Barbie a dokonalé Vánoce

Gabriel Mann

Diana Kaarina

Scénografie:

Walter P. Martishius

Približne po tretíkrát ďalšia vianočná Barbie, ktorá je ako vždy pripravená s milou, kúzelnou a jemne dobrodružnou atmosférou. Na sviatočné posedenie s detičkami je to určite super, inak ale je to dosť detské a dospeláka to nepobaví. Takže preto tomu dávam čistý priemer a slabé tri hviezdy. 50 %(16.2.2017)

• Yalka

Naprosto o ničem, jedno velké klišé a nuda. Takovou hrůzu jsem od vánočního filmu s docela slibně vyhlížející zápletkou opravdu nečekala. Těm fakanům máte celou dobu chuť nafackovat. Vánoce jsou príííma...(29.6.2013)

• ludovit14

Toto HOD:je za NETERKU!Jej sa BARBIE veľmi pozdáva.Samozrejme,že aj ja uzriem nejakú tu scénku,ale tieto rozprávky sú pre DETI a hlavne BABY.Takže má donútila ohodnotiť všetky barbie čo pozerá stále dookola! PS:neurobte deťom radosť!(2.7.2013)

• Streeper

Tak tohle byl opravdu slabý příběh a neuvěřitelně nudný. Řekla bych, že se novější příběhy Barbie spoléhají na písně a zpěv, jenže to je ještě horší než by kdokoliv čekal.(26.4.2015)

Po mírně slabších filmech, kterými byly Tři Mušketýři či Louskáček příchází série Barbie s mocným know how a útočí na branku. Klasický vánoční příběh je zaobalen do postmoderního hávu s realisticky vytříbeným tempem pro vyprávění. Tvůrci jako Nolan a jemu podobní by se měli učit.(27.7.2012)