poster

Barbie a dokonalé Vánoce

 • USA

  Barbie: A Perfect Christmas

Animovaný / Rodinný

USA, 2011, 73 min

Režie:

Mark Baldo

Scénář:

Elise Allen

Hudba:

Gabriel Mann

Hrají:

Diana Kaarina

Scénografie:

Walter P. Martishius
(další profese)
 • blondboss
  ***

  Približne po tretíkrát ďalšia vianočná Barbie, ktorá je ako vždy pripravená s milou, kúzelnou a jemne dobrodružnou atmosférou. Na sviatočné posedenie s detičkami je to určite super, inak ale je to dosť detské a dospeláka to nepobaví. Takže preto tomu dávam čistý priemer a slabé tri hviezdy. 50 %(16.2.2017)

 • Yalka
  odpad!

  Naprosto o ničem, jedno velké klišé a nuda. Takovou hrůzu jsem od vánočního filmu s docela slibně vyhlížející zápletkou opravdu nečekala. Těm fakanům máte celou dobu chuť nafackovat. Vánoce jsou príííma...(29.6.2013)

 • ludovit14
  **

  Toto HOD:je za NETERKU!Jej sa BARBIE veľmi pozdáva.Samozrejme,že aj ja uzriem nejakú tu scénku,ale tieto rozprávky sú pre DETI a hlavne BABY.Takže má donútila ohodnotiť všetky barbie čo pozerá stále dookola! PS:neurobte deťom radosť!(2.7.2013)

 • Streeper
  *

  Tak tohle byl opravdu slabý příběh a neuvěřitelně nudný. Řekla bych, že se novější příběhy Barbie spoléhají na písně a zpěv, jenže to je ještě horší než by kdokoliv čekal.(26.4.2015)

 • Belbo
  *****

  Po mírně slabších filmech, kterými byly Tři Mušketýři či Louskáček příchází série Barbie s mocným know how a útočí na branku. Klasický vánoční příběh je zaobalen do postmoderního hávu s realisticky vytříbeným tempem pro vyprávění. Tvůrci jako Nolan a jemu podobní by se měli učit.(27.7.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace