Putování s dinosaury

Velká Británie / USA / Austrálie, 2013, 81 min

John Brooks

Deepak Nayar

John Carnochan

Vizuálně moc pěkně udělané, ale spíše pro děti a to mi docela vadilo. Párkrát jsem se pousmál a občas mi bylo trapně. Scéna s Gorgosaurusem a jak se mu vysmíval kvůli rukám byla skvělá a asi jedna z nejvtipnějších, bohužel nic víc Putování s dinosaury nenabídlo a zařadí do takového pěkného lehkého nadprůměru .. 5/10 = 58%(23.3.2014)

Kdyby to nebylo s dabingem, ale úplně beze slov, nechala bych se unášet nádhernou přírodou grafikou a docela roztomilým příběhem. Takhle bych si to užila tisíckrát víc. Bohužel to je nadabované pro děti a to mi vadilo hodně. 3D se tady ukázalo docela jako efektní, ale bylo mi z toho trošku blbě. Takže jen 5/10. Škoda.(30.12.2013)

• LIVINGDEAD

Krásná grafika, ale příběh bez humoru a vyloženě pro malé batolata nebo senilní starce!(19.3.2014)

Tak co na to krátce říci... krásné zpracování, příběh pro děti do desíti let a dabing na úrovni odpad, který ovšem nedávám. Přesto, pro děti, kterým je film hlavně směřován, snad zábavná podívaná.(29.12.2013)

Putování s dinosaury je film s dechberoucími efekty, které se rovnají Jurským parkům a BBC dokumentům, ale příběh je prosťoučký, což bylo zapříčeněno tím, že byl snímek určen primárně mladšímu a ne tolik náročnému publiku. Ale i tak mě některé hlášky pobavily, takže nemohu říct, že by to byl scenáristicky úplný průšvih. Tvůrci si opět vybrali oblíbené putování těchto impozantních tvorů z místa A do místa B, takže já jsem se zejména kochal vizuálním zpracováním, které bylo vážně na vysoké úrovni. Zkrátka příjemná a jednoduchá oddychovka, na kterou se pěkně kouká a nemusí se u ní nijak zbytečně přemýšlet.(22.3.2014)