Piráti!

• Velká Británie The Pirates! In an Adventure with Scientists! (více)

Film ukazuje události, které se přihodí bandě bodrých smolařských pirátů, když křižují sedm moří v dobrodružství hodném barona Prášila. Tato komedie začíná, když Pirát kapitán se svou posádkou vytáhne do bitvy proti svému soupeři Černému Bellamymu, aby získal kýženou cenu „Pirát roku“. Jejich cesta vede z Karibiku až do viktoriánského Londýna, kde se setkají s všemocným nepřítelem, který je odhodlán vymazat piráty z povrchu zemského jednou provždy. Piráti zjišťují, že jejich pátrání je vítězství dobrosrdečného optimismu nad nudným násilím zdravého rozumu. (oficiální text distributora)

Upswing

Veľmi zábavný film s pre mňa krásnou animáciou. Je to síce film pre deti ale nudiť sa nebudete, keďže sú tam fajn hlášky a sem tam aj nejaké "odkazy" a citácie pre nás dospelákov ... Príjemné prekvapenie na pirátsku tému, ktoré hravo strčí do vrecka všetkých tých "Pirátov s Karibiku" !!! ()

Potmehud6

Úprimne, od tvorcov Slepačieho úletu a Wallacea a Gromita čaká človek veľa. Piráti majú originálnu zápletku, slušné scenáristické nápady a opäť veľmi milú animáciu. Naozaj úžasným nápadom je "angažovanie" Darwina. To však, čo chýba Pirátom, sú naozaj silné humorné scény, ktorých mali vyššie spomínané filmy na rozdávanie. Film tak okolo mňa prešumel bez výraznejšieho dojmu. 70% ()

trotrbai

Toto je strašně dobrej film ! Pobavil jsem se u něj. Nejvíc se my líbyli postavy a jak to ti režiséři měi udělaný. Prostě hezkej film. Ale nevim jestli to královnu nijak neurazilo :-) ()

Edye

Celkove mozna prekvapive misty zabavny film, plastelinova animace neni rozhodne problem tohoto filmu, tim nejsou ani odhadnutelne postavy, problem nastane az chvili po zaverecnych titulcich, kdy si na nic z toho nevzpomenete, marna snaha sebezabavnejsi scenka to muze pri koukani byt, ale tak ci tak vam v mysli neulpi, stejne tak si nebudete prospevovat zadnou piratskou pisnicku z tohohle filmu a vlastne se ani nedozvite ten slavny vtip o kalamarech (vecna skoda), pak uz zacnete mozna i premyslet jak muze byt hromadka zlata na palube lodi vic, nez velrybi zaludek plny zlataku a to neni dobre celkove davam za tri, nemuzu si pomoct ale podlehl sem opicakovi s kartickama :-) ()

Amithiell

Jsem velkým fanouškem animovaných filmů, ale tetno film nebyl tím co by mě uchvatil do morku kostí ...leč vtipné hlášky tipu ... že na pirátství nejsou nejlepší šavle, ani drancovani nybrž šunka ... jsou vtipné a osvěží trochu filmový děj avšak v závěru jsem čekala víc než jsem jako divák dostala ... Dala bych 3* .. ale natchla mě plastelínové ztvárnění .. takže dávám 4* ()

StarFsh

Milé a zábavné. Má to všetko, čo od animáku očakávate. Zaujímavý príbeh, peknú animáciu, kopu vtipov a k tomu aj dobrý dabing. Asi najlepší animák za poslednú dobu... ()

karelondatra

Zpočátku mě film mírně vyděsil, ale pak se to celkem srovnalo a nakonec z toho bylo celkem uspokojivé pokoukání. Znám lepší, rodinné animáky mám rád, tohle pořád tak trochu balancovalo na hraně mezi laciností a kvalitou, takže ty tři hvězdy mi přijdou tak akorát. Dal bych i tři a půl, kdyby to šlo. ()

Lykos

Paráda, jak je možné, že mi tento snímek unikl. Zaprvé, musím pochválit výběr hudby a ráda bych osobně poplácala po ramenou člověka, který vybral Swords of a thousand men či Flight of the Concords. Příběh není nikterak složitý, ale v žádném případě nenudí, všude kolem je spousta vtipných detailů, kterých si člověk na první podívání ani nevšimne, takže si film vyloženě říká o repete. Já jsem velmi spokojená a po zklamání z Pračlověka jsem ráda, že zase můžu vzít Aardman na milost (to přeháním, nikdy u mě v nemilost neupadli). Rozhodně doporučuji všem, pobaví se všechny věkové kategorie. ()

Aleshgang

Naprosto boží animák pro všechny věkové kategorie. Já jsem byl královsky pobaven (doslova). Animace je podobná Fimfárum ,což je důvod proč to naprosto žeru. Příběh má hlavu a patu. Tohle je prostě must-have animáků. ()

ENDGAMEBOY

Tenhle animák byl skvělej ( podle Aleshgangovo doporučení). Humor mě bavil. A hlavně co se mi líbilo bylo cz dabing ať už Ivana Trojana nebo Martina Dejdara.Prostě bavil jsem se. Jenom jsem asi nevěděl že královna Viktorie nesnášela piráti. Abych byl hodný a upřímný za mě takových 7-8/10. Prostě takový super animák někdy pro menší a možná i pro starší děti. Ps: Aleshgangu díky za doporučení. ()

Oscars 2013 - výsledky

Oscars 2013 - výsledky