Machete je zpátky a pouští se se do mise, kterou by nezvládl žádný jiný smrtelník. Bývalý federální agent Machete (Danny Trejo) je pověřen americkým prezidentem (Charlie Sheen), aby se zhostil úkolu, se kterým si neví rady ani jeho speciální jednotky. Machete musí sám najít výstředního milionáře a obchodníka se zbraněmi Luthera Voze (Mel Gibson), který plánuje vypustit smrtící raketu. Na jedné straně je plán na rozpoutání války a anarchie na celé planetě – a na druhé jediný muž, jehož nejoblíbenější zbraní zůstává mačeta. (EEAP Film Distr.)

BOURQUE

Keby som mal porovnať jedničku a dvojku, tak jednička je stále jedničkou! R. Rodriguezovi sa podaril udržať ten Machetovský feeling, ale so scenárom toľko šťastí nemal. Škoda!! M. Gibson však bol dobrým ťahom. Krásne baby (na čele s M. Rodriguez), malé množstvo z Lady Gagi a nie vždy vydarené pointy – to všetko je v Machete Kills. PS: Machete nechatuje!!!!! Osobné hodnotenie: 68% (**) ()

strikeman

Nepřijde mi to nijak zvlášť kvalitativně odlišné od jedničky, pouze už chybí "wow efekt". Takže komentář viz první díl... ()

fr3ak

Machete se odkazoval na starý braky tak dlouho až se jím sám stal. Jednička byla dobrá prdel, ale u Machete Kills se mi zdá že krom nedostatku peněz ubylo i dost Rodriguezovejch nápadů a někdy už se dostavoval i pocit trapnosti. Ale na tu trojku se stejně těším :D ()

Puol

Vychvaľovaný režisér, ktorý striedavo nakrúca hovadiny pre malá deti a gore-hovadiny pre dospelých sa opäť ukázal. Za zmienku stojí hádam len postava Mel Gibsona, zbytok mi vyfučal z hlavy ešte pred skončením filmu. Do vesmíru už s Danny Trejom nepôjdem! ()

Páně

Nevím co čekali ostatní, ale podle mě je Machete Kills přesně takový jaký být měl a jaký jsem ho čekal. Ačkoliv občas vykoukne mírná křeč, tak jsem se stejně dostkrát opravdu od srdce zasmál a víc od toho nemohu čekat a bohdá ani nechci. Ano, spousta potenciálu zdatně provařeno, ale dost se toho i povedlo takže já s tím nemám zase až takový problém. ()

Raziel_cz

Tohle má teda do jedničky hodně daleko. Rodriguez je sice novodobý král Grindhousu, avšak produkční hodnoty Machete Kills jsou zhruba na úrovni věcí na AmaterskeFilmy.cz a fakt pochybuju, že to byl účel. Chybí cool filtr z Planety Teror, chybí akce, chybí gore a scénář je v tomhle případě už tak strašně over-the-top, že to ani mně nepřišlo hezké. Má to i světlejší momenty, ovšem jenom v první půlce, což vzhledem k délce nestačí. Zbytek filmu se Trejo jenom tváří jako senilní děda a občas prohodí vtípek sám o sobě, jinak nic. Dokonce ani všemi oblíbený Chameleon nevytáhne hodnocení, jakmile si uvědomíte, že ve filmu nemá absolutně žádný smysl. Aspoň že Banderas si svou chvíli fakt dává. Nicméně na pokračování jsem zvědavý, ale tvůrci by si měli dát fakt záležet, aby bylo stejně dobré jako faketrailer. Doufám, že Rodriguez přestane vykrádat (objevuje se zde Sexystrojův penisorevolver z Od soumraku do úsvitu a Desperada a variace na Deppovu slepotu z Tenkrát v Mexiku) a že se vrátí Charlie Sheen, který mě tady svou sebeparodií naprosto odrovnal – skoro mi ty narážky ve vší té blbosti přišly inteligentní –, a samozřejmě Sofía Vergara, na jejíž objemné "oči" bych se vydržel dívat celý den. Mel Gibson super, ale Leonardo DiCaprio by jako The Man in the Silver Mask byla mnohem větší pecka. ()

char_t

Tak teď už to chápu. V jedničce Rodriguez testoval, co všechno publikum snese, a ještě tu úmyslnou béčkovitost nedokázal úplně přiznat. Ve dvojce už ulítnul totálně - parodie na jedničku, na Star Wars, na Muže se železnou maskou, na Star Trek, ani jediné seknutí či věta se neobešla bez hodně nápadného pomrkávání na diváka. Ze začátku to bylo fakt příjemné, zvlášť po nejasné jedničce, ale ke konci už to byla pruda - takováhle ulítlost se prostě takřka dvě hodiny snést nedá... Btw, jestli trojka bude fakt tak šílená, jak naznačil "trailer" na začátku i zakončení, tak jsem zvědavej, jestli to někdo zvládne zhlédnout za střízliva... Parádní komentář: Slasher ()

aslavey

On fakt letěl na atomové bombě!!! Sen všech dětí nakoukanej z večerníčků o kojotovi. Jen nevím, proč zmizely kozy? ()

Lyžař odpad!

Rordigueze mám hodně rád. Ale tohle přehnal. Jasně, co film od pana Roberta, to béčko, ale dřív prostě točil líp. A s Tarantinem to bylo dřív prostě skvělý. No a český dabing tomu všemu nasadil korunu! ()

Folky

Zoufale přepálené a nudné. Jednička znala hranice, kdy všechna béčkovost působí zábavně a uměla bavit. Dvojku nezachrání ani Gibson, protože béčkové scény nejsou zábavné, ale wtf. ()

Stíba

Líbila se mi i jednička ale tohle je ještě o kus nadupanější věc. Parádní popcornová oddychová řežba. (Cinema City Flora - 3. 11. 2013) ()

Kadas97

Od jednotky slabšie, ale aj tak silný nadpriemer. Radšej si pozriem desať takýchto komédií ako jednu stupidinu, kde sa 16 decká snažia vybaviť si prvý sex. Film je nadupaný hláškami, extrémne absurdnými killmi a ako špeciálny bonus Charlie Sheen. Muzika parádna a už sa teším na Machete Star Wars. 7 z 10 ()

Petyas

Já už na ty béčkové sračky fakt přestávám mít žaludek. Dneska, když se řekne Béčko, každý si představí něco hodně cool. Tam, kde Mašeté byl vtipný, byl cool, tak Mašeté zabíjí spíše už jen diváky. Carlos Estevéz aka Čárlí byl opravdu nechutně skvělý, ale jinak je celé tohle pokračování, jedna velká píčovina. Tohleto za klasiku považovat nemůžu, ani kdybych chtěl sebevíc. 20% ()

moviechecker

Normálne takéto idiotské filmy ani nepozerám, ale Machete to je klasik, tie je hlášky stoja zato Machete happened. Bavil som sa lepšie ako pri jednotke. ()

Rockerman

Tak tohle už Rodriguez fakt přehnal! Mám tohoto režiséra rád a na Planetu teror nebo první Machete nedám dopustit. Tentokrát však ve snaze zparodovat akční filmy zašel až příliš daleko. Přestřelky, souboje a kutálející se hlavy jsou tu zase, ale "příběh" je taková slátanina, že to je fakt nechutné. Některé scény mi připomínaly ty horší filmy s Leslie Nielsenem, například ten let Machete na raketě. Dávám velmi slabé tři hvězdy, ale to jen ze "známosti" s režisérem. Třetí "Machete", který prý "comming soon" by však už mohl spadnout do odpadu. ()

bararich8

Grindhouse super, Machete dobrý, ale tohle? Co je moc, to je moc. Z kdysi netradiční a tak trochu ujeté podívané ala Rodriguez se už tohle dostalo do stádia obyčejné sračky. Nejenže už se herci ani nesnaží hrát, ale cokoliv ve filmu už je za hranicí absurdity. A Trejo už mi taky poslední dobou leze krkem. Občas se člověk pousměje, ale většinu dobu jsem spíše kroutil hlavou, na co že to vůbec čučím. Tokyo Gore Police je oproti tomuhle intelektuální spektákl. 1* ()

Machete zabíjí... ve vesmíru!

Machete zabíjí... ve vesmíru!

04.04.2015

Bývalý elitní agent, který už si to rozdal s Robertem De Nirem, Stevenem Seagalem nebo Melem Gibsonem, se vrátí. Alespoň to tvrdí jeho představitel Danny Trejo, podle kterého se na třetím dílu… (více)

Conan je mrtvý, ať žije Oheň a led

Conan je mrtvý, ať žije Oheň a led

28.04.2012

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

25.04.2012

Dnes tu pro máme pořádnou dávku akce, tak se nezdržujme: Robert Rodriguez je odvážný muž. Chce totiž do role hlavního záporáka v Machete Kills obsadil Mela Gibsona. Podle posledních zpráv je všechno… (více)

Sin City 2? Opravdu? Konečně?

Sin City 2? Opravdu? Konečně?

21.04.2012

Jedničku jsme viděli v roce 2006. Robert Rodriguez od té doby tlachá o dvojce. Slibů a pak odkladů bylo mezitím tolik, až jsme přestali věřit, že ten film někdy vznikne. A ve chvíli, kdy to vypadá,… (více)