil istotne viacej investícií do špeciálnych efektov čo by ešte viac zvýraznilo dobrý dojem, keďže hereckému obsadeniu nebolo čo vytknúť. Tak čo je ešte potrebné spraviť? Sadnúť si, urobiť pohodlie a všetkých filmových kritikov poslat niekam do prdele - pretože niet nad dobrú akčnú oddychovku. Snow: - Prerušili spojenie. Emilie: - Kto? Snow: - Prenosový vily. :))) ()

RADX1

Je obrovská škoda, že se nedostalo více peněz na efekty, protože především úvodní "dech beroucí" scénu ruší počítačové efekty, které vypadají skoro jak z animáku místo filmu. :( Scénář je opravdu divný a režisér některé věci nechal až moc lehce plavat, přičemž jiné byly propracovány do nejmenšího detailu. No množná zbytečné řešit takové věci u tohoto filmu. Jde hlavně o lehkou zábavu a ne nic co by mělo být silně k zamyšlení nebo k ponaučení. A to je v tomto případě víc než dobře. Prostě taková fajná akční pohádka na dobrou noc. ()

Bednobuch

Dost jsem se bál, že to bude nějaká slátanina s nabušeným hlavním hrdinou. Ale dost mile mě to překvapilo. Sice některé hlášky jsou předrsnělé, třeba "To mě radši vykastruj kamenem", ale jinak to jde. Trochu to místama připomíná Útěk z L.A., ale fakt jen místy. Nečekejte nějakou extra zápletku, nebo detektivku. Jako oddychovka to ale jde. ()

saint3n

takže je to jedna hvězda hláškujícímu Guy Pearcovi, druhá magorovi Jo Gilgunovi a třetí za.. sakra, možná jsem to měl vzít z druhé strany. takže jedno mínus za demenci scénáře, odsouvajícího logiku děje na předposlední kolej.. na té poslední už totiž na nástup spolehlivě čeká z kontextu vytržené převedení storyboardu do "reality" filmového děje (spoiler: např. dveře výtahu už se otevírají a hrdina stojí naproti a vidí nepřátele / střih / nepřátelé vystupují z výtahu a hrdina je v té samé chvíli o desítku metrů jinde schovaný za rohem (sic).. nebylo by prosté cinknutí výtahu postačující?) což mi připomnělo tu třetí hvězdu pro akci, a ne tu "orbitální" CGI, ale starou poctivou handsfree (a geroj nemá nutně navrch) + pár killing spree.. jo tak ta je taky fajn.. ()

NAILBOMB

Demolition Man jinak.......... vykrádání již kdysi natočeného sci-fi...... Více kreativity ve filmovém průmyslu by neuškodilo. ()

mad.dog

Solidní film, který se nesnaží mít kdovíjakou hloubku. Tady jde pouze o akci a odzbrojující hlášky Snowa. Nebýt na začátku té dementní honičky, uvažoval bych minimálně o hvězdě navíc. Co to jako mělo znamenat?? Kdyby tu ,,honičku'' vystřihli, nic by se nestalo a film by byl o level lepší. Škoda. ()

Bleis

Taká fajná odreagovačka na spôsobom starých akčných filmov. Drsný, samotárky tvrďák, so zmyslom pre suchý humor, ktorý zachraňuje nevinnú krásku v zlom svete a to celé v slušnom sci-fi balení. Presne tak ako to máme radi! :) Nie je to nič svetoborné, ale určite zabaví! ()

JerryPilsen

Výborně hláškující Pierce nedokáže zachránit logické díry ve scénáři.Je to škoda,našlápnuto bylo skvěle.Propad nastává ve chvvíli osvobození věznů.Pak už jde logika stranou.Jde jen o pospojování scének zabíjení. ()

oliamiri

Čekal sem to malinko lepší, ale nějak mně to nesklamalo. Hlavní hrdina krutě hláškuje a někdy, opravdu jenom někdy je to docela prdel. Triky dobrý, až na honičku po dálnici na supermotorce, ta je hodně slabě vyvedená. Zločinci na MS-1 jsou ultradrsný, ale taky to docela jde. Je to prostě klasická akční sci-fi. Neurazí a le ani nenadchne. Potenciál na to ale byl. ()

Novik

Gue Pearce je novodobej John McLane, ta role mu sedla jak ulitá a vůbec ... bavil jsem se solidně, hlášek tu bylo dost, akčních scén také a ani na chvilku to nenudí. Normální zábavné béčko které neurazí. :) ()

Imyourmather

Lidi, proboha, kolikrát vám mám opakovat, že tyhle filmy se netočí pro příběh. Zas a znova musím zdůraznit, že je to hlavně kvůli akci, hláškujícímu Paerceovi, efektům a přenádherné Maggie Grace. Co jsem od toho čekal a co jsem chtěl se mi dostalo v hojé míře, i trochu navíc. 8 z 10 možných. Novoten vystihuje na plné čáře. ()

Maerik

Myslím, že nápad na film to bol pekný ale nič viac. Scény ako z nejakej lacnej hry a úplne nedotiahnuté do konca ... človek vyskočí z vesmírneho vezenia v obleku a nasleduje zaber ako pristavajú s padakmi no.... Mám rád keď má hlavný hrdina nejake tie dobré hlašky, vtipné narážky ale aj dobrého veľa škodí trochu to prehnali. ()

barker3040

Konečně něco co po dlouhé době připomene zlaté akční časy Pastí a Skatuta s Brousekm Willísků hláškujícím na každém kroku. Odpočinková jízda, která si na nic nehraje. ()

Zool-B

Kdybych měl odečítat od 100% tak za ty úvodní triky, který vypadaly jako intro ke starý pc hře dávám 15% dolu a za všechny scény ve vesmíru popírající zákony fyziky dalších -15%. Jenže tohle všechno jsem si odečítal před scénou "seskok z ms-1 ... dopad na zem. Za to dávám - 50% protože to byl opravdu vrchol všeho, ještě se měli po cestě dolů na zem rovnou nechat oddat. ()

xChorosh

Klasická "americká slátanina", typu - Jsem hlavní hrdina, ze všeho si dělám srandu, na co šáhnu se mi povede, necítím bolest a zachráním prezidentovu dceru, která se do mě zamiluje .. Místy až legrační scény ( např. plastická honička, připomínající počítačovou hru ).. Viděl jsem, stačilo.. :-)) ()

films3

tak tento film ma bavil od zaciatku az do konca...aj ked to mozno vyzeralo ako beckovy film,ale pre mna to bol vyborny akcni film s prijemnym humorom hlavneho herca...nasmial som sa na nom riadne ()

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

Rodriguez a nový Útěk z New Yorku?

25.03.2017