Letité manželství Petea a Debbie je v krizi. Čtyřicítku mají na krku a oba se snaží skloubit partnerský život, kariéru a péči o děti. Čas na přemýšlení, jak si užívat život, jim moc nezbývá. Postupně se začínají bořit nejen jejich iluze, že jim mládí vydrží navěky, ale také vzájemný vztah, který je značně opotřebovaný lety společného života. Finanční stabilita dosud velmi dobře zajištěné rodiny se začíná hroutit, Peteova nezávislá nahrávací společnost se blíží bankrotu a Debbie má podezření, že ji její zaměstnanec v butiku okrádá. Soužití s dospívajícími dcerami také moc nefunguje, navíc se oba snaží o sblížení se svými komplikovanými otci. A aby toho nebylo málo, Debbie zcela nečekaně a samozřejmě neplánovaně otěhotní... (TV Nova)

sWONDER

Prekvapivo vtipná sonda do života jednej „priemernej“ americkej rodiny. Na ústrednú dvojicu som si zvykol a boli stále lepší a lepší, hlavne keď dávali drsné hlášky. Sem tam treba pozrieť takúto odľahčenú hovadinku, ktorá ale celkom slušne hrá na realitu a nebere si servítky ()

MimiD odpad!

Nic proti čtyřicátníkům, ale jsou opravdu tragičtí... Netajím se tím, že patřím k typické konzumní společnosti, takže mě hloupé komedie baví, ba dokonce je vyhledávám. Prostě nic přemýšlivého... Tohle je ale vážně ******píp*****píp***** na který se opravdu nedá dívat. Prostě odpad!!!! Paul Rudd býval sympaťák... Nevím čím to, že je mi teď tak otravný. Přemýšlím....třeba tím filmem, eh? ()

Godhaj

,,Naše děti jsou šílený a je to naše vina.“ Strávit dvě hodiny po boku hloupých, prolhaných, morálně zkažených, protivných, sprostých, sobeckých, povrchních a hádavých manželů bylo pro mě čirým utrpením. Marně vzpomínám, kdy mi byly předkládány takhle ohavné postavy jako hlavní hrdinové. Opravdu mi z nich bylo zle! Například mě nešlo na mysli, jak může americká rodina balancovat na hraně krachu a přitom mít velký dům, BMWčko a Lexuse a pořádat cateringové párty. To je ale jen jeden příklad scénáristického marastu, který se vine celým příběhem. Světlé momenty obstarávala jen Megan Fox, jejíž výkon neměl chybu. ()

Daginka

Poněkud nudný, ale stále koukatelný dvou a čtvrt hodinový film, který je jakousi sondou do života jedné americké rodinky. Nic novýho pod sluncem, Apatow má daleko větší potenciál, tak proč ho utápět v tomhle, žejo. Každopádně jsem úplně souznila s dcerou hlavních hrdinů, která naprosto propadla Ztraceným, a předvedla tam kvůli téhle z/Z(a)tracené závislosti regulérní hysterák. To ten seriál fakt dokáže, to znám. :-) Mimojiné tam je spousta pidizáběrů právě z tohohle geniálního Abramsova díla, tak jsem spokojená už proto. Jinak, tenhle film je unikát. Ne příběhem ani výkony, ale obsazením. Takovouhle ukázkovou plejádu seriálových hrdinů pohromadě jsem jaktěživ ve filmu neviděla. Přímo hvězdná sbírka cameo rolí! Máme tu ''ajťáka'' Roye z IT Crowd, Chi Parkovou z Dr. House, tátu Barneyho z HIMYM, Marshalla z HIMYM, Sookie z Gilmore Girls... A, a a a.... Asi moc sleduju seriály. :-)) 50%. ()

Miro_CZ odpad!

Tohle né! Dlouhé, trapné, uřvané se spoustou zbytečných nadávek, které asi mají dodávat na vtipnosti. ()

mark9th

Velmi dobra a komplexna komedia. Prekvapilo ma, ze hoci je to na tento zaner poriadna dlzka, dej naopak vobec nenudil, ale gradoval, nakolko je velmi mudro rozlozeny a kazdy rodinny problem ma svoje spravne miesto na casovej osi. Z hereckej stranky hlavnej dvojice u mna dominovala jednoznacne Leslie, ale tie decka boli rovnako podarene :). Jednoducho poriadna porcia kvalitnej rodinnej zabavy. ()

Mara12

Neskutečně ukecaný film, který bych přirovnala ke kamarádce, která mele, mele a mele a vy už vlastně ani nevíte o čem. Jinak doporučuju příznivcům Meghan Fox a seriálu Lost. ()

vieriX

Manželský pár, který jsme měli možnost vidět už ve Zbouchnuté. Co říct k ději jak už název napovídá všechno se týká 40 let hlavní hrdinky. Ta je hodně ukecaná a nestydí se využít kapánek peprnější slovník. Celkově máte pocit jako by jste to už někdy viděli kapánek rozdíl tu je v dialozích, které jsou napsány vcelku dobře a zábava tu je. ()

george82

Taková slušná předpřípravka co nás všechny může čekat. Strasti rodiny, intimního života, dospívající dcery a mnoha dalších. ()

LulMaz

U komedie bych se měl asi bavit a ne co 5 minut koukat na hodinky a doufat v rychlý konec, který bohužel nepřichází a celých 134 min. se to táhne jak hnusný, až z paty vytažený zelený chrchel. Takže rychle zapomenout a doufat, že další komedie na kterou se budu dívat, bude opravdu komedií. ()

Scandium

Z logickeho hlediska nekoukatelne, a vtipne to taky moc neni, spis se snimek snazi divakovi skrze dialogy priblizit krizi 40catiniku a ono to celkem funguje. 50% ()

Týnidlo

Ta ženská... To byla taková k*áva, že to svět neviděl. Neskutečně mi lezla na nervy a už v půlce filmu jsem se dívala jak dlouho budu ještě trpět. Hvězdu za Paula.. ()

mirkath1

Na tomhle filmu je zajímavé akorát to,že tam hrají skutečné děti a manželka režiséra :) Jinak kravina, která docela sympaticky uteče i přes dlouhou stopáž. ()

Ikedar

Zdá sa akoby sa Apatow snažil natočiť niečo vážnejšie, dramatickejšie, no stále sa držal toho, čo je mu typické. Tuná už nechce len dobrú komédiu. Chce skutočnú, úprimnú sondu do sveta Američanov v strednom veku so všetkými pozitívami a negatívami, ktoré tento vek prináša. Bohužiaľ, triviálne, stále však zábavné debaty, ktoré nečakane vyústia do skutočne dramatického finále, fungujú skôr v oveľa kvalitnejšom apatowskom seriály Love. Tam je tématika lásky a medziľudských vzťahov vykreslená naozaj reálne, dramaticky a zároveň zábavne. V rámci tohto filmu sa však tento efekt stráca niekde na pol ceste. Možno je to mdlými postavami, možno univerzálnou stratenosťou. ()

Luciee113

Mám ten film ráda 💗. Vždy se u něj pobavím😂🤣. Je to pohodovka 😎. Viděla jsem ho už párkrát, víckrát... nikdy nesklame... Nejspíš ho ještě párkrát, víckrát uvidím 😁 ()

Statham a Law jako zábavní špióni

Statham a Law jako zábavní špióni