Machete je zpátky a pouští se se do mise, kterou by nezvládl žádný jiný smrtelník. Bývalý federální agent Machete (Danny Trejo) je pověřen americkým prezidentem (Charlie Sheen), aby se zhostil úkolu, se kterým si neví rady ani jeho speciální jednotky. Machete musí sám najít výstředního milionáře a obchodníka se zbraněmi Luthera Voze (Mel Gibson), který plánuje vypustit smrtící raketu. Na jedné straně je plán na rozpoutání války a anarchie na celé planetě – a na druhé jediný muž, jehož nejoblíbenější zbraní zůstává mačeta. (EEAP Film Distr.)

Thug_Leo

Nadsázka, parodie mnohými nepochopená. Akční,zábavné a nevážné tvárnění Treja aka "Mašete" s doprovodem Desperada, Mad Maxe, Charlie Goodsona(Anger M.) a Boyda Crowdera(Justified) je pro mě za 4* ()

MotMotkovich

Angličani mají Bonda 007, amíci Bourna a mexičani mají mačetu. V žánru filmu mi nějak chybí ještě komedie, protože když to srovnám s ostatníma Akční/Krimi/Thrillerama, tak je tohle celkem na hlavu postavené. Nicméně režisér chtěl abychom se bavili a to u mě splnil. Třešničkou na dortu jsou účinkující celebrity :). 65% ()

Epco

Smutné kam až dokázal zaisť kedysi aj mnou obdivovaný Robert. Jednotka Machete bola celkom príjemná blbinka. Dvojka je do neba volajúca kravina, ktorú nezachraňuje ani brutálne veľký počet známich ksichtov. ()

StressMode

Tak je to sračka, co si budem povídat. A ne jenom tím jak se zabíjí. To se mi naopak líbí :) Ale ten příběh už je takovej nekonzistentní. Je vidět že se v něm sám Mačeta sotva vyzná. GAGA,CUBA,BANDERAS achjo. Proč mám pocit že sou tu jen aby zde byli :) Je to teda vážně hovadina-nápad. Takhle by tam mohli obsadit celej hollywood. Je to celý šílený, ale až tak moc, že to přišlo o nějakou kostru co dělá film filmem a dějou se tu jenom kraviny. Už se to ani při největší předtavivosti nemůže odehrávat ve skutečnym světě. V první Mačetě se jakš takš dalo přimhouřit voko. Jo ještě k tomu zabíjení. Líbí se mi že když se na někoho v tomhle filmu míří tak se spoušť taky zmáčkne a dotyčnej prostě chcípne. Bez dlouhejch keců. Bez zázračnýho zachránění. Tedy až Machetu si nikdo nedovolí zabít a když jo, tak mu nedovolí zůstat mezi mrtvými :D No co se týče konce, tak ten už je fakt z jinýho vesmíru. Na další díl se moc netěšim ()

Paokara odpad!

Zaprodat se do takové sračky??Mele,Mele...tebe ten chlast semele..ostatním antihercům se nedivím že do tohodle šli,ale u Gibsona zírám!!!!ODPAD ()

djdawe2008

První díl Machete byl o fous lepší hlavně bylo vidět více akce s mačetou. Tento díl Machete zabíjí je o třídu slabší. Konec dost ujetej. Čekal jsem od tohoto žánru trošku víc. Jsem zvědav s čím přijde Rodrigéz ve třetí části :) ()

Unrealik

Parodie na akční filmy, celkem ok. Ale první díl mi přišel výrazně lepší (možná tím, že jsem jej viděl v kině?). ()

migl odpad!

Táto primitívna zlátanina sa nemôže považovať ani za paródiu,cca po 40 minútach som to so znechutením vzdal ()

Kubasino

Podle komentářů zde je evidentní, že se na film opět dívali ti nesprávní. Dokonce i verbal si uřízl ostudu svým komentářem, který tentokrát byl trapný z jiného důvodu, než obvykle. Zkrátka další absolutní nepochopení toho, o co tu jde. Naivně jsem si myslel, že znalost grindhousu není pro užití si tohohle bijáku není nezbytný, ale začínám o tom pochybovat. Já taky vím, že srágory jako Muži na stromech apod. nejsou pro mě, tak se na ně kur*a dívat nebudu. Proč teda banda pitomců vykoumala, že se podívá na film, který odsoudili už před začátkem??? A jako bonus se chytráci rozhodli to Machete osolit i na csfd. Tleskám hrdinové, právě jste se zase o kousek přiblížili ke dnu žumpy. Jakkoliv hloupě může Machete působit, vyžaduje daleko větší cit pro vnímání detailů a celku, než těžce mainstreamové či naopak artové rádoby lahůdky... ()

Mark1983 odpad!

Původně jsem ani v plánu kouknout se na dvojku neměl,ale nakonec jsem se k ní také dostal a stejně jako u jedničky jsem byl zklamán. ()

njuska

Klasika, nezklamalo! Perfektní zábava od začátku do konce (a to i bez použití jakýchkoliv dalších "stimulátorů"). Na záporná hodnocení té podivné sortičky místních rádobyvtipných rádobykritiků nebrat zřetel ;-) ()

koval45

Nádhera, fakt naprostá paráda, o dost lepší než jednička a pro mě nejzábavnější Rodriguezův film, který sem viděl. Hned od prvních záběrů sem se začal chechtat a celej ten film je čirá zábava - úsměv od ucha k uchu a pár záchvatů smíchu navrch. Hlavně u všech scén s Melem (vývrtka mě dostala nejvíc), Sheen jako prezident taky výbornej, super chlápek s rozdvojenou osobností, Danny Trejo samozřejmě kraluje - "Mačeta netweetuje" - prostě sympaťák. Vůbec všechny herce je radost sledovat (vlastně jediná mi trochu nesedla Sofía Vergara), je vidět, že si to pěkně užívají. A taky když se ve filmu sejde tolik známých tváří, ne vždycky se mi to líbí, protože to pak leckdy připomíná frašku, ale tady všechno jede jak má, žádná křeč ani zádrhel. Působilo to na mě jako že tu všichni herci mají hlavní/rovnocennou roli, čas na vyblbnutí a to je fajn (podobně jako u Tarantina). Super, krásně barevná, zábavná smršť, se spoustou akce. V podstatě taková mexikánská bondovka zárověň říznutá hravou ztřeštěností Spy Kids. ()

zekon

Oproti 1 dost velký propad. Takový ujetý Bond mě to přišlo. Lepší 3* jo, a to za zvuk a obraz BD. Sice to vyplnilo odpoledne ale opravdu jen vyplnilo. Nejvíc mě dostala účast Mela který může fakt hrát cokoli. Ten jeho hlas je síla :) Narážky na filmy jsou, Estevez taky dobrý :) ()

Machete zabíjí... ve vesmíru!

Machete zabíjí... ve vesmíru!

04.04.2015

Bývalý elitní agent, který už si to rozdal s Robertem De Nirem, Stevenem Seagalem nebo Melem Gibsonem, se vrátí. Alespoň to tvrdí jeho představitel Danny Trejo, podle kterého se na třetím dílu… (více)

Conan je mrtvý, ať žije Oheň a led

Conan je mrtvý, ať žije Oheň a led

28.04.2012

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

Posily: Machete 2, Iron Man 3, Mad Max 4, Fast Six

25.04.2012

Dnes tu pro máme pořádnou dávku akce, tak se nezdržujme: Robert Rodriguez je odvážný muž. Chce totiž do role hlavního záporáka v Machete Kills obsadil Mela Gibsona. Podle posledních zpráv je všechno… (více)

Sin City 2? Opravdu? Konečně?

Sin City 2? Opravdu? Konečně?

21.04.2012

Jedničku jsme viděli v roce 2006. Robert Rodriguez od té doby tlachá o dvojce. Slibů a pak odkladů bylo mezitím tolik, až jsme přestali věřit, že ten film někdy vznikne. A ve chvíli, kdy to vypadá,… (více)