Barbie a dokonalé Vánoce

Mark Baldo

Elise Allen

Gabriel Mann

Diana Kaarina

Příběh celkem dobrý, navodí vánoční atmosféru, ač shlédnuto jiný čas. Teď spíše byly v popředí sestry Barbie, hrála tam trochu druhé housle. Potěšili mě pejsci, byly roztomilí.(10.3.2012)

Moja dcérka ma všetky tie Barbie a konkrétne tejto mám dať vraj 5 hviezdičiek ,tak nech sa páči,ona je odborník na tento žáner.(23.11.2011)

• ludovit14

Toto HOD:je za NETERKU!Jej sa BARBIE veľmi pozdáva.Samozrejme,že aj ja uzriem nejakú tu scénku,ale tieto rozprávky sú pre DETI a hlavne BABY.Takže má donútila ohodnotiť všetky barbie čo pozerá stále dookola! PS:neurobte deťom radosť!(2.7.2013)

• Yalka

Naprosto o ničem, jedno velké klišé a nuda. Takovou hrůzu jsem od vánočního filmu s docela slibně vyhlížející zápletkou opravdu nečekala. Těm fakanům máte celou dobu chuť nafackovat. Vánoce jsou príííma...(29.6.2013)

Po mírně slabších filmech, kterými byly Tři Mušketýři či Louskáček příchází série Barbie s mocným know how a útočí na branku. Klasický vánoční příběh je zaobalen do postmoderního hávu s realisticky vytříbeným tempem pro vyprávění. Tvůrci jako Nolan a jemu podobní by se měli učit.(27.7.2012)