Komedie sleduje šest kamarádů, jejichž divoký večírek se promění v boj o život. Za podivných okolností je Los Angeles devastováno apokalypsou, před kterou se skupinka snaží ukrýt v domě jednoho z nich. Zásoby jídla a pití ubývají, dostavuje se ponorková nemoc a pánové jsou nuceni své útočiště opustit. Přežije v ničivé atmosféře jejich přátelství a hlavně přežijí oni sami? V bláznivé komedii hrají všichni herci sami sebe. (Falcon)

Mishqo

Rozhodne som očakával viac od tejto partie, ale na druhej strane ani nemôžem povedať že to bola vyslovene sračka. Veľmi vtipné momenty striedajú tie menej vtipné až vôbec vtipné (teda klasicky americko sračkoidné). Ale veľmi oceňujem snahu hercov urobiť si srandu zo samých seba a zo svojich predchádzajúcich rolí. Suma sumárum, dá sa pri tom celkom zabaviť. ()

Natabar

Pro filmové fandy lahůdka nabitá citáty a sebeparodií a k tomu výtečná komedie (i s poselstvím!) - prostě už jsem se dlouho v kině takhle nahlas nesmál. A nebyl jsem sám. ()

VasaX

Osobně moc nevím, co si o tom myslet. V principu je to taková buddy-cameo blbina, kde se vlastně nemusí ani nikdo moc snažit, je to založené na extrémních a absurdních situacích a v podstatě kvalita degraduje úměrně od začátku ke konci. Na druhou stranu je to ale místy celkem sranda, takže přivřu očko a ty dvě hvězdy tomu sednou. ()

Aven

Tak jo, přidávám se k těm nudným sucharům bez špetky nadhledu a dobrovolně se přiznávám, že tohle mě teda těžce minulo. Dokážu pochopit, že se tenhle humor někomu trefí do vkusu, já jsem se však až na dvě až tři pousmání celej film celkem dost nudil. ()

Unnamed

Přiznávám, že s každým zhlédnutím se mi film líbí víc a víc. Ano, je to hrozná kravina... ale má vtip! Spoustu vtipu. Někdy sice hraničí až s trapností, ale film také obsahuje některé scény (např. "před pokojem Emmy Watson"), na které až do konce života nezapomenu. Jednoduše správně praštěná komedie... když si k tomu bere na paškál herce v Hollywoodu, je povinností pro každého filmového fandu. 4* ()

zdenny

Úleťárna jak byk. Chvílemi fakt hovadina, přesto celkem slušný humor. Někdy dost vulgární, takže nic pro mladší diváky. Apokalyptické scény zbořeného města si v ničem nezadají s těmi ve skutečných katastrofických filmech. Herci, protože hrají sami sebe, si ze sebe umí udělat legraci. Lingvistická poznámka na závěr: V jedné ze závěrečných scén je pronesena vítězoslavná věta "skoč mi na chuj", načež si promluvivší ukáže na přirození. Zde je důkaz, že v Čechách neumí skloňovat typicky severomoravská vulgární slova. Protože správně je to "skoč mi na chuja". Ale právě proto mne ta scéna tak pobavila. ()

Stasz

Seth Rogen a jeho velmi specifický humor - fekální humor plný sraček, urážek a sraček. Ale ono to dokonce pobaví ! Ikdyž poměr vtipů x trapárna je sice asi 1:10.. Film plný narážek na jednotlivé herce a filmy ve kterých dali světu najevo,že existují a plno zhovadilého humoru ()

vyfuk

Seth Rogen a Evan Goldberg spolu již vytvořili americký kult. Jejich humor plný perverznosti a zhulenosti je dnes již legendární. Travička zelená byla jejich triumf, na který se nezapomíná a asi už ho ani jeden z nich nepředčí. Apokalypsa v Hollywoodu byla trochu snížení kvality. Humor byl do jisté míry stále na stejné úrovni, nicméně míry perverznosti možná už trochu překročila mez. Post-apokalipticky vzato - originální, ale zhulený, jak bývá zvykem. Společně s démony a jinými potvorami se vytvořilo dílo, které není od věci, ale zároveň oproti originalitě Ananasového expresu silně kleslo. Apokalypse, ale nesmím upřít některé "vytlemené" části, která na filmu byli na filmu úžasné. Chvalitebné, nicméně trochu úchylné. Příště by se to chtělo zlepšit, ale díky za pokoukání. ()

Myrreczech

Celkově hodně přiblblá a ani ne moc kvalitní komedie, kde se musí hercům alespoň nechat, že si sami ze sebe dokázali udělat srandu (lépe řečeno udělat ze sebe idioty, sobce a posery) a to se cení. Cera a Tatum pobavili. ()

R1CH1E

Toto je čistě subjektivní a naprosto nic neříkající hodnocení, protože takovéhle zvěrstvo se jen tak nevidí. Kurevsky jsem se bavil, ikdyž je to totální hovadina. ()

Zagi20

Taková blbina. Slezla se parta herců z houlywůdu a řekli si proč nenatočit film kde budeme hrát sami sebe, postupně všichni umírat a při tom na diváka chrlit jednu hlášku za druhou. A přihodíme i nějaké ty fekální vtípky protože bez nich to prostě nejde. A jak si slíbili tak i vykonali. A tak dostáváme parádní komedii, kde si všichni dělají prdel ze všech okolo sebe. Komedii s hodně velkýma koulema a fantastickým finále. ()

Henk123

Tihle borci, jež mám do jednoho rád, udělali obrovskou sebezničující a sebeparodující sebevraždu. A bylo to skvělé ! Objektivně to stálo za prd, nad scénářem si nikdo moc hlavu nelámal a výčitek mám hodně, ale já je prostě ž-e-r-u ! Kdeby měl každej zhulenej teenager peníze na film, tak by tu bylo filmů přesně jako tenhle........ Tisíce ! Jako film sám to beru s nadhledem a tudíž je moje hodnocení velice subjektivní. Doufám, že spáchaj něco podobného znovu.................................. PS: Emma Watson - Wrrrrrrr. Takže tak. ()

Guzo

Ale jo, já se u toho bavil a docela dobře. Nevím, jestli to tak opravdu bylo, ale přišlo mi, že si to všichni zúčastnění užili a i díky tomu jsem si to užil taky. Po scénáristické stránce to není samozřejmě žádné veledílo, ale hlášky a vtipné scény se tu sypou jedna za druhou a i když je to místy dost over the top (viz třeba poslední scéna), tak jsem se přes to dokázal bez problémů přenést. Navíc je to poprvé, kdy mi Jay Baruchel přišel jako sympaťák a nezprotivil mi celý film. 65 % ()

blackJag

Dobrý nápad. Film, který si parta spřízněných duší (pravděpodobně pěkně v rauši) udělala v rámci improvizačních cvičení sama pro sebe a ještě na tom něco vydělala (nebo "nezištné" studio). 80% ()

ghatos

Vyloženě autorské, vtipné a nečekaně velkolepé :) (Satan s obřím penisem...Rogen tenhle prasácký humor umí). 70%. ()

Kosmik 1

Asi jsem na tohle už moc starej, ale tento stupidní jednoduchý humor, kde je víc sprostých slov než těch normálních,mě fakt nebere. Pár vtípkům Jamese Franca jsem se sice od srdce zasmál (a vlastně celou dobu vše tahá James a možná trošku Jonah Hill), ale zbytek byl fakt úlet jako hrom. Nehrát tu Franco, tak nedám ani ty usmolené dvě hvězdy. Totální kravina opravdu. 40% ()

Specs

Hlášky: James Franco: - "Vysvětlím ti to, Jayi. Číča tvojí mámy byla plátno. Pták tvýho táty byl štětec. Bum. Ty jsi umění!" & Seth Rogen: - "Pojďme se zfetovat!" Jay Baruchel: - "Mně se ani nechce." Seth Rogen: - "Na to jsi měl myslet, než jsi vypil plechovku plnou extáze." & Danny McBride: - "Kdo má ještě dneska porno časáky? Vítej ve 21. století prokrista. Vyzdobil sis stěny svýho domu zkurvenýma iPadama. Přitom si tady honíš péro jako nějaký zatracený poutník." James Franco: - "To je pravda, já kurva rád čtu." ()

aktak

Čekala jsem průměrně zábavný film, ale bavila jsem se od začátku do konce. Skvělé na zlepšení nálady po náročném dni. Řada známých osobností, zde hraje sami sebe. Moc se mi líbí, že si ze sebe umí udělat srandu. Jde o skvělou parodii na vše možné. Čím déle film běží, tím mě přijde zábavnější. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (více)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013