poster

Noční můra v Elm Street 5: Dítě snu

 • USA

  Nightmare On Elm Street: The Dream Child, A

 • slovenský

  Nočná mora v Elm Street 5: Dieťa sna

Horor / Thriller / Fantasy

USA, 1989, 89 min

Režie:

Stephen Hopkins

Scénář:

Leslie Bohem

Kamera:

Peter Levy

Hudba:

Jay Ferguson
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • BadoXXII
  odpad!

  Neskutočný chaos!!! Neprehladné, zmatené, neatmosférické a maximálne nezvládnuté. Freddy hrá iba druhé husle a dokonca aj keď je na scéne, pôsobí neškodne. Nefunguje tu nič.(18.2.2012)

 • tron
  ***

  Rovnako audiovizuálne prepracované, ako Harlinova štvorka, ale tiež rovnako mizerné po stránke scenára či strašidelnej atmosféry, o nejakých hereckých výkonoch radšej ani nehovoriac. Celá snímka je ako úvodná scéna - fajn nakrútená, ale neviete, na čo sa pozeráte. Až potom zistíte, že to bol sex... Napriek tomu jedna z tých lepších častí.(17.12.2004)

 • castor
  **

  Troufám si tvrdit, že vidět to dnes (2012), tak by hodnocení i názory komentujících vypadaly trochu jinak.. Přesto si série Nightmare On Elm Street drží solidní průměr, což se u podobných hororových kousků moc nevidí!!(8.5.2012)

 • ScreamJay
  ***

  Co se depresivnosti děje týče pak je pátý díl Noční můry stejně depresivní jako noc strávená v neskonale zajímavém prostředí hrobky. Už samotný začátek kde převažují barvy jako černá, temně modrá, prostě chladné záběry. Oproti předcházejícímu dílu je o dost míň akční, příběh trošku méně originální, ale celkově kvalitní. Ve scénách z psychyatrického oddělení jež spíše připomínalo kombinaci středověké mučírny s zaprášenou tovární halou než ozdravovnu mi občas přeběhl mráz po zádech. Režijně celkem slušně zvládnutý, ale jinak spíš standard. Když by tam byl nějaký moment, na který by nešlo zapomenout, jistě bych jednu hvězdičku přidal, ale takhle zůstanu u svýho. Jako horor slušný nadprůměr, jako skvělí horor ovšem poměrně slabé.(23.6.2004)

 • T2

  Rozpočet $6miliónovTržby USA $22,168,359Tržby Celosvetovo $22,670,000(28.12.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace