poster

Putování s dinosaury

 • USA

  Walking with Dinosaurs 3D

 • slovenský

  Prechádzky s dinosaurami

Rodinný / Dobrodružný

Velká Británie / USA / Austrálie, 2013, 81 min

Kamera:

John Brooks

Střih:

John Carnochan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Khumbac
  ***

  Že by mne 3D efekty ohromovaly, to vůbec. Dabing nehýbajících se čelistí pachyrhinosaurasů jsem překousl. Děti občas nudou odvracely hlavy, ale to jsou děti. K pobavení jsou alespoň mávající ruce děcek na hejna letících ptáků z promítacího plátna. Pták Alex s hlasem Míši Suchánka je průvodcem filmu. Škoda, že 3Dé brýle ubírají kontrastu a barvy, v některých momentech jsem je sundával. Nejkrásnější scény filmu je podle mě polární záře a hvězdy na nebi, záběry z hora, souboje dravců se stádem. Naštěstí je ve filmu poměrně optimistická hudba - jít na to ale sám, bez děcek, tak se biju do paly!!!(25.12.2013)

 • carlos 2010
  ****

  Pri hodnotení treba vychádzať zo skutočnosti, komu je príbeh určený. Keďže je to pre deti, je to za 4*. Príbeh je slabší, ale opäť: je to pre deti.(28.4.2014)

 • kaylin
  **

  Animace a grafika jsou rozhodně silné stránky, což je ale tak nějak všechno. Dokumenty od BBC - BBC se podílela i na tomhle filmu - mi přišly vizuálně mnohem zajímavější a hlavně dospělejší. Jejich informativní funkce byla velmi na úrovni. V tomhle případě je to fajn, ale příběh je strašné klišé a ani sami dinosauři to nezachrání.(18.5.2014)

 • Deimos
  ***

  KINO/// Dabing 6/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Animace 8/10/// PLUS: je to krásné, poutavé a krátké, není to tedy nudné nebo nezajímavé, prostředí a animace je téměř dokonalá MÍNUS: příběh je jednoduchý a děj příliš ukecaný/// Shrnutí: Na film jsem šel se svojí drahou polovičkou, která takové filmy zbožňuje, vlastně má ráda všechny filmy o dinosaurech v jakékoliv podobě. Putování s dinosaury vyčnívá svojí kvalitou zpracování, která je i na současnou dobu technicky dokonalých filmů na velice dobré úrovni. Příběh je pěkný, zápletka jednoduchá. Film je tedy vhodnější spíš pro mladší diváky. Je poučný ale jak už jsem zmínil, příliš upovídaný./// Celkem 66%///(10.8.2014)

 • Nivenx
  **

  Mám docela rád dinosaury a filmy s nimi, ale tohle zkrátka není ono a celý film působí unavujícím stylem jako ta nejlepší říkanka před spaním. 3D špatné není, ale v tomto filmu je ho spíše drobet škoda. 30%(21.12.2013)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace