poster

Putování s dinosaury

 • anglický

  Walking with Dinosaurs 3D

 • slovenský

  Prechádzky s dinosaurami

Rodinný / Dobrodružný

Velká Británie / USA / Austrálie, 2013, 81 min

Kamera:

John Brooks

Producenti:

Deepak Nayar

Střih:

John Carnochan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Doudis19
  **

  Dětský příběh stádečka prehistorického dobytka, kde se hlavní hrdina jmenuje "Páťa". Suchánkův dabing ptačstva leccos zachrání, i tak si, ale stojím za myšlenkou, že beze zvuku by to bylo o hvězdu snesitelnější.(8.5.2015)

 • Pilda17
  ***

  Vizuálně moc pěkně udělané, ale spíše pro děti a to mi docela vadilo. Párkrát jsem se pousmál a občas mi bylo trapně. Scéna s Gorgosaurusem a jak se mu vysmíval kvůli rukám byla skvělá a asi jedna z nejvtipnějších, bohužel nic víc Putování s dinosaury nenabídlo a zařadí do takového pěkného lehkého nadprůměru .. 5/10 = 58%(23.3.2014)

 • slayerrrr
  **

  Zapomeňte na Jurský park určený pro celou rodinu, tohle 3D dobrodružství je pouze pro cílovou skupinu v dupačkách. Škoda toho vizuálu.(21.4.2014)

 • Roseinka
  ***

  Kdyby to nebylo s dabingem, ale úplně beze slov, nechala bych se unášet nádhernou přírodou grafikou a docela roztomilým příběhem. Takhle bych si to užila tisíckrát víc. Bohužel to je nadabované pro děti a to mi vadilo hodně. 3D se tady ukázalo docela jako efektní, ale bylo mi z toho trošku blbě. Takže jen 5/10. Škoda.(30.12.2013)

 • LIVINGDEAD
  **

  Krásná grafika, ale příběh bez humoru a vyloženě pro malé batolata nebo senilní starce!(19.3.2014)

 • - Do filmu vytvářelo efekty australské studio Animal Logic, které se může pochlubit vícerem slavných filmů, jako například trilogií Matrix, oba díly série Happy Feet, Legendou o sovích strážcích (2010) nebo třeba Sucker Punch (2011). Speciálně pro Putování s Dinosaury vytvořili dva nové programy. Steroid, který zajišťoval interakci mezi kůží, podkožním tukem a svaly. Dalším byl RepTile. Ten byl určený k tvorbě detailů pokožky, jako jsou šupiny, pírka a chmýří. (Pod)

 • - Filmaři po celém světě hledali vhodné lokace, aby věrně vylíčili prehistorickou krajinu. Nakonec se usadili na Aljašce a na Novém Zélandě. (Pod)

 • - Film měl zprvu režírovat Pierre de Lespinois s Barrym Cooem. Poté se informace změnili a skloňována byla jména Neil Nightingale a Barry Cook. Nakonec je uváděn pouze Neil Nightingale. Zda se režiséři měnili v průběhu natáčení, nebo šlo pouze o nějaký zmatek na internetových sítích,  není jasné. (Pod)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace