poster

Putování s dinosaury

 • USA

  Walking with Dinosaurs 3D

 • slovenský

  Prechádzky s dinosaurami

Rodinný / Dobrodružný

Velká Británie / USA / Austrálie, 2013, 81 min

Kamera:

John Brooks

Střih:

John Carnochan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Wiikii
  ***

  Po vizuální stránce je to opravdu moc hezké, jenže zbytek (příběh, texty, humor) je dělán jak pro děti předškolního věku. Což je velká škoda pro starší část publika. .. V tom prvním Putování s dinosaury jsme měli také příběh, ale ustupoval té hlavní věci, a to byly fakta o životě pravěkých ještěrů, díky tomu se to stalo fenoménem na který se dívá ráda jakákoliv generace. Zde máme ale jako hlavní právě příběh a dokumentární fakta se nám smrští jen na pár poznámek o jménu některých zvířat. To, ale dává smysl, však je to film.. Film pro malé, né pro dospělé, i když i oni si můžou ve snímku najít pár úsměvných momentů. :) .... HODNOCENÍ: 60% (3*)(24.4.2014)

 • kaposlav
  *

  Pravda je taká, nie že by ma to nezaujalo, ale priam odradilo už asi po pätnástich minútach. Vizuálne to je celkom dobré a ostatok ma nebavil. Prišlo mi to ako vzdelávacia rozprávka pre deti.(1.6.2014)

 • Lopezka1982
  *****

  Jsem překvapena z těch negativních komentářů, já si myslím, že je to pěkně natočeno, hezká grafika, příběh je takový normální a naopak docela naučné pro děti, kteří se zajímají o dinosaury. Synovec byl z toho docela nadšený a mě se to také líbilo... aspoň to mělo něco do sebe než jako ty některé pohádky, které jsou fakt o ničem.(27.10.2014)

 • tuntavala
  ***

  S dirou v hlave, ale ve 3D.(26.1.2015)

 • Stanislaus
  ***

  Putování s dinosaury je film s dechberoucími efekty, které se rovnají Jurským parkům a BBC dokumentům, ale příběh je prosťoučký, což bylo zapříčeněno tím, že byl snímek určen primárně mladšímu a ne tolik náročnému publiku. Ale i tak mě některé hlášky pobavily, takže nemohu říct, že by to byl scenáristicky úplný průšvih. Tvůrci si opět vybrali oblíbené putování těchto impozantních tvorů z místa A do místa B, takže já jsem se zejména kochal vizuálním zpracováním, které bylo vážně na vysoké úrovni. Zkrátka příjemná a jednoduchá oddychovka, na kterou se pěkně kouká a nemusí se u ní nijak zbytečně přemýšlet.(22.3.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace