Machete je zpátky a pouští se se do mise, kterou by nezvládl žádný jiný smrtelník. Bývalý federální agent Machete (Danny Trejo) je pověřen americkým prezidentem (Charlie Sheen), aby se zhostil úkolu, se kterým si neví rady ani jeho speciální jednotky. Machete musí sám najít výstředního milionáře a obchodníka se zbraněmi Luthera Voze (Mel Gibson), který plánuje vypustit smrtící raketu. Na jedné straně je plán na rozpoutání války a anarchie na celé planetě – a na druhé jediný muž, jehož nejoblíbenější zbraní zůstává mačeta. (EEAP Film Distr.)

kramatos

Za úžasnýho Mela a instantního Cubu a Antonia i pana prezidenta musim dát 3*, bez nich je ale tento paskvil naprosto o ničem, když vynechám urputné mexikáncké klišé stylu pusťte nás do USA. ()

MiniRecenze

No jo!A máme tady další pokračování této výstřednosti.Dobrou zprávou je,že se jedná o lehké zlepšení oproti prvnímu dílu,ale na druhou stranu není pořád o co stát.Trejo už není takový neandrtálec jako minule a dokonce i zápletka je trochu srozumitelná.Je pravda,že se zde ukáže mnoho známých tváří ať už se jedná o "štěk" nebo delší dialog,působí to jako reklama,že tyto hvězdy filmového plátna jsou ochotní natočit cokoliv.Co si budeme vykládat,je to hrubá béčková sračko-idní zábava u které nemusíte namáhat mozkové buňky a tupě koukáte na máchání machetou sem a tam.Již brzy se setkáme v kinech s třetím (a snad závěrečným) pokračováním.Snad to tato sága v samém závěru dotáhne na čistý průměr i když to podle traileru nevypadalo. O BOD LEPŠÍ,NEŽ MINULE!!! ()

Benjo

'Megalibová'...naprostá blbost...tak jak to má být. Splnilo účel krvavý kraviny, která se nebere vážně a kde si slavní herci rádi dají cameo. :D Akce, sranda, krvavý blbosti, MACHETE, Sheen jako Mr. President! + odkazy na STAR WARS! **** už aby tu byl space! ()

kokky

Pro fanoušky Rodriguezových filmů celkem dobrá podívana. Moc dobré herecké obsazení. Klasické ulítlé scény, krev a kousky těl všude kolem k tomu prostě patří. Podle mého solidní podívaná. ()

sisa140

Utrpení od první minuty utrpení. Pokud Robert Rodriguez hodlá v takovémhle stylu točit i druhý díl SinCity tak to nestojí za námahu ani chodit do kina, protože něco tak absurdního jsem už dlouho neviděl, machete ma svůj vlastní svět ve kterém neplatí fyzika ani nic podobného. Nevím čím si tenhle film vydělává podle mě je to jen díra do rozpočtu a největší zvrhlostí je dělat další díl. Je to rozhodně nekoukatelné. ()

Setanta

Díky té zuřivé béčkovosti a očividnému "take it ease, bro" - taky protože jsem to sledoval v letadle s 30hodinovým spacím deficitem, mizerným zvukem, na malé obrazovce a nic lepšího nebylo k dispozici - se mi to líbilo mnohem víc než jednička. Střeva a vrtulník rulez. Těším se na trojku a to jsem dvojku vůbec nechtěl vidět. A Rodrigueze je magor. Už chápu, že se mají s Tarantinem rádi. ()

aannemer odpad!

Přestože jednička byla hodně debilní, tak jsem si ji užil jako parodii na akčňák, protože Danny Trejo je všechno možné jenom ne herec a charismatický hrdina k tomu. Jenže dvojka je ještě debilnější a snaží se z toho mála vyždímat nemožné maximum. Jenže to skřípe a skřípe, co má být vtipné, je trapné a rádoby chlapácké hlášky kurev z místních bordelů jsou ještě trapnější. Idol teenagerů Lady Gaga jen předvede pár idiotských kreací, které nemohou nikoho nechat na pochybách o hodnotě jejího IQ (i když v jejím případě se vůbec o nějakém IQ spekulovat nedá ani omylem) a vrásčitý Gibson tomu už jen nasadil korunu útrpnosti. Jednou jsem tuhle volovinu přežil, ale podruhé to po mě už nechtějte a s trojkou si můžete rovnou jít do Paďous! ()

david666

dobrá sranda. Zapomeňte na logiku a nechte se bavit šíleně přehnanými akčními scénami v podání solidního hereckého obsazení okořeněné sexy kočkami. ()

Delmondo

Nejvíce mě dostal úvodní trailer na Mačetovo zabíjení ve vesmíru kdy ve výčtu herců zazní...Justin Bieber jako Pípák a speciální host Leo DiCaprio jako Muž se stříbrnou maskou, k tomu hláška Michelle Rodriguez "ŽERTE FOTONY SVINĚ!" a já byl připravenej na parádní mexickej náser kategorie C. Ten jsem vzápětí dostal při Mačetově řežbě občasně prokládané suchými hláškami typu "MAČETA NETWEETUJE" spolu s naprosto dokonalým Charlie Sheenem coby americkým prezidentem co legalizuje marihuanu a spí s děvkama v prezidentský posteli, on vlastně Charlie hrál sám sebe. Mel Gibson byl konečně prďáckej záporák pro Mačetu, správně mrdlej a tak to má být. Ten třetí díl chci okamžitě do kin a ještě víc přidat na neuvěřitelnosti aby to dostalo ty pravý koule i když nechat Mačetu lítat na jaderný hlavici, nebo ho zavěsit na vrtuli helikoptéry a ve visu stínat hlavy parchantům už víc asi překonat nelze. Rodriguezi jsi na dobrý cestě! ...do blázince. ()

Retrostalker

Čaro výbornej jednotky je preč. Rodriguez sa len kopíruje a neuvedomuje si, že dvakrát to isté už nefunguje. Napríklad chladný pohľad Dannyho Treja či výzbroj sexy stroj z "Od súmraku do úsvitu". Ešte to má niekde aj dosť nudných a natiahnutých minút. Mám obavy aký bude diel tretí.. ()

paradoxman

Nedokoukal jsem to. Nejdřív mi zabili Jessicu a pak jsem pochopil, že Charlie bude mít jen epizodní roli. Tak jsem to vypnul. Rodriguezovi jednu hvězdu za odvahu :-) ()

Mr_Corny odpad!

Danny Trejo je fajn herec, ale toto bolo na mňa moc. Nelogické, prehnané, preafektované,... Chuck Norris musel pukať závisťou pri pozeraní na super výkony Macheteho. Čudujem sa sám sebe, že som to zvládol dopozerať do konca. ()

till85

Jedna hvězdička je za hudbu. Celej film jinak nesahá prvnímu ani po kotníky. Některé scény přetažené až moc. Efekty byly strašně do očí umělotinou. Napodruhé se to nepovedlo a nezachránil to ani Mel smrtonosná zbraň Gibson. ()

bonovox

Už to nie je také cool ako jednotka, ale aj tak je dvojka dostatočne zábavná a odviazaná, potešia niektoré camea. Som zvedavý čo príde vo vesmíre. Toto bolo čisté B-éčko, trojka bude asi C-éčko. ()

RealHonza

Rozpočet zřejmě dobrý, obsazení herců taky ok, kečupem se nešetří, ale co ten děj, to je slušnej pr*ser? Nelogická ukázka totálních nesmyslů z různých odvětví, už jen superman tam chyběl ... Pětiletý dítě by vymyslelo lepší příběh. ()

PeteBuck

Platí to, čo som povedal o jednotke, inak to už ide do akejsi komiksovej sračky. Hlavne teda ten záver. Aby som to dopozeral, musel som si vypnúť aspoň polovicu mozgu. Celý film by som označil výrazom čistá haluz. ()

sibskyn

Je to ujetý, je to šílený, je to akční, ale vůbec to není zábavné. Všeho moc škodí a tady je míra ujetosti, hnána tak, až je to jenom debilní. Ale postava chameleona je naprosto dokonalá a originální. ()

Machete zabíjí... ve vesmíru!

Machete zabíjí... ve vesmíru!

04.04.2015

Bývalý elitní agent, který už si to rozdal s Robertem De Nirem, Stevenem Seagalem nebo Melem Gibsonem, se vrátí. Alespoň to tvrdí jeho představitel Danny Trejo, podle kterého se na třetím dílu… (více)

Conan je mrtvý, ať žije Oheň a led

Conan je mrtvý, ať žije Oheň a led

28.04.2012

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

25.04.2012

Dnes tu pro máme pořádnou dávku akce, tak se nezdržujme: Robert Rodriguez je odvážný muž. Chce totiž do role hlavního záporáka v Machete Kills obsadil Mela Gibsona. Podle posledních zpráv je všechno… (více)

Sin City 2? Opravdu? Konečně?

Sin City 2? Opravdu? Konečně?

21.04.2012

Jedničku jsme viděli v roce 2006. Robert Rodriguez od té doby tlachá o dvojce. Slibů a pak odkladů bylo mezitím tolik, až jsme přestali věřit, že ten film někdy vznikne. A ve chvíli, kdy to vypadá,… (více)