Když se pod noční oblohou narodila Jupiter Jones (Kunis), znamení napovídala, že je předurčena k velkým činům. Nyní již dospělá Jupiter sní o hvězdách, ale probouzí se do chladné reality uklízečky toalet a nekonečného sledu neúspěchů. Až když na Zemi dorazí Caine (Tatum), geneticky upravený bývalý armádní lovec, jehož úkolem je Jupiter sledovat, začne si uvědomovat naplnění svého osudu - její genetická výbava ji předurčuje jako dědičnou následnici královny vesmíru. Toto neobvyklé následnictví by však mohlo ovlivnit rovnováhu ve vesmíru. (Warner Bros. CZ)

kramatos

Překvapivě kvalitní sci-fi s příběhem, který má i jakžtakž hlavu a patu. Co se sc-fi týče, tam u mě naprostá spokojenost, co se vyprávění příběhu týče, tam se to jakž takž drží až na pár patetických scén, které má na svědomí pravděpodobně sestra Wachowská, která má ještě šoky z ortodoxní uřízky. A co si budeme nalhávat, Tatum má hereckého talentu taky tak maximálně na točení italského porna. Sumasumárum, na to že jsem očekával katastrofu, jsem byl příjemně překvapen. Prostě Kinder Surprise. ()

koudak88

Byl jsem na film celkem zvědavý, mám rád vesmírné sci-fi, ale tohle byl fakt průser s velkým P. Film přitom sám o sobě toho měl tolik co nabídnout, ale v závěru se nic takového nestalo. Postavy naprosto nezajímavé, herci totéž. To co bylo bráno jako vtip, bylo trapné. To co bylo bráno vážně, bylo taky trapné. Děj neměl hlavu ani patu, zápletka... tam snad ani žádná nebyla. Přitom vizuální stránka filmu a samotné 3D bylo suprové, bohužel to fakt nestačilo. Komentář co nejlépe vystihuje film napsal Tom Hardy. ()

LacoDeLoco

Space opera, Pokud jdete na sfi fi, vypravne scifi, tak v soucasnosti se to toci takto :) Pekne, barevne, akcni, vtipne (cisticka zachodu je majitelkou Zeme.....) Dobra zabava, pokud vite, na co jedete. ()

TillCZ

Nádherný film. Bavil jsem se od začátku až do konce. Děj má spád a ani na chvíli se nezastaví. Film má super efekty, skvělý výběr herců i zápletku. Doporučuji se podívat. Za mě 5* ()

Richi007 odpad!

"To byla kravina!" byla moje první vyslovená věta po těch strašných mukách. Následující komentář obsahuje spoilery a není vohdný pro zarputilé fanynky Tatuma. Nerozumím tomu, jak se mohli Wachowski pod tohle podepsat. Vezmeme to popořadě. Ten začátek byl neskutečně zmatlaný a nikdo netušil o co jde. Ve filmu postupně se vše ujasnilo a do "akce" nabitého příběhu se dokázala procpat i jedna vtipná hláška, které se zasmálo nudou zničené obsazenstvo sálu. Myslím, že pán přede mnou už si vkládal revolver do pussy, ale naštěstí nevystřelil. Během filmu zjistíte, že Tatum umí suprově bruslit a kluci z Ledově ostří by mu mohli závidět i jejich akt, který on vylepšil. Na konci (spoiler) vlastně Tatuma uvidíme v celé kráse, tedy vlk, který má křídla. WTF? Od kdy mají Lycani křídla? No nic, jdeme dál. Mila Kunis se během celého filmu stále rozhoduje, zda mýt záchody nebo být Výsostí (pozor, tohle slovo je tam až přehnaně často a už mě dost štvalo). Nakonec se rozhodne pro obojí a samozřejmě přitom zachrání Zemi a zbaví se padoucha. Právě ten padouch byl ze všech nejlepší, protože byl dost křáplej a líbil se mi. Škoda, já mu fandil. Pokračujeme dál. Jo, efekty, t byli celkem slušný. Každopádně celé tohle veledílo je prachsprostá vykrádačka snad všeho, co jde, od Star Wars, přes další epická scifi až k Pánovi prstenů (elfí uši). Trochu mě mrzí, že krabice od popcornu byla z papíru, protože jinak bych se do ni vyblil. Ale takhle by protekla. A ačkoliv jsem měl to kino zdarma, tak chci vrátit peníze!! Sečteno podtrženo, odpad. Hrají: Bruce-leecí vlkodlak bez křídel, vyplesklá výsost všech včel, včelař, ruská rodinná mafie, vajíčka Mily Kunis, blázen dychtící po moci a z lidí vymačkaný elixír mládí. ()

Petka92

Dobrá...jednu hvězdu za Channinga, protože ho mám moc ráda (ačkoliv mi přijde, že v tom filmu moc nebyl) a půl hvězdy za jeho křídla na konci. Protože vidět Channinga s křídlama se mi asi jen tak znovu nepovede! ()

Pklaun

Nečekal jsem od tohoto filmu nic extra a musím říct, že jsem moc mile překvapen. Bruslařské výkony jednoho z představitele hlavni role sice nebyly srovnatelné s vykonem Martiny Sáblikové, ale film dobrý. Pochopitelný příběh, dobré efekty, kamera. Za mě i Vám, kteří nejste fandy komixovych a scifi příběhů můžu doporučit. ()

BarkaS

Za sedmero Babovřevsky, za 50 odstíny šedi vyšel Jupiter. Jenže v téhle pohádce se žádný zázrak nestal. A tak to bylo celé takové "topolánkovské" - falešné a prázdné. Jedna hvězdička je za kočku Kunis. Hrát neumí, ale má pǎkný oči. ()

Hladho

Uboze zpatlaná náhraška něčeho, co mělo připomínat Twilight ságu z vesmíru. Američani, vzkaz pro vás: "Když neumíte mluvit rusky natož napodobit ruský přízvuk, tak si na rusy nehrajte!" Chtěl bych vidět idiota, který dělal překlad k titulkům - hrůza! Začátek filmů je skoro až nelogický a postupem času né že by se příběh vyjasňoval. Ono se to ještě víc zamotává! Bojové scény jsou chaotické. Mimozemšťané útočí na Manhattan přes půlhodiny, ale armáda nikde a po boji jako kdyby se nic nestalo. Hudba byla nevkusná a pro člověka s lepším hudebním sluchem nepřijatelná. Jediné čemu se dá dát plus je herecký výkon Eddieho Redmayena, který se na roli zlizáka/záporáka hodil dokonale. Příště až budete chtít vyvolat žaludeční nevolnost, zajděte na Jupiter vychází, protože lístek vás výjde levněji než dávidlo. Za mě - 49% ()

Matrix007

Mé očekávání bylo, že to bude daleko, daleko, daleko, daleko, daleko, daleko, daleko, daleko, daleko, daleko,daleko, daleko, daleko, daleko, daleko, daleko, daleko, daleko, daleko lepší film. Bohužel Mila Kunis padá 105 metrů a více dolů a následuje ultra čekající scéna. Že neuhodnete jaká....... Pochopitelně takhle 4x za film. CO JE ANDY? Mohlo to být daleko lepší. Co si budeme povídat......... ()

wick

Možná poslední bianco šek od studia pro Wachowské....Barvitá podívaná ve stylu Flash Gordon jak z 80.let, kdy není vůbec důležité, kdo je kdo a co říká, že se na plátně odehrávají naprosté nesmysly a nelogičnosti, protože ona je to vlastně taková komedie, která se nedá brát vážně a tržby v kinech tomu odpovídají. Škoda jen, že nehorázný rozpočet mohl být použitý na několik smysluplných jiných filmů. ()

Tribe

Nápad výbornej, ale zpracování děsný... fakt mě mrzí tohle nízké hodnocení, protože po designové stránce je to náramný a podmanivý snímek, ale to je asi tak všechno. Kdyby to bylo udělané jako seriál (a mělo by to jiné herecké obsazení), tak by z toho mohla být vesmírná Hra o trůny, škoda. ()

othoson

SPOILER "Pokud chcete vidět film, kde Sean Bean přežije!!!!! a Channing Tatum vypadá jako Hromkočka, je to film právě pro vás" KONEC SPOILERU ()

Namikaze

Člověk jako já se musí po shlédnutí tohoto filmu pozastavit, jak je možné, že někdo dokáže vytvořit něco tak divného, jako Jupiter vychází, nebo Speed Racer a zároveň něco tak skvělého, jako Matrix, či V jako Vendeta (scénář). Tenhle film bohužel nezachrání ani Eddie Redmayne. i když bylo vidět. že se snažil :) ()

cortez

To se nebudu ani dlouze rozepisovat. Uvalených peněz a takový výsledek? Je to prostě směska a mix nejrůznějších typů scifi a fantasy, na tom by nebylo ještě nic špatného, ale to zpracování... okořeněné všemi možnými patosy pro týnejdžry. Trapičské pohledy vlkodlaka s křídly, který má boty zděděné zřejmě po Martym z Návratu do budoucnosti. Příběh sám o sobě je paskvil, vývoj děje je chaotický a zřejmě ani tvůrci nevěděli jak ho směřovat a jak zakončit, takže se dočkáme několika podobných scén, jen z jiného pohledu. Efekty jsou poprvé pěkné, ale pak se pořád opakují a přijdou mi nudné, nezajímavé, takže žádné vizuální orgie nelze čekat. A obšourný a infantilní herecký výkon Redmayna to celkem korunoval. No hodně slabá dvojka. ()

FOndra

Duo Wachowski velmi zklamalo. Postavy bez nápadu + příběh, který jsme na plátně viděli už několikrát a v lepších filmech. Začínám pochybovat, zda Tatum umí vůbec hrát. Na Kunis je vždy pěkný pohled ale když se během pár hodin z uklízečky přemění na jeho Výsost a bere si mezigalaktického Lorda, neubráníte se pocitu, že sledujete něco stupidního. Jedna hvězda za Redmaynea. Ten kluk má talent :) 20% ()

RomanT

Vizuálně pětihvězdičkový odpad, mišmaš všeho možného z žánru sci-fi i fantasy, až se mi nechtělo věřit, co všechno se může do jednoho filmu vejít. Naprosto zbytečná hlavní hrdinka, jak herecky, tak podstatou - co by se stalo, kdyby vesmírní padouchové ve svých transgalaktických mocenských půtkách na Jupiter zapomněli a nechali jí dál uklízet záchodové mísy? ()

JHappy

Bože dlouho jsem neviděl přeplácanější kravinu, sice sci-fi mám rád, ale tohle hrozná blbina. Herecké výkony podprůměrné, efekty nic moc, a děj otřesné, přemýšlel jsem i na odpadu ale aspoň tu jednu * dám. Pokud někdo neviděl radím se vyhnout. ()

blade23mc

Hodně, hodně a ještě jednou hodně velké zklamání. Mohlo to být mnohem lépe uděláno. Oproti tomu, jak film řešili v zahraničí a zaznělo i to nadšení, tak stejné pocity po shlédnutí opravdu nesdílím. A oba hlavní herci taktéž nic moc a docela jsem se divil, že Eddieho celkem hodně ze scén vytrhli a moc se neobjevoval... no na to, že mám rád sci-fi žánr nade vše, tak tohle opravdu nebylo moje kafe. Slabých 40%.. ()

Světová premiéra hudby z Jurského světa

Světová premiéra hudby z Jurského světa