Machete je zpátky a pouští se se do mise, kterou by nezvládl žádný jiný smrtelník. Bývalý federální agent Machete (Danny Trejo) je pověřen americkým prezidentem (Charlie Sheen), aby se zhostil úkolu, se kterým si neví rady ani jeho speciální jednotky. Machete musí sám najít výstředního milionáře a obchodníka se zbraněmi Luthera Voze (Mel Gibson), který plánuje vypustit smrtící raketu. Na jedné straně je plán na rozpoutání války a anarchie na celé planetě – a na druhé jediný muž, jehož nejoblíbenější zbraní zůstává mačeta. (EEAP Film Distr.)

molcan2

Zatiaľ čo krv strieka vo filme v plnom prúde, na tela je prekvapujúco skúpi. Našťastie, Alex vega je tam vo svojej sexy spodnej bielizni, aby potešila naše oči. Michelle Rodriguez, Amber Heard, a Lady Gaga tiež pomáhajú z filmu robiť pekný gore fest. Ale žiadna nahota? Aké, sklamanie. ()

Matli

Danny Trejo je výbornej jako vždycky, začátek parádní, ale jakmile se začala řešit otázka vesmíru, tak mě to lehce otrávilo. Mačeta má být prostě mačeta a ne aby vymejšleli takový ptákoviny, bral bych to třeba jako závěrečnej zvrat ve filmu v souvislosti s navázáním na trojku, ale aby o tom byla půlka filmu, to né. S nástupem Michelle to zase trošku ožilo, ale celkově mi přišlo, že bylo málo Machete kills :-) 60% ()

Bozvav

Naprostá ptákovina, kterou jsem ani nebyla sto dokoukat do konce. Přitom herecké obsazení slušné, ale scénář, dialogy a osobní nasazení herců pod bodem mrazu (hluboko). Čekala jsem "béčkovou" akční pitominu a dostala "déčkovou" srágoru. Za mne 20% z milosti. ()

johnymdoe

Vyjádřím se asi takto, ještě větší nářez než jednička. Naprosto mimo film, opět plejáda známých tváří, opět plejáda naprosto idiotských nápadů, hlášek, změn žánru. Opět hromady a hromady mrtvol, usekaných částí těl, střev v rotoru vrtulníku, star trek a star wars zbraně a rekvizity...skutečně šílenost ...Rodriguez a "třetí" film s Machetou. Těším se na vesmírné dobrodružství ve čtvrtém dílu. Ano, zní to šíleně, ale i na to snad možná fakt dojde...a co na tom že Trejo bude mít už 75, pořád nechutnej a skvělej od Con Air a snad i dřív. ()

Hapretor odpad!

Při sledování první "Mačety" jsem si říkal, že Rodriguez se totálně zhulil a začal točit první debilitu, co ho napadla. Ale ještě se to dalo vydejchat. Tohle už není opravdu ani vtipný, ani záživný, ani ... prostě nevim. Tohle je u mě jen debilní ptákovina a už vím, že Rodriguez nehulí, ale fetuje - a to něco hodně silnýho (a návykovýho, když ještě točí třetí film od této debility), a tím u mě skončil. Je to retard a místo toho, aby se snažil natočit něco pořádnýho jako bylo "Desperado", tak točí tyhle sračky, láká na známá jména a myslí si, že debilní gagy a trapné scény budou stačit, aby divák se smál až za břicho popadal. Kde nic není, ani smrt nebere. Podobně jako Expendables - scénář na hovno, jen debilní akce, sem tam hláška, herectví na hovno, ... a oni si pořád myslej, jak je ten divák hloupej, a že se teda bude smát, a že ještě za to dá prachy. Já to vidím jako ztrátu peněz i času - maximální. Bejt producent, tak s tim Rodrigueze kopnu do prdele, okamžitě. ()

MatesMS21

Dvojka z trilogie smrtících mačet Mačety. Jednička byla strhující erektivní jízda, která se nyní dostala do středního věku, přičemž erektivní síla opadá. ALE, je to furt celkem kvalitní scifi s pořádnou dávkou siláckejch pohledů a akčních scén v popkornovym nadhledu. Plus samozřejmě..opět zástup mladejch krasnejch, seksuchtivejch odvážnejch, živejch i mrtvejch slečen a dam..a s jednou Lejdy GaGa..u který nejde moc říct co je za pohlaví.. viz film.. ()

dave14

Je to šílený. Je to ujetý. Je to béčkový. Je to svym způsobem strašně debilní! Ale je tam prezident Carlos Estevéz aka Charlie "winning" Sheen. Je tam Danny Trejo, kterej dodržel slib a vrátil se s ještě větší a modernější mačetou! Je tam řidič kamionu Antonio Banderas. Je tam kněz Tom Savini. Je tam stále neuvěřitelně sexy Michelle Rodriguez a k ní Robert přidal ještě nejatraktivnější herečku současnoti - Amber Heard. Je tam Mel Gibson, kterej si po letech zas přičichl k zajímavý roli. Je tam spousta Mexičanů, který Voz (Gibson) potřebuje, aby pracovali ve vesmíru! Je tam nespočet sexy koček, který střílej z míst, kde by to divák úplně nečekal. Tak si říkám, co víc by vlastně člověk chtěl? Robert Rodriguez měl tohle od začátku v plánu, vykašlal se na jakýkoliv měřítka a prostě si natočil film, kterej se možná nezaplatí, ale status kultovnosti má už teď zaručenej. Těšim se na závěrečnej díl trilogie, protože jestli bude vypadat tak, jak slibuje trailer, tak se máme na co těšit. Ed Wood by byl pyšnej. ()

helloween93

Jednička mi zaujala určitou dávkou originality, účastí Seagala, De Nira a Dona Johnsona...jenže tady se všechno viděné v jedničce vzalo přes kopírák, přidalo se k tomu pár zvučných jmen a hurá film byl hotov. Scénář...to snad ani scénář není, tenhle film se napřed natočil a až pak se dělal scénář, jinak není možné udělat něco tak debilního. Mě prostě přijde úplně absurdní, aby autoři veřejně ukázali, že Macheta je vlastně nesmrtelnej. Tenhle film neví kde končí nadsázka a začíná debilita. V Machete Kills vás od určité části nepřekvapí opravdu nic. zahradník měl charisma v prvním díle, tady o to charisma přišel. Tak tu jednu hvězdu dávám za Gibsona a za ten nádherný zvuk při každé "Gibsonově vizi". Doufám, že trojka nevznikne, protože to bude hotový paskvil..1* ()

Heroine

Oproti prvnímu filmu, mi připadá výrazně povedenější. Hodně narážek na hodně různých klišé, výborné obsazení, snad jenom tu Lady Gaga bych oželela..., i přesto, že bych to nemohla doporučit jako dobrý film ani svým rodičům, ani mladšímu bráchovi, je to docela zábavné, a docela vtipné. Rodriguezův styl humoru mi sedne. ()

Rockerman

Tak tohle už Rodriguez fakt přehnal! Mám tohoto režiséra rád a na Planetu teror nebo první Machete nedám dopustit. Tentokrát však ve snaze zparodovat akční filmy zašel až příliš daleko. Přestřelky, souboje a kutálející se hlavy jsou tu zase, ale "příběh" je taková slátanina, že to je fakt nechutné. Některé scény mi připomínaly ty horší filmy s Leslie Nielsenem, například ten let Machete na raketě. Dávám velmi slabé tři hvězdy, ale to jen ze "známosti" s režisérem. Třetí "Machete", který prý "comming soon" by však už mohl spadnout do odpadu. ()

mala_kea

Tohle už je moc. Zatímco první mačeta byla ujetá jen v detailech a samotná zápletka byla relativně normální (opakuju: RELATIVNĚ. Samozřejmě je to hrozná zhovadilost), ale dvojka je ulítlá úplně celá, a to ještě dost přes čáru. Samozřejmě, že je to tak ulítlé naschvál, samozřejmě, že se ten film nebere nikdy ani trochu vážně. Ale jen vršení blbostí mi ke štěstí nestačí. Tohle je prostě příliš na hlavu, než aby se na to dalo dívat. Zároveň nemůžu ani hýkat v guilty pleasure opojení, protože to technicky není úplně špatně natočené. Machete byla grindhouse, Machete Kills je už jen demence. ()

Kum0r

Už je tak 10 minut po skončení filmu a já se hurt nedovedu přestat chlamat. Je to úplně někde jinde, než jednička a podle mě se vůbec nedají srovnávat. Jen doufám, že upoutávky na 3. díl nejsou ze skutečného materialu z trojky. Nerad bych, aby to skončilo parodií hevězdných válek. ()

Luk Skywalker

Tak tohle na rozdíl od (fake) traileru a následného filmu nemělo vzniknout. Skoro celý film mi trvalo, než jsem pochopil, že je to parodie (nejen na Hvězdné války). Film se nedá brát vážně (stejně jako jednička), ale co fungovalo i jedničky tady není (vtipné hlášky) akce je dost, ale Rodriguez to dost přepálil, měl by mít trochu více soudnosti. Že se nevyužilo hezkých žen k sexu je dobře (to vytýká Enšpígl) nemusí být všechny za děvky a není to erotický film. Ale pár věcí stálo za to: Charlie Sheen jako prezident, zde uveden pod svým občanským jménem Carlos Estevez, co Rodriguez tím zamýšlen nevím, snad to, že je to mexické jméno?! A pak v roli záporáka Mel Gibson. Protivníků je opět dost. ()

GOREGASM

Moje první letošní guilty pleasure... a festovní. Rodriguez rezignuje na všechnu logiku a mantinely a docela chápu, když to někdo po půl hoďce vypne s odseknutím, že větší p***vinu ještě neviděl. RR se skutečně "urval" a vychrlil na nás všechny své režisérské fetiše koncentrované do 107 minut. Nechybí hrubě artikulující mexičanky, kdy jedna z nich má v dekoltu dva sapry a na rozkroku nasazený falusoidní kanón, Tom Savini a samozřejmě následuje nevídaně přepálená akce, nezničitelný Machete a megatuna bestiálně obsazených a zahraných vedlejších rolí. Nemá to logiku, ale je to absolutní brainwash, kterému v mých očích dominuje sexy dravčice MIchelle Rodriguez, zabijáckým mexickým přízvukem artikulující Demián Bichir a taky Antonio Banderas... A abych nezapomněl, Carlos Estevez for president. 80% ()

jesus666

Trošku pritiahnuté za vlasy črevá a iné časti tela, ale pravdupovediac nič iné som od toho ani nečakal. Nesklamalo, ale na druhej strane ani nejako zvlášť neohúrilo. Ono povestné Seagalove hara-kiri asi Rodriguez už ťažko niečím prekoná. ()

herák

oproti jedničce brutální sešup dolů..žádný hlášky, horší nápad a...prostě velice špatný pokračování..musim vyzdvihnout C Esteveze a D Treja.. ()

bacon odpad!

Čo to kur*a bolo??? Kto a čo urobil s Rodriguezom??? Čakal som svojský štýl Róberta R., no takúto ...... som fakt nečakal a to väčšie sklamanie, že sa tam ukázal Mel G., Cuba Gooding Jr či Antonio B. To ich ako donútili na tento "výplach"? Mali by sa na to pozrieť orgány činné v trestnom konaní, určite to nebolo legálne. ()

Machete zabíjí... ve vesmíru!

Machete zabíjí... ve vesmíru!

04.04.2015

Bývalý elitní agent, který už si to rozdal s Robertem De Nirem, Stevenem Seagalem nebo Melem Gibsonem, se vrátí. Alespoň to tvrdí jeho představitel Danny Trejo, podle kterého se na třetím dílu… (více)

Conan je mrtvý, ať žije Oheň a led

Conan je mrtvý, ať žije Oheň a led

28.04.2012

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

25.04.2012

Dnes tu pro máme pořádnou dávku akce, tak se nezdržujme: Robert Rodriguez je odvážný muž. Chce totiž do role hlavního záporáka v Machete Kills obsadil Mela Gibsona. Podle posledních zpráv je všechno… (více)

Sin City 2? Opravdu? Konečně?

Sin City 2? Opravdu? Konečně?

21.04.2012

Jedničku jsme viděli v roce 2006. Robert Rodriguez od té doby tlachá o dvojce. Slibů a pak odkladů bylo mezitím tolik, až jsme přestali věřit, že ten film někdy vznikne. A ve chvíli, kdy to vypadá,… (více)