Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Skejpr
  ****

  Svým způsobem neuvěřitelně přepálená splácanina všeho možného, která ale nepřestává bavit a odzbrojuje nejen pohádkovou atmosférou a krásným designem, ale především pevným režijním uchopením, hravostí, nápaditou akcí, sociálním přesahem (byrokratická epizoda je parádní) a sympatickými postavami. Wachowští prostě umí, i když si zrovna točí jen tak pro radost. Tatum je výborný...(9.2.2015)

 • PinokKio
  **

  Až o vás někdo prohlásí, že jste kráva či vůl, tak mu to nemějte až tolik za zlé. Prostě měl jen kliku, že se mu povedlo dostat se mimo hranice naší modré planety, kde nejspíš na nějaké obyvatelné planetě potkal někoho z vašich příbuzných, kterému jako byste z oka vypadli. Na druhou stranu pokud si to nechcete nechat líbit a nevadí vám při tom vyhodit dost peněz za lístek do kina na film, který vlastně ani nedoporučuju, tak se s Wachovskými můžete vydat na mezigalaktickou fantasmagorickou výpravu, na které když se vám podaří přelstít (či podplatit) úřednického šimla, tak posléze milého pomlouvače narvete třeba do pytlíku čaje a rázem se budete po vylouhování cítit o nějaký ten rok lépe ..(8.2.2015)

 • Rogue
  odpad!

  Twilight Reloaded. Dokonalý fail - scénář, charaktery, střih, akce, dalogy, casting... name it. A surfovací boty jsou totálně gay. Splácanost nakonec ani tak nevadí, ale v kontextu celé té demence je dost vtipná (záporák z Hvězdné brány, mechové, pseudovlkodlak, ještěři, asiatka, kruhy v obilí, Asterixovská byrokracie, křídla - nechápu, že ten film je taková nuda!). Příště prosím o kooperaci s Shyamalanem. Jediný "klad" je asi to, že Redmayne se nebere vážně.(5.2.2015)

 • EdaS
  **

  Mimózní, blbě odvyprávěná, emocí, humoru nebo nadhledu prostá space opera, která mě bavila vlastně jen svou bizarností. The Wachowskis to tentokrát podělali. Ale totálně. A i akce stojí za prd.(5.2.2015)

 • fauxthum
  ****

  Wachowští konečně - po Speed Racerovi - zase natočili dobrý film. Mnohem lepší, než poněkud rozpačitý a vlastně nešťastně pojatý Atlas mraků, který opravdu není moc dobrou či alespoň zajímavou, inspirativní adaptací své knižní předlohy. Jen tak dál: Jupiter Ascending spolu s Bessonovou Lucy patří mezi nejlepší sci-fi, co se ve filmovém mainstreamu objevily v posledních několika letech.(21.5.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace