OG_Swifty

Jak "Stiflera" nemusim, tak tady vypadal docela narachane - strniste umi zazraky :) Neznama Alison Pill mi dala svym kukucem vzpomenout na slavnejsi Zooey Deschanel, ktera se mi docela libi, takze mi ta milostna linka dvou pitomcu ani nevadila. Xavier byl takovej mental a pak se z nicehonic sebere a da hattrick.. ale co, je to prijemnej film a vlastne me to i bavilo. ()

berusche

Frekvence 450 sprostých slov za minutu, místy poněkud hodně jednoduchý humor, krev používána jen pro efekt, a netalentovaný, ale charakterně čestný blbec v hlavní roli. Kdo by čekal, že mě tohle osloví, je blázen nebo jsme spolu zatím neměli tu čest. Vlastně tady není vůbec nic jiného, než bývá v klasických sportovních filmech (rozuměj, nejde nám to, ale zvítězíme, a kdyby ne, tak aspoň morálně) + dávka hokeje přitaženého za vlasy. Na vyražený zuby se raději podívám ve filmu, kde je někdo páčí hákem, tam je bolest zjevná. Tady u toho retarda silně pochybuju o tom, že si uvědomoval, že za pár let bude tak blbej jako Rocky Balboa v posledních dílech, páč mu vymlátěj z hlavy i ten zbytek, co tam vůbec kdy měl. Oko na slepo je teda poměrně tragický a budu se muset přemlouvat, jestli tam ještě někdy budu důvěřovat tomu, že mě zaujmou. Upřímně, nejsem žádná ovečka, ale já se styděla za to, jak je to hloupě přisprostlý, a jak se tomu všichni smějou. PS: No a pokud tomuhle někdo napálí pět s komentářem "to mě pose*, jestli je tohle podle skutečné události...", je jasné, že já mířím na opačnou stranu spektra. ()

lioncel

Tedy podle mě jde, až na tu přehnaně praštěnou přisprostlou a dosti trapnou postavičku: Ryan / Jay Baruchel – já tyhle potrhlý típky zkrátka nemám zrovna nějak moc v oblibě, o poměrně velmi slušnou a zábavnou a vtipnou nejen sportovní podívanou .. možná se to někomu nezdá, ale Seann William Scott tu opět exceluje (tj.: moc dobře hraje) .. dělá mi už poněkolikáté velkou radost, je většinou hodně podceňovaný, ale už po několikáté ukazuje mnohem víc, než spousta slavnějších /větších/ rádoby hvězd z jeho věkové kategorie .. snad dostane mnohem víc příležitostí … ()

SallyZen

Zrovna píšu tento komentář a popravu mám reklamu na špičkové zubní implantáty. Ty by se určitě hodili Rheovi, když už s tím praštil. Jinak to je naprosto skvělá oddychovka. Stiflera alias Goona budu mít vždycky radši jako perverzáka z prciček, ale přesto mě pobavil. Tedy hlavně když byl na ledě. Šárvatky skvělé, hlavně že to nijak zvlášť necenzurovali. Nejlepší postavou byl jednoznačně Jay Baruchel, který snad řekl víc sprostejch slov než normálních. Konec je zakončený obyčejně, ale nevadí to. Pobavil jsem se. Určitě zábavnější hokej než ten pravý. 80% ()

M.i.k.e

vydařená odechovka s překvapivě civilním Seannem Williamem Scottem a navíc jeden z mála filmů,ve kterém hokej nevypadá vyloženě trapně.Já se jako hokejový fanoušek bavil více než dobře....80% ()

Aljak

Výborne som sa pobavil :) Ďalší film s hokejovou tématikou, hoci tento krát vo viacmenej neobvyklom komediálnom prevedení. Hlavnou postavou nebol ako obvykle najlepší hráč teamu, ale "sekuriťák" starajúci sa o to, aby hlavné hviezdy teamu mali krytý chrbát. A táto rola je naozaj veľmi dôležitá, hoci sa jej často neprikladá až taká veľká vážnosť. Presne takýmto hráčom je aj Doug, ktorý nikdy v živote nič nedosiahol - až do chvíle kým nenašiel svoje uplatnenie v ľadovom hokeji... Takto nejako sa to začalo a postupne sa to všetko rozbehne. Scenár vynikajúci, aj herecké obsadenie - len škoda toho zveličovania niektorých situácii na ľade (hlavne tých bitiek), ktoré často prerastali až do absurdity. Dalo sa to veru spraviť aj bez toho a potom by som reálne premýšľal o 5 hviezdičkách. Lebo tento film stál za to a už dávno ma nič tak nepobavilo ako hlášky, dialógy a množstvo vtipných situácii v tomto filme. Až doteraz som si nevedel predstaviť S. W. Scotta v takejto hereckej úlohe, ale milo ma prekvapil. No a celkom ma zaujala aj Alison Pill - také milé slniečko. ()

Martin741

Reziser Dowse /Noc je jeste mlada/ natocil celkom slusnu komediu, v ktorej ide o hokejove zapasy. Sean William Skot je verejnosti znamy ako sexuchtivy parchant zo serie Americkeho Kolaca /teda u nas to vyslo ako Prci, prci prcicky/. Tu vsak uz ukazal - a to ho z duse nemam rad - ze dokaze utiahnut aj sportovu komediu z hokejoveho prostredia. *Dialogy dobre, Dowse je aspon zrucny reziser a Son W. Skot ma po x rokoch na konte konecne priemerny film : 60 % ()

O´Neill

Těžko k tomuto filmu něco psát, protože zkrátka není co chválit...Mohla to být solidní agresivní odreágovačka, místo toho jen neslaná-nemastná podívaná. Špatný námět, hrozný scénář, kterému chybí komedie. Scott je sice machr, ale film je celý špatný a ani on to nezachraňuje...Přitom stačilo přidat špetku humoru, a mohlo to celé vypadat naprosto jinak. ()

bourec

Nevim jak hodnotit.Ale zároveň s přihlédnutím k tomu,jak a v jakejch filmech hrál doteď Scott.je to lepší průměr.60%. ()

carlos 2010

Mám zmiešané pocity. Keby to ostalo v rovine komédie, tak dám aj 5*. Ale stále to skĺzavalo do melancholických úletov a to ma až tak nezaujalo. ()

Rodriguez

Jeden z důvodů, proč člověk nesportuje a radši se podívá na takovýto snímek. Stačí pitomá autonehoda, aby měl co dělat a nenechat se bláznivě mlátit od spoluhráčů či protivníků. A jeden z důvodů proč film vidět: Seann William Scott alias (nezapomenutelný) "prcičkář". 70% ()

bukowski83

Tohle je taková ta jasná trojhvězda, čili průměr jak má být, kde se všechno blíží k již na začátku avizovanému konci. Scott zde k mému údivu dokonce i hraje a hraje sympaticky. Goon je taková prostá mlátička, ve které mně chybělo více toho hokeje, konec mně tak trochu zkazil celý dojem z filmu a proto zůstává v tom průměru i přes těch několik skvělých momentů.60% ()

enjoi

V Kanadě je asi možné všechno :). Příběh je tak průhledný, že vám musí po pěti minutách být jasné jak film skončí. I přesto se budete skvěle bavit. Pokud jenom trochu sledujte hokej, tak tenhle film je přesně pro vás. We gotta be fucking triceps, biceps, other-ceps hard! Greek fucking underground gay porn hard! Highlanders gay porn hard! 90 % ()

TommyLeeJape

Kdyby Forresta Gumpa točili v Kanadě, vypadalo by to nějak takhle. Jo, oni by kašlali na knižní předlohu. Forrest by měl teplýho bráchu, nechápavé rodiče a hrál by hokej. Tím nechci nijak shazovat tuhle povedenou kanadskou jednohubku, která potěší nejen hokejové fandy. Seann William Scott se s tím (s ním) popral vážně dobře. ()

Lanark

Hokej jako sport mě dost míjí stejně tak jako humor založený na sprostých slovech a plivání na pornočasopisy. Přesto mě Scott příjemně překvapil, hraje si sice klasicky svého "Stifflera" , ale tahle verze je taková upřímnější a zralejší. Kluků který chtěj jen někam patřit, po světě běhá mraky. Ale těch, který znaj svoje možnosti a hranice a dokážou se s nima smířit a přijmout svůj život takovej jakej je, je jak šafránu. "Lidi obdivují bojovníky jen do tý doby než se vrátí z bitvy." Závěrečnej titulkovej bonus v podobě rozhovoru s pravým Dougem ukázal, jak moc je jeho postava ve filmu přitažená za vlasy. Plus mínus tedy 3*, i když možná trochu váznou. Ale holky, který maj rádi hokejisty, pivo, bitky a vše okolo to bavit určitě bude :) Dobře Báro, odteď už jen Aero;) ()

C0r0ner

Hokej na mě platí a to i ve filmu, ač je vlastně každý sportovní snímek naprosto stejný jako každý jiný. Z loosera se něco stane a dosáhne svého cíle = snadné ztotožnění a emoce. Ale hokej je hokej a Goon byl navíc bitkař, takže jsem se bavil a k tomu to hodně slušně uteklo. Nakonec jsem tedy spokojen, i když scénář nestál tradičně za nic. 80% ()

U_S_O

Dobrých filmov o hokeji je málo. Asi len jeden ak si dobre spomínam (Maurice Richard). Vlastne ešte jeden, ktorý som však ešte nevidel (Miracle). Takže Goon som mal vyhliadnutý už dlhšie a naozaj som sa naň tešil. Aj kvôli Scottovi, ktorý ma v podobne ladenej, športovej komédii Balls Out, naozaj pobavil. Toto ma ale až tak nezaujalo, aj keď niektoré momenty pobavili. Bitky k hokeju patria ale tu sa mi zdali až príliš prehnané, presne na štýl starých hier NHL :) Aj keď záverečné videá zo skutočnosti sa od filmu veľmi nelíšili :D Rozhodne som ale očakával viac, chuť mi hádam napraví ďalší hokejový film Hit Somebody, ktorý má vyjsť na budúci rok, a na ten sa teším ešte viac, pretože je inšpirovaný peknou pesničkou s rovnakým názvom. ()

Pajky3

Já jsem se bavil a to víc než dobře, kdyby nebylo několika nechutností a postavy Baruchela, tak by to bylo dokonalý. O hokeji moc dobrejch filmů není a o rváčích v něm už vůbec ne. S.W.Scott do téhle role pasuje úplně dokonale, ale i jeho protipól v podání Lieva Schriebera byl skvělej. Přesně takhle si představuje hokejovýho veterána. ()