Komedie sleduje šest kamarádů, jejichž divoký večírek se promění v boj o život. Za podivných okolností je Los Angeles devastováno apokalypsou, před kterou se skupinka snaží ukrýt v domě jednoho z nich. Zásoby jídla a pití ubývají, dostavuje se ponorková nemoc a pánové jsou nuceni své útočiště opustit. Přežije v ničivé atmosféře jejich přátelství a hlavně přežijí oni sami? V bláznivé komedii hrají všichni herci sami sebe. (Falcon)

mortak

Takhle to dopadá, když pánové mají solidní nápady, ale nechce se jim dál na nich pracovat. Tak si odimprovizují svoji rutinu, odpíchnou si směnu před kamerou, a když padla, hurá na pivko a jointa. Občas tu něco zafunguje, ať už hláška nebo situace, ale povětšinou se jalově žvaní. A jedna Emma to nespasí. ()

Immortal17

Co k tomuto dodat? 6 bláznivých herců v jednom filmu, jaké to bude mít asi následky? :) Jeden lepší než druhý, vskutku velice zábavný film, miluji Jamese Franca a ten jeho podvraťácký úšklebek, tahle role mu sedla jako pěst na oko, co se budeme hádat, Jonah Hill i přes vymítání ďábla zůstává i nadále k sežrání :D a Seth Rogen je prostě báječný človíček sám o sobě, kdo by ho neměl rád, i ve filmu byl oblíbenec všech, nehorázná kombinace těch největších šílenců, avšak co z toho ve skutečnosti vzešlo, to se mrkněte sami, stojí to za to. P.S.: Věřím, že v nebi mají trávu. ;) :D ()

bk81

Ujeta, vulgarni, fekalni a skvela komedie s partou poradnych magoru. :-D Pobavilo! Update: Nektere sceny nemuzu dostat z hlavy, takze silne 4* ()

URBAN

Jo dělá si to srandu samo ze sebe a je to vpodstatě parodie na filmy , ale mě to přišlo kapku nevtipné nato kdo tam všechno hrál sem tam jsem se zasmál , ale nebylo to tak často jak bych očekával . ( 26.10.13/MAC ) ()

Mylouch

Jakou lžíci máš, tolik nabereš ( a o to víc se směješ už napřed). Nečekaně chytré, nejen VIP ale obecně společenské podobenství v duchu Akumulátora nebo Křídel slávy, které je okořeněno kvalitními situacemi a dialogy, generačně svěžím herectvím bez slabých míst, řadou filmových (spíše pro mladší a americké insidery) a produktových odkazů i slušným tempem a korunované počítačovou animací, sloužící celku. Většina publika (jak napovídají zdejší "commenty") se nejspíš chytí na southparkově-popcornové vůni a s kečupem a dalšími tělními tekutinami film spolu se svými ikonami stráví jako bžundu v duchu totálního popkulturního entertainmentu - postmoderna pro všechny. ()

otík

Neskutečně maniakální, úchylný, sprostý, zábavný i trikově dobrý film. Nápad rozhodně nebyl špatný, také převedení na plátno se povedlo. Tohle musela být sranda natáčet. Backstreet Boys na konci byli ovšem nejlepší. ()

DannyJ

Zvyšuji hodnocení na 5 hvězd - NEJDE TO JINAK. Tenhle snímek je vrchol celé téhle bandy okolo Rogena a je vidět jak si to všichni vychutnávaj. Tohle je taková moje osobní perla. Naprosto chápu lidi, kteří můj názor nesdílí, ale já u toho vždy bulim smíchy. ()

Estrellita

Umatlaná splácanina všeho možného parodující (chtěně nebo nechtěně) několik dalších filmů. Herci hrají sami sebe jakožto úplné dementy (jejich věc, oni se prezentují před světem), což by mi ani nevadilo, ale poslouchat ty stupidní dialogy víc než 100 minut bylo otravné. Opravdu nevím, co tím chtěli tvůrci říct... 40% ()

Triple H

Tentokrát ešte o kus menej o deji, a o pekný kus viac o čistej ujetosti a improvizovaní. Obrovské množstvo vtipov stojí na vzájomnom špičkovaní a strafovaní sa do kariér Rogena, Franca a spol. Čím viac preto všetkých poznáte, tým viac sa zabavíte. Je vidieť, že herci si to všetci hodne užívajú a bloopery môžu byť fajn vec. Najviac ma s prehľadom pobavili Franco, McBride a Craig Robinson. McBrideovo intro za zvukov Cypress Hill - palec hore. ;-) ()

Mr.Ripley

Hezky si sedněte, ubalte špeka, otevřete k tomu jedno pivko a zábava může začít. Podobně jako Sethovo předchozí projekty se i tento zaměřil na vděčné téma. V případě Your Highness to bylo fantasy, v případě Pineapple Express to byla "parodie" na daný žánr, ovšem v případě This is the End zašel ještě dál. Sethovi se povedlo natočit/napsat jeden z nejkřesťanštějších filmů vůbec. Chcete vidět Emmu "Hermionu" Watson se sekyrou? Chcete vidět sjetýho "sukničkáře" Michaela Ceru? Chcete vidět nejlepší odkaz/poctu Osobnímu strážci? V neposlední řadě - chcete vidět Rihannu zemřít? V tom případě jste zde na správné adrese! Hezkou zábavu! ()

Cedr

Když i ty nejkratší camea jsou podstatně zábavnější než celá hlavní parta "komiků" dohromady tak je někde chyba. Aspoň Franco to jakž takž jako jednooký mezi slepými táhne. Rogenovi by měl někdo říct, že jedna věc je "být vtipný" mezi jeho zhulenými kámoši na skutečné párty a druhá věc je sesmolit z toho vtipný scénář a pustit to do světa. ()

SniperG1

Výborná praštěná komedie u které jsem se náramně pobavil. Nechybělo ani pár lekavých scén! Channing Tatum mě opravdu nejvíce rozesmál :D 80% ()

Tyny

Ano, souhlasím s některými komentáři, že tento film budete buďto milovat a nebo nenávidět. Neříkám, že ho přímo nenávidím, ale je to taková blbost, že to není možné. Začala jsem se na to dívat s očekáváním, že to bude mít hlavu a patu a bude to mít zábavné scénky, u kterých se alespoň zasměji, ale ono nic. Dobře, přiznávám, že ve filmu bylo pár scének, u kterých jsem se zasmála, ale zbytek? Hrůza. Nemohla jsem to shlédnout ani celé, jak mně to nebavilo. Celé to bylo takové nějaké... Trapné, to je asi nejlepší slovo, které tento film vystihuje. Totálně trapné. Nejvíc to snad zabili s Hermiónou, která tam na ně vlítla se sekerkou a snažila se jim useknout hlavy. Fakt bravo. Čekala jsem od tohoto snímku mnohem, mnohem více. ()

chelseaman22

Vtipnější, než The Hangover III., strašidelnější, než The Conjuring. Grupa herců honosící se dohromady dvěma nominacemi na Oscara polemizuje nad brkem a teplým Budweiserem nad přetěžkostí svého povolání. Natáčení zimních scén v létě, letních scén v zimě - no kdo by byl řekl, že si tihle dříči nezaslouží spasení? Jeden si sic zahrál na piráta, druhý zbouchl věčně sjetou Lindsay a třetí neřekl svému kamarádovi, že je ve městě (bič boží na ně, bídáky). Tahle grupa oplývajíc muskulaturou porovnatelnou s Danielem Radcliffem se nechá okrást o H2O Hermionou, bojí se opíchání mezi prsa a noci tráví ve vřelém obětí. "Pýcha předchází pád", řekl Franco a Bůh si ten transport rozmyslel. Celosvětový výdělek k 30. 10. 2013: $123,973,812, což je 3,87 násobek budgetu ()

Qitek

Je mi jasný, že tohle nesedne každýmu a kdo má rád inteligentní komedie ať dá okamžitě ruce pryč. Ano. Je to dementní. Místy trapné. Oplzlé. Zbytečně, až nesmyslně brutální. Fekální a chvílemi nedůstojné. Ale kdo čekal něco jiného od téhle party, musí být taky tak trochu trapák a dement, jelikož čekal jablka a nakupoval přitom hrušky. Na deset trapných fórků tu připadne dalších deset vydařených, takže se to tu tak nějak pěkně vyváží. Bavil jsem se. Ale ani u jedné scény jsem se opravdu od srdce nesmál... Nebyl jsem pod vlivem žádných lehkých drog. Možná chyba, ale na druhou stranu... proč chyba. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (více)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013