Když se pod noční oblohou narodila Jupiter Jones (Kunis), znamení napovídala, že je předurčena k velkým činům. Nyní již dospělá Jupiter sní o hvězdách, ale probouzí se do chladné reality uklízečky toalet a nekonečného sledu neúspěchů. Až když na Zemi dorazí Caine (Tatum), geneticky upravený bývalý armádní lovec, jehož úkolem je Jupiter sledovat, začne si uvědomovat naplnění svého osudu - její genetická výbava ji předurčuje jako dědičnou následnici královny vesmíru. Toto neobvyklé následnictví by však mohlo ovlivnit rovnováhu ve vesmíru. (Warner Bros. CZ)

Sakulnikov

Co je na to filmu špatně napsal už Tom Hardy a Douglas, přesto jsem se nechal Wachowskými zlákat. Ale co, hudba se se povedla. I když je asi zvláštní, když nejlepší scény filmu jsou ty, kde nejsou herci, ale jen animované prostředí a hudba. ()

Leobarka

Tak tady jsem se musela skutečně zasmát. Celý film mi probíhalo hlavou: "On bruslí, on bruslí." Smích. A znova: "On zase bruslí." Tenhle výtvor je jak dělaný pro lidi, co nevědí jak naložit s vlastním životem, denně sedí u notebooku a zabíjej draky a doufají, že taky jednou přistane kosmická plachetnice u nich v pokojíčku, s oznámením, že zdědili planetu a půl princezny k tomu. No, děti, tak se zase probereme.. Radši si zajděte někam ven a užívejte si života, než Vás přijde někdo sklidit nebo utratit. Kdo ví, třeba máte lykantropí gen! Dávám tomu 3* za pěkný animáky, Seana, který neumřel hned v prvním zaběru, jak to u něj bývá a myšlenku pěstování lidí, aby jiní déle žili. Hurá na ně! ()

Reproduktor

Hlavní hrdina je transka, hrdinka totální píča a vlastně celou dobu, jsem fandil tomu pošahanýmu úchylovy, co chtěl zničit zem. Ale neeee, dobro musí vyhrát, holky plakat a já čumět na takovou sračku. ()

lobo87

Uff, tak toto bol prúser prvej triedy. Málokedy pri podobných filmoch idem s hodnotením na 2*, pretože už len tá námaha, ktorú filmári vynaložili, aby film vyzeral tak ako vyzeral, na tie efekty, kostýmy, si zaslúži ocenenie. Ale nič iné tu nefunguje. Príbeh je úplne jednoduchý (a bohužiaľ nefunkčný), filmový vesmír má obrovské trhliny, scenár je miestami trápny a herecký ansámbl si šetril svoje najhoršie výkony na tento film. Jednožnačný kandidát na Zlatú malinu vo všetkých kategóriách... 45% ()

Bilky

Preboha to bol film pre koho?! Podľa frekvencie strielačiek a vesmírnych naháňačiek pre gamerov, ale tí museli grcať z toho naivného deja a dialógov ako z kreslených disneyoviek 80-tych rokov. Mladé teenky, ktoré tam zas obdivovali romantické scénky ústredného páru zas muselo unavovať všetko digitálne okolo, zbytočná zmeska nehumanoidov a počítačové onanie. Do tohoto všetkého ešte pompézna filharmonická hudba, ktorá dokončila tento stokrát prevarený guláš s opakujúcimi sa záchrannými akciami a vykrádačkami iných scifi. Proste celé zle a imperium nas ochraňuj pred pokračovaniami. Jediné plus bol výkon hlavného záporáka "stephena hawkinga" ktorý bol o ligu lepší ako ostatné herecké osadenstvo - 35% ()

Kennedy_R

Celkem slabota a zklamání sourozenců (dnes už ne bratrů) Wachowských. Matrix 1 jako své vrcholné dílo už asi nepřekonají. Hvězda navíc za sci-fi efekty a finální výkon Eddieho Redmayna - zde v roli záporáka. ()

ejay

Sourozencům došla šťáva. Takhle naivní vykrádačku všech možnejch filmů jsem dlouho neviděl. Po Atlasu mraků, hroznej pád na zem. Přišlo mi to jako točený pro čerstvý puberťáky, ale i ti už asi koukají na něco chytřejšího. Žádná epic scéna, žádnej humor, žádný napětí. Tak co stim potom... ()

Dejvid17

Dámy a pánové, průser roku.. za ty prachy... totální bullshit... pár scén bylo fajn.. no a tim pár myslim dvě... hrůůza.. Tatum vypadá jak kozel, ke konci jak okřídlenej kozel, Sean Bean neumřel, na to jsem se taky těšil a ty prasoještěrky byly snad nejlepší, co na tom filmu bylo. Jo a ještě se dalo koukat na Milu KunDis :D :D smekám před sebou, že jsem to vůbec dokoukal bez opiátů a dalších podobných stimulantů... uf ()

maestrotatum

zarazilo ma nízke hodnotenie filmu... V poslednom čase všetko sci-fi v ktorom práve Thor nedrtí xichtom padoucha faunu a flóru miestnej planéty ide bokom, samozrejme tvorcovia Mattrixu ( strácam sa v tých zmenách pohlavia ) naozaj neboli až tak suverénni v Jupiterovi ale musí sa pochváliť výkon hercov ! Chce to určité nadanie aby sa dokázali na zelenom plátne v štúdiu tváriť že sú v intergalaktickom priestore. Gender Wachovski odskúšal inú variantu hercov a podľa mna film funguje. ()

x_ander

Jupiter Ascending není až taková tragédie, fanoušci sci-fi si tady najdou to svoje. Jedním dechem ale musím uznat, že na Wachovské je to slabota. Naťuknuté univerzum sice působí rozmáchle a věřím, že by se v něm mohly odehrávat skvělé příběhy, to však není případ Tatuma a Mily. Je to spíše taková naivní pohádka s několika scénáristickými dírami, fajn akcí a pár originálními nápady. Pobaví, neurazí, nenadchne. ()

srolyma

Hned na začátku jsem měl jeden zásadní problém. Vůbec jsem netušil, co se děje. Po Zemi pobíhali a poletovali emzáci víceméně humanoidního vzhledu, různě po sobě stříleli, aby posléze upnuli svou pozornost na ruskou čističku pokakaných záchodů, kterou jedni chtěli zabít a druzí ochránit. Bylo to sice efektní a přiměřeně akční, ale vysloužilo si to pouze zdvižené obočí a krčení ramen. Když uplynula zhruba třetina filmu, dostalo se nám vysvětlení, ale tím zase bohužel skončila téměř veškerá akce. Nastalo cestování po galaxiích a dlouhosáhlé povídání. V závěru se sice akce zase dostavila, ale to už jsem byl docela znuděný. Na pohled příjemné, ale dost neurovnané s nestálým tempem. ()

ESNYR

Film, ve kterém polovina věcí nedává smysl, nemůže dostat víc jak 2 hvězdy. A to i ty 2 hvězdy jsou čistě za vizuál. Režiséři zřejmě chtěly natočit jeden dlouhý film rozdělený na dvě části ale studio jim to zatrhlo a muselo se zkracovat, protože si jinak nedovedu vysvětlit že tam tolik věcí nedává smysl, nebo prostě není vysvětleno. Zařadil bych to někam k Divergenci, která taky moc smyslu nedává ale u které máte tu výhodu že existuje kniha, která ( prej ) smysl dává. Taky mi vydila spousta jiných věcí, jako třeba přehnané masky a CGI i v místech které mohly být udělány jinak. Další potvrzení toho že méně je někdy více, kdy doslova cítíte že 90% filmu je udělané před zeleným plátnem ( což je třeba i příklad Avatara, u kterého ale ten pocit prostě nemáte a dokonale věříte tomu co vidíte ) Po druhém shlédnutí snižuji na pouhou 1 hvězdu, protože je to fakt hrozná zpatlanina bez ladu a skladu. ()

sodomex

2 hvězdy právě za 2 herce, kteří alespoň trochu film zachraňují na hranici koukatelnosti. Rozhodně do této chvíle litují, že se do něčeho takového nechali angažovat. Film nemá žádné ambice a spíše připomíná blbůstku pro malé děcka. ()

NightScene

Slušná oddychovka se super obsazením a efekty. Děj je dobře zamotaný a dozvídáme se postupně co se vlastně děje. Řekl bych, že je to taková kombinace Star Treku, Strážců Galaxie a Star Wars. Ale jak říkám slušné "béčko" od Wachowskich. 70% ()

Veskoslav

Tak promarněný potenciál....A konec to definitivně zabil. Fakt debilita. Člověk si akorát řekne, kde se ta debilita bere. ()

edrick

Neuvěřitelně (už né bratři ale sestry) Wachowski ulítly. Příběh není nejhorší. Jen se filmovým postavám nedalo dost prostoru, aby diváka správně vtáhli do děje. Je možné, že příčinou toho všeho bylo digitální zpracování, které bylo propracovanější než postavy samotné. Škoda, u Matrixu se jim to povedlo na jedničku. U tohoto snímku to dopadlo tragicky. 40/100 ()

Lula.cz

Totální chaos a neumětelství. Nedokázala jsem tuhle hovadinu ani dokoukat, protože mě totálně všechno štvalo, takže nebudu hodnotit. Škoda peněz vhozených do černé díry jménem Jupiter vychází. ()

yazik

Už mi není deset let, abych se nechal ukojit pouze vizuální stránkou. Ale jakožto příznivce žánru sci-fi nechci tento pošetilý pokus hodnotit hůř, než hodnotím. Ale znovu už to vidět nemusím. Většina děje tam ani nedávala moc smysl. Hodně mizerný scénář a herecké výkony taky dost slabé. ()

blondboss

Takmer 200-miliónový sci-fi výplach, ktorý sa snažil skĺbiť hádam všetky blockbusterovské sci-fi hity poslednej doby. Dá sa povedať, že tu bola skĺbená epickosť Star Wars, tajomnosť Star Treku, monumentálnosť Matrixu, kostýmovosť a čaro Strážcov galaxie, ale aj teenage feeling v štýle Hunger Games či veľká naivita v štýle Twilightu, pričom treba povedať, že tu funguje všetko tak na 10 % s výnimkou tej naivity. Súrodenci Wachowski tentokrát podľa mňa strelili mimo a namiesto blockbusteru roka vychŕlili do sveta iba vizuálny paškvil bez hlavy a päty, s veľkou kopou klišé a bez zásadnej myšlienky. A sorry, ale dať do takéhoto filmu ústredné duo Tatum a Kunis, to bol snáď iba nepodarený vtip. Dve hviezdičky za vizuálne šialenstvo, viac si to ale nezaslúži. 40 % ()

Hezonja7

Zklamání, jedno velké zklamání. Přitom měli bratří Wachovští v rukou tak potenciální dílo. Na můj vkus zbytečně prodlužováné, příběh vcelku primitivní, nebýt takových hezkých efektů a zaběrů z vesmíru a Mily Kunis, bůh ví jak to mohlo dopadnout. ()

Světová premiéra hudby z Jurského světa

Světová premiéra hudby z Jurského světa