Komedie sleduje šest kamarádů, jejichž divoký večírek se promění v boj o život. Za podivných okolností je Los Angeles devastováno apokalypsou, před kterou se skupinka snaží ukrýt v domě jednoho z nich. Zásoby jídla a pití ubývají, dostavuje se ponorková nemoc a pánové jsou nuceni své útočiště opustit. Přežije v ničivé atmosféře jejich přátelství a hlavně přežijí oni sami? V bláznivé komedii hrají všichni herci sami sebe. (Falcon)

rusty09 odpad!

Nesnášim filmy tohohle typu. Jsou naprosto o hovně a i to hovno je o hovně. Nedoporučuju, pro mě americký Slunce,seno. ()

Wargoo

Viacej vtipných hlášok, než v britskej "konkurencií" (The Worlds End), ale scenárovo ako celok je to blbosť, obzvlášť odfláknutý koniec... Mohli všetci komicky umrieť a malo by to o hviezdu viac. Ale nasmial som sa riadne, takže smklamaný niesom. 3***, 64,117% (improvizovaná scénka s Milkyway je legendary) :) ()

aslavey

Já vám nevím. Rogen je hrozně odpornej mumlající špekoun, Franco je namachrovanej herec neherec, McBride je úchylnej nechuťák, Baruchel je takovej nijakej, Hill je divnej... ale nějakým zvráceným fucking způsobem jsou dohromady tak nějak fucking snesitelní. Člověk buď bude mít rád všechny jejich filmy, nebo žádnej. Hodně blití, honění, fuckingů, improvizece, odpornýho černošskýho ječení.. a nakonec fakt sranda :) ()

HDeer

Vo filme je mnoho nezmyslov, ale stále si dovolím tvrdiť, že deficitom zábavy zjavne netrpí. Ako problém by som videl najmä to kolísanie, keď v porovnaní s nezáživným začiatkom, na párty u Jamesa Franca naberá film na obrátkach, a potom znovu mierne klesá. Nápad by si zaslúžil väčšiu pozornosť ako digitálne príšery s krídlami či penismi, prípadne občasnú žiaru z nebies. Milky Way rozhodne zažila najväčší product placement v dejínach. ()

Tequila

Místy skvělé frky a geniální závěr, bohužel ale také spousta hlušiny. Jako většina komedií od tohoto tvůrčího týmu je to asi o půl hodiny delší, než by bylo adekvátní. ()

Gaia.M

Dlouho jsem se tak nebavila! :D Jasně, film je kravina, opravdu neuvěřitelná blbost. Ale to, že herci hrají sami sebe prostě filmu dodává něco víc. Pokud nečekáte příliš a neberete to až moc vážně, tak se musíte bavit :D ()

BOURQUE

Apokalypsa očami hollywoodskych hviezd! Celkovo na celý film sa dá zabudnúť za krátky čas, hlavne kvôli nie príliš vydarenej réžii. Seth, ešte sa máš v čom zlepšiť! Avšak pri scéne, kde J. Franco a D. McBride sa hádajú o postupe a etikete „sebe potešenia“ som držal moje malé bruško od smiechu. Ale to je všetko! Osobné hodnotenie: 66% (**) ()

P.J.2

Agitka na Hollywood, která je naprosto přesná a až na pár typicky Amerických komediálních nešvarů jsem se bavil. Ale Channing si film ukradl pro sebe :-D ()

Vakomlok

Těsně na pomezí 3 a 4 *. Po většinu stopáže super, ale občas začne drhnout tempo a fóry nefungujou tak, jak asi měly... ()

Raziel_cz

"Welcome to heaven, motherfuckers." Bál jsem se, ale je to pohodovej film. Škoda, že tam nebyl víc Michael Cera, ten tady hraje správnýho psychopata. Mimochodem nejlepší role Channinga Tatuma. ()

Olík

Znovu se budu opakovat, ale čas od času je třeba si dát Vittoria De Sicu, občas trochu uslzené romantiky" a sem tam neuškodí natáhnout se na Red Bullem politý gauč, zapálit pod bongem a nechat se na hulváta ojet ďáblem. A s touhle bandou jako společností......kdykoliv a kdekoliv. Franco - to je klasik, Hill s Rogenen - vždycky podrží, Robinson - milé překvapení, Baruchel - dalo by se říct nosný sloup a McBride - no tak to se snad ani nedá komentovat :D A aby to všeho ještě nebylo málo, tak za rohem vykují mimo jiné Rihanna, Christopher Mintz-Plasse, Martin Starr, David Krumholtz, Aziz Ansari, Cery chtivá Mindy Kaling, postapokalyptická Emma Watson, sexuální otrok Channing Tatum a především královsky si to dávající Michael Cera.....jeho několika minutové cameo vstoupí do dějin "kopulačně nekorektních ganja komedií". Byl to kurva náročnej den, Tatum mi obskočil nohu, McBride na mne ejakuoval, Franco nabídnul ten nejlepší model, s Hillem jsem se rozdělil o poslední čokoládovou tyčinku, démon mi natrhl prdel a málem jsem se posral z mývala........ale doufám, že tuhle jízdu holou řití po struhadle brzy zopakuju :D ()

Folky

107 minut buranského humoru, který někdy trhá bránici a někdy vyšumí do prázdna. Ale za perfektního Dannyho McBrida a šílené finále bych přemýšlel i o páté hvězdičce. Tak možná někdy. ()

helloween93

Seth Rogen a jeho friendi se sešli a natočili svojí verzi toho, jak by probíhaly poslední chvilky, kdyby spolu byli zavřená parta kamarádů - nerdů, kteří se polovinu času baví o hulení, svých filmech, pérech nebo o jídle. Hodně známých tváří se tam mihne v cameu a jako bonus Hilla opíchá démon, Franca sežerou kanibalové pod vedením McBrida. Podstatné je, že tam všichni hrají sami sebe v reálném životě. Škoda, že víc prostoru nedostal Kevin Hart, asi tenkrát ještě nebyl taky hyped. 3* ()

Rathalos

Ku*va,tak toto je asi jeden z najlepsich uletov na filmovom platne,aky som kedy videl,sialenost,ktora sa s nicim neserie plna vulgarizmov,vtipnych hlasok,skvelej hudby,hollywoodskych efektov,demonicke prisery boli perfektne,urcite by som ich rad videl v nejakom horore,taktiez vynikla vizualna stranka a pacilo sa mi aj to,ze herci hrali samych seba,no jednoducho zabava ako sa patri,paradna zalezitost...:-) ()

Hulk Hogan

Film, kterej asi neni pro každýho, hlavně ne pro ty, co nemusej partu Judda Apatowa. Je to ve svý podstatě neskutečná šílenost, a kdo se na tenhle humor nechytá, tak se moc bavit nemusí. Já, jako ohromnej fanda těhlech lidí, který uměj veškerý svoje fóry neskutečně prodat, jsem se bavil fakt hodně. Navíc mám pocit, že tyhle chlapi musej bejt v reálnym životě fakt parádní a skromný lidi. Herci ztvárňují s určitou nadsázkou sami sebe, což mi připadlo jako super nápad. Dost mě teda vytáčej zdejší komentáře o tom, jak je film nechutnej, že jsou scénky improvizovaný a vycucaný z prstu atd. Nevim jak si některý lidi představujou komedii, ale ty se často stavěj právě na lehký improvizaci. Zvlášť když ve filmu vystupujou herci na tohle talentovaný, některý se zkušenostma ze stand-up. Proto neni zapotřebí extra scénáře. Jeden člověk se tu vyjadřuje o tomhle filmu jako o vrcholu trapnosti a tzv. fekálního humoru a sám pak ohodnotí film Movie 43 čtyřma hvězdičkama, přestože ten nesahá tomuhle snímku ani po kotníky. Nehoráznost! Každopádně pro fanoušky týhle party je This Is The End určitě sedmý nebe :) ()

Kingjiri

Je fajn, když si herci uměj udělat srandu sami ze sebe. Ale pořád si myslim, že by si ústřední parta kámošů z branže mohla ze sebe navzájem střílet ještě o něco víc. Jména jako Seth Rogen, Jonah Hill a Danny McBride dávaj tušit, že místní humor bude lehce infaltilní a vulgární, nějaký scény nebo hlášky se však přece jenom povedly a pobavěj většinu diváků ("znásilnění" Emmy Watson, zákaz stříkání, vymítání Jonah Hilla apod.). Docela mě zklamaly krátký camea lidi, na který jsem se taky těšil (Jason Segel nebo Christopher Mintz-Plasse). Příběh neni nic extra, ale stejně jako já se na tohle bude každej dívat spíš kvlůi hereckýmu obsazení. Pochvalu však dávám za slušný vizuální efekty. Dobře jsem se pobavil, ale nejsem si jistej, jestli si snímek pustim někdy ještě jednou, tři silnější hvězdy. PS: Cenu za nejlepší cameo ode mě získává Channing "otrok" Tatum. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (více)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013