Putování s dinosaury

Rodinný / Dobrodružný

Velká Británie / USA / Austrálie, 2013, 81 min

John Brooks

John Carnochan

Po vizuální stránce je to opravdu moc hezké, jenže zbytek (příběh, texty, humor) je dělán jak pro děti předškolního věku. Což je velká škoda pro starší část publika. .. V tom prvním Putování s dinosaury jsme měli také příběh, ale ustupoval té hlavní věci, a to byly fakta o životě pravěkých ještěrů, díky tomu se to stalo fenoménem na který se dívá ráda jakákoliv generace. Zde máme ale jako hlavní právě příběh a dokumentární fakta se nám smrští jen na pár poznámek o jménu některých zvířat. To, ale dává smysl, však je to film.. Film pro malé, né pro dospělé, i když i oni si můžou ve snímku najít pár úsměvných momentů. :) .... HODNOCENÍ: 60% (3*)(24.4.2014)

• Doudis19

Dětský příběh stádečka prehistorického dobytka, kde se hlavní hrdina jmenuje "Páťa". Suchánkův dabing ptačstva leccos zachrání, i tak si, ale stojím za myšlenkou, že beze zvuku by to bylo o hvězdu snesitelnější.(8.5.2015)

Kdyby to nebylo s dabingem, ale úplně beze slov, nechala bych se unášet nádhernou přírodou grafikou a docela roztomilým příběhem. Takhle bych si to užila tisíckrát víc. Bohužel to je nadabované pro děti a to mi vadilo hodně. 3D se tady ukázalo docela jako efektní, ale bylo mi z toho trošku blbě. Takže jen 5/10. Škoda.(30.12.2013)

• Spiker01

Vím, že děti nepohrdnou žádným obrázkem, ale přece jenom bychom je neměli krmit takovouhle stupiditou. Věděl jsem, že to nebude žádný terno, ale něco tak neskutečně hloupého jsem nečekal. Navíc nechápu, jak něco takového mohlo BBC schválit. Nejvíc wtf scéna, jak se vypravěč směje T-rexovým malým ručičkám, když podle nejnovějších studií ty ručky možná ani neměl? Fox zřejmě chtěl imitovat Dinosaura, ale to se krutě nepovedlo. Občas se ani nedá poznat, kdo vlastně mluví, protože dinosauři nehejbou tlamou. Alespoň, že cgi je povedené, jinak by se na to ani nedalo dívat, pokud vám není 5...30%(2.4.2014)

• LIVINGDEAD

Krásná grafika, ale příběh bez humoru a vyloženě pro malé batolata nebo senilní starce!(19.3.2014)