poster

Putování s dinosaury

 • USA

  Walking with Dinosaurs 3D

 • slovenský

  Prechádzky s dinosaurami

Rodinný / Dobrodružný

Velká Británie / USA / Austrálie, 2013, 81 min

Kamera:

John Brooks

Producenti:

Deepak Nayar

Střih:

John Carnochan
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Spiker01
  **

  Vím, že děti nepohrdnou žádným obrázkem, ale přece jenom bychom je neměli krmit takovouhle stupiditou. Věděl jsem, že to nebude žádný terno, ale něco tak neskutečně hloupého jsem nečekal. Navíc nechápu, jak něco takového mohlo BBC schválit. Nejvíc wtf scéna, jak se vypravěč směje T-rexovým malým ručičkám, když podle nejnovějších studií ty ručky možná ani neměl? Fox zřejmě chtěl imitovat Dinosaura, ale to se krutě nepovedlo. Občas se ani nedá poznat, kdo vlastně mluví, protože dinosauři nehejbou tlamou. Alespoň, že cgi je povedené, jinak by se na to ani nedalo dívat, pokud vám není 5...30%(2.4.2014)

 • carlos 2010
  ****

  Pri hodnotení treba vychádzať zo skutočnosti, komu je príbeh určený. Keďže je to pre deti, je to za 4*. Príbeh je slabší, ale opäť: je to pre deti.(28.4.2014)

 • Karlas
  ***

  Tak co na to krátce říci... krásné zpracování, příběh pro děti do desíti let a dabing na úrovni odpad, který ovšem nedávám. Přesto, pro děti, kterým je film hlavně směřován, snad zábavná podívaná.(29.12.2013)

 • Wiikii
  ***

  Po vizuální stránce je to opravdu moc hezké, jenže zbytek (příběh, texty, humor) je dělán jak pro děti předškolního věku. Což je velká škoda pro starší část publika. .. V tom prvním Putování s dinosaury jsme měli také příběh, ale ustupoval té hlavní věci, a to byly fakta o životě pravěkých ještěrů, díky tomu se to stalo fenoménem na který se dívá ráda jakákoliv generace. Zde máme ale jako hlavní právě příběh a dokumentární fakta se nám smrští jen na pár poznámek o jménu některých zvířat. To, ale dává smysl, však je to film.. Film pro malé, né pro dospělé, i když i oni si můžou ve snímku najít pár úsměvných momentů. :) .... HODNOCENÍ: 60% (3*)(24.4.2014)

 • Deimos
  ***

  KINO/// Dabing 6/10 Děj 6/10 Hudba 7/10 Animace 8/10/// PLUS: je to krásné, poutavé a krátké, není to tedy nudné nebo nezajímavé, prostředí a animace je téměř dokonalá MÍNUS: příběh je jednoduchý a děj příliš ukecaný/// Shrnutí: Na film jsem šel se svojí drahou polovičkou, která takové filmy zbožňuje, vlastně má ráda všechny filmy o dinosaurech v jakékoliv podobě. Putování s dinosaury vyčnívá svojí kvalitou zpracování, která je i na současnou dobu technicky dokonalých filmů na velice dobré úrovni. Příběh je pěkný, zápletka jednoduchá. Film je tedy vhodnější spíš pro mladší diváky. Je poučný ale jak už jsem zmínil, příliš upovídaný./// Celkem 66%///(10.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace