Nájemný vrah Jimmy splní svou zakázku a se svým parťákem zabije terč. Ten byl ale shodou okolností kdysi polda a na vraždu je nasazen jeho bývalý parťák Taylor z Washingtonu. Mezitím navíc někdo odpraví Jimmyho parťáka a pokusí se zabít i Jimmyho. Zdá se, že někdo nechce, aby existovaly důkazy o nájemné vraždě bývalého policisty. Taylor rychle přijde na to, jak se celý případ mohl zhruba odehrát. Kontaktuje proto Jimmyho a nabídne mu spolupráci, nejde mu o jednoho nájemného zabijáka, chce dostat velkou rybu. Ty, co to celé objednali... (TV Prima)

iXtr3m3

Strašne tupý film, ale strašne cool Stallone. V podstate to vyzeralo ako nejaký utajený spi-off alebo rozšírenie Expendables série. ()

POciSEM

No jo Walter Hill je pořád bourák a tentokrát spojil síly s Rambičem takže kvalitka se násobí. Sly opět dokazuje že s akcí si rozumí i ve svym pokročilim věku a pořád někde hází kotouly,střílí nebo se bitkaří. Příběh nepatří sice mezi elitní kousky ale komu to trhá žíly když to tak krásně odsýpá? Dokonce i muj neoblíbenej herec Momoa je tady v perfektní kondici a zdatně Slyovi sekunduje. Jedinej rušivej element tak je Sung Kang ale až tak moc otravnej neni a do akce se moc často nezapojuje. Po Last Standu další perfektní sólovka ve který starej vetchej kmet dokazuje že neni radno dráždit kobru bosou nohou ()

AdamesWWE

[8/10] Tak po dosť dlhej dobe(ak nerátam Ramba IV) tu máme Slya v akčnej sólovke. Už z traileru bolo vidno že toto nebude príliš akčné, a ak mám pravdu povedať ani som nečakal že vysoko kvalitné, ale mýlil som sa. Akčné to bolo a kvalitné dosť. Jednoducho povedané drsný akčný thriller v oldschool štýle so všetkým čo k tomu patrí. Film má dobrý úvod a samotná zápletka na prvý pohľad je dosť jednoduchá, ale nieje vôbec tak jednoducho podaná, celkovo je to spracované nadmieru dobre a svižne, s nápadmi, nieje to naoko predvídateľné takže tu rozhodne je o čo stáť. Tempo je takisto dobré a atmosféra thrilleru takmer všadeprítomná. Stallone hrá možno až prekvapivo skvelo, bol som zvedavý ako zahrá po dlhšej dobe hlavnú úlohu kde to bude celé sám tiahnuť, ale ide mu to výborne, takáto úloha mu sedí ako vyšitá, klasický drsnák ako ho poznáme z minulého storočia. Sung Kang prekvapil, poznám ho iba zo série Fast and Furios kde ma zaujal, ale nevedel som ako sa uchytí v takomto filme ale postavu detektíva zvládol, dobre robí partáka Slyovi a dáva mu zámienku na dosť dobré hlášky. A hlavný záporák Jason Momoa po otrasnom Conanovi má a hrá slušnú rolu poctivého záporáka. Režisér Walter Hill točí celý film v dobrom štýle a akčné scény sú skvelé. Síce jej nieje až tak velmi vela ale pre tento typ thrilleru to stačí a hlavne je aj dosť drsná, súbojov je tu menej ale sú dobré a aj ten záverečný. Výbuchy sú tu iba dva, ale tie sa vydarili. Ale je tu dosť zaujímavých prestreliek kde je dosť zabitých, možno polovica z nich odíde na druhý svet po nekopromisnom headshote ktoré kamera vždy berie priamo a k tomu aj reálne vyzerajúca krv. Takže som velmi spokojný a milo prekvapený, Stallonov akčný kúsok sa vydaril. Bullet to the Head rozhodne zato že nezarobil nieje záruka nudy, je to mimoriadne vydarený akčnák a mrzí ma že sa to nedostalo k nám do kín. Tak už sa len teším na dalšie Slyove akčné projekty, ten chlap to v sebe stále má. :) ()

Corpsegrinder

Oldschool to určitě je a Sly je zde naprosto v pohodě, rvačky jsou slušný a to je asi tak vše. Korejec je zde maximálně otravnej a navíc. Hlavně poté co asi po 666. použije svůj telefon aby vystopoval nějakýho čuráčka si budete říkat že je tam pouze jen jako spojnice k tomu aby Sly mohl někomu porasit kozy. Záporák je slabej jak čajíček. Je to takový béčko s Jasonem Stathamem akorát že tam nehraje Jason Statham. :) ()

divak84

velmi slabé, Sly zbytečně vypustil síly potřebné k natáčení trojky Exp. Výtečný Momoa si zase jednou řekl o větší roli. Příběh nudný, plný klišé. Béčko které nemá co nabídnout, akční scény z povinnosti v pořádku, nic víc, nic míň. ()

Hanys_

Při natáčení dalších Expendables si může Arnie ze Slye dělat vesele blázny a posmívat se mu, do jakéže sračky to zase vlezl, protože v tomhle nefunguje skoro nic. Klasická ohraná zápletka, žádná chemie mezi parťáky a monology trhající uši. Slyův chraplák má pořád sílu, ale začíná vážně platit, že co si sám nenapíše nebo nezrežíruje, stojí za starou belu. 3.5/10 ()

Ripley

Někdy je to velmi těžké,vybrat si zde film:Filmserver.cz (Václav Limberk):"Bullet to the Head je povedená nekompromisní akční řežba, která uspokojí každého pravověrného Stallonova fanouška." MovieZone.cz (Václav Rybář):"Akci možná umí Walter Hill natočit i v polospánku, ale k čemu to je, když tenhle film vypadá jako slepenec tří, čtyř televizních kriminálek s inspektorem Columbem, ke kterému někdo v závěru ze zoufalství přistřihnul akční scénu v polorozpadlé továrně?" Nyní se mohu vyjádřit i já,jelikož jsem film konečně viděl.Ztotožňuji se spíše s názorem V.Limberka.Walter Hill natočil nenáročný akční thriller ve stylu akčních osmdesátek,kterému vévodí především typická "Hillovská" tvrdá akce a přestřelky,ale také krásné ženy a suchý humor.Režijně a především tím,že film je částečně buddy movie,mi Bullet to the Head připomínal starší a slavnější Hillův počin Rudé horko s Arnoldem Schwarzeneggerem.Je to za solidní tři hvězdy.Horší by to bylo bez Stalloneho. ()

Rssa

Sly je evidentně ve větší fyzické formě než zchátralý Arnie, více mu člověk uvěří tu vyřídilku, ale oba filmy jsou to vesměs průměrné i s ohledem na nostalgii. 60 % ()

Tessie

V podstatě průměrná akčňárna, kterou vyzdvihuje na čtvrou hvězdu právě Sly, málokterý děda by tohle zmákl! Je pravda, že velký comeback Arnieho byl ale o hodně lepší. I tak palec nahoru za další film do sbírky. Ale příště raději zase s bandou Expendables! ()

Ledkodlaq

Bylo to těsně mezi třemi a čtyřmi *,nakonec jsem zvolil 3*, přece jen je to slabší kousek a většina akčních věcí co jsem viděl byla lepší nežo tohle. Navíc to bylo hodně do detektivky a ty mě nikdy nebraly, bohužel. Kam se Stalloneho pokus hrabe na poslední kousky Busiče viliče :-) ()

dopita

Já jsem z toho ňákej rozpolcenej. Nemůžu říct, že by mi film nebyl sympatickej, především svojí atmosférou, ale na druhou stranu je to tak nějak suchý... a taky trochu nuda. ()

Ilhan

Tenhle film, opravdu velký omyl. Nechápu, jak se tenhle film vůbec dostal do kin a vůbec se nedivím, že tam dopadl, jak dopadl. Psema to shrnul dobře "Direct-to-DVD blábol". Základní kostra sice jako by vypadla z oka poctivé žánrovky 80. let, ale zbytek je na pěst. Režie úplně k ničemu, dialogy, že by člověk brečel, Sung Kang úplně zbytečný, vůbec jsem nepochopil, k čemu tahle postava byla. Byl to akorát neschopný jouda. Vždyť i ten týpek v továrně se musel shodit sám. Momoa naprosto upozaděný, což je škoda, protože ho mám dost rád. Slater přehrávající jako prase a Agbaje až nechutný, nevěřil jsem mu ani slovo. Kamera a střih také na pěst, z akčních scén si člověk neužije vůbec nic. Jediné co stojí za to, je účast Slye, který na to pořád má a pár vtipných hlášek, které právě Sly procedí mezi zuby. Zbytek fakt docela slušná hrůza. Jeden z nejslabších Slyho filmů a doufám, že příště se bude víc rozmýšlet nad tím, do čeho půjde. 40 % ()

Paity

Sylvester Stallone si zahrál na nájemného zabijáka se zásadami (ne děti a ženy). Až podsud jde pořád o čtyřhvězdičkovou zábavu, jakmile ale zjistíte, že to všechno se děje jen kvůli obchodu s nemovitostmi a ještě k tomu se Sly spojil s asijským poldou z D.C., tak to celé ztrácí grády. Asiat navíc neustále něco ťuká do mobilu a poslouchá Slye a jeho tvrďácké hlášky, do toho ještě jeho tatoo dcerka, prostě je toho moc, co by tomu člověk vytknul. Má to ale spád. Proto tři a půl hvězdy. ()

Petr.Kocfeld

Sly zde neni spatny a tento snimek je mirne nadprumerny...Akce ani napeti zde nechybi.Mne se to docela libilo.Hlavne ta akce a prestrelky.Sly v akcnim krimi pusobi celkem dobre.Sekundujici herci taky dobri.Tento film si zaslouzi 3/5 hvezd. ()

Lefty86

Na film jsem čekal takovou dobu že jsem ho nakonec viděl natřikrát. Klasický akčňák které točí Stallone. Ve starém duchu, typický námět o pomstě. Momoa překvapivě výborný v roli hlavního záporáka, i když překvapivě, jsem jeden z mála který jeho Conana nezatratil. Na začátku mi trochu vadilo že hlavně jezdily v autě a jen kecali, někam dojeli pokecali s někým jiným nebo někoho oddělali a jeli dál. Stallone parádně stíral korejského poldu, kterého nazval samurajem, nebo mu dal jasně najevo co si myslí o uspokojování žen asijskými muži :-D Za Slye bod navíc jinak by to bylo asi na dva, ale u podobných herců jsem nerad objektivní. Kdybych měl porovnávat Konečnou a Bullet to the head Konečná vyhrává ale tam jde hlavně o nadšení z návratu Arnolda. ()

Aquamanův smrtonosný srub

Aquamanův smrtonosný srub

05.09.2015

Khal Drogo Aquamanem?

Khal Drogo Aquamanem?

16.06.2014

Jason Momoa ušel od Ronona z Hvězdné brány dlouhou cestu. Jeho Barbar Conan sice moc fanoušků předlohy nenadchl a záporácká role v akčním béčku Jedna mezi oči mnoha lidem unikla. Ještě předtím, než… (více)

Rambo ještě neřekl poslední slovo

Rambo ještě neřekl poslední slovo

09.03.2012

Alespoň to tvrdí Sylvester Stallone, který v aktuálním interview prohlásil: „Umírám touhou natočit dalšího Ramba. Bude v Arizoně blízko hranic a pojede do Mexika. Nemyslím si, že se bude s Mexikány… (více)

Postradatelní drtí kosti v Číně

Postradatelní drtí kosti v Číně

27.08.2011

Natáčení The Expendables 2 začne 19. září v Nu Boyana Studios v Bulharsku. Zdá se ale, že štáb si odskočí na několik dní i do Číny. Produkce totiž vyjednává s čínským distributorem, což znamená i… (více)