Komedie sleduje šest kamarádů, jejichž divoký večírek se promění v boj o život. Za podivných okolností je Los Angeles devastováno apokalypsou, před kterou se skupinka snaží ukrýt v domě jednoho z nich. Zásoby jídla a pití ubývají, dostavuje se ponorková nemoc a pánové jsou nuceni své útočiště opustit. Přežije v ničivé atmosféře jejich přátelství a hlavně přežijí oni sami? V bláznivé komedii hrají všichni herci sami sebe. (Falcon)

JuveIt

Kolosální kravina, u které si cením snad jen toho, že si herci dokázali udělat srandu sami ze sebe. Jedna hvězda za Emmu Watson, druhá za Michaela Ceru. ()

sabo5

Tenhle film se povedl miloval jsem na tomhle filmu všechno herecké obsazení zábavné momenty které mě nutily si film pouštět dokola a zajímavá zápletka tenhle film se Sethovi povedl na 1 z hvězdičkou teda pokud to mám převést do ČSFD tak na 5 z hvězdičkou ()

palmovylist

Věřím, že herci se při tomhle filmu museli super bavit...divák to bohužel tak lehký nemá. Scénář je asi podobně hroznej, jako když ho Rogen a Franco vymýšlí na party v úvodní části filmu. Vlastně je ten film o něco lepší, když všichni mlčí, ale sem tam se najde i pár vtipných momentů (ne moc), ale ty rádoby vtipný rozhovory jednotlivých postav převažujou. Je to asi jako bavit se s vlastníma kámošema v hospodě....vám to vtipný přijde, ale ostatním většinou ne. Docela mě ale zaujaly démonický postavy a zakončení s jistou kapelou taky překvapilo :-D ... 30% ()

jokino

Pôvodne som chcel dať podstatne nižšie hodnotenie, ale keď sa tak zamyslím, svojho času, ako "teen", som na podobných blbinách dosť fičal a vôbec som nad tým vtedy nerozmýšľal po kvalitatívnej stránke, takže podľa toho k tomu pristúpim aj teraz.. Ako čisto sebakritická zábava, ktorá je nahláškovaná a robí si srandu sama zo seba, kde sa skupinka reálnych hereckých "kamošov" proste len čisto vyblbla - OK, aj CGI na rozdiel od xy iných brakových filmov, na celkom slušnej úrovni a tu aj skončím. Iné zamýšľanie sa nad týmto "skvostom", pre mňa proste nemá zmysel. Len čisto zábava.. ()

blazma

Tak nějak si říkám, že tento film vznikl díky tomu že se Seth Rogen zhulil, zavolal všem lidem co má v kontaktech na mobilu ať přijdou k němu domů, rozjedou velkou párty. Někoho pak napadne zahrát si na apokalypsu, Přidáte k tomu trošku těch vizuálních efektů a vznikne vám tohle. Jestli se prostě každej den všichni co v tom filmu hráli nezhulili do němoty, tak nechápu jak tento film mohl vzniknout, ale narovinu ono se to dá sledovat, když to moc nehrotíte. ()

hrumsrt

Hodně přitažené za vlasy! Trapný humor, kdy prostě postrádá jakoukoli hloubku.. Maximálně tak potěšila Emma Watson a Rihanna, ale závěr už byl fakt hodně trapný. Dobře, že tady asi druhý díl nepřichází v úvahu. 40% ()

vodkasesemte

Těšil jsem se, že znásilní Emičku - proto jsem si to ostatně stáhnul, ale nakonec to mělo jen nudný vyvrcholení v podobě vytržení na nebesa. Judgment day is upon you. I got this... Kapesní pruvodce apokalypsou. ()

MorraEddie

Tak tohle byl vážně konec. Skvělá a ulítla komedie,která si nekladla meze v ničem. Seth a jeho kámoši se ze sebe rozhodli udělat ty největší hovada za každou cenu.Já se královsky bavil. Jak jsem dříve nemohl přijít na jméno Francovi,tak v tomhle filmu jsem hltal každé jeho slovo. Celkové obsazení filmu je bombastické. Hlavně už zmiňovaný Franco a s ním i McBride tvoří ve filmu ty nejlepší fórky. Cameo Channinga Tatuma rozhodně mooc pobaví :D 85% ()

Tinusa14

Najvtipnejšie bolo vidieť týchto hercov pokope v jednom filme, a ak hrajú k tomu samých seba tak to bola aspoň pre mňa BOMBA :) Aj keď dialógy nie stále dávali zmysel, moje hodnotenie je viac než kladné :) ()

Kráskadne

Líbilo se mi to. Přímočaré. Lidské. Bizarní. Nepřestřelené. Pár vtípků bylo odměněno výbuchem smíchu. Hudba jako z oldies diskotéky dnešních třicátníků. Na konci mě trochu mrzela ta přehlídka ďábelských falusů. Tak **** ()

mandella

Nějak jsem se s tím filmem minula. Celou dobu jsem musela demagogicky myslet na to, že se v Hollywoodu vyhazují prachy za takovéhle sračky, zatímco děti v Africe nemají co jíst. Jo, pitomý argument, vím, ale tohle byly fakt vyhozené prachy... Jako hoši se pobavili, Rihanna tam ukázala svůj gumový ksicht, ale to bylo asi tak všechno. Mě fakt nic z toho nepobavilo, appatowky a jejich herci mě těžce nebaví. Sorry. ()

jirkahorn

Hodnocení takového filmu je vždycky hrozně složité. Kdybych vůbec nevěděl o co má jít a čekal, že se budu dívat na film, srovnatelný množstvím děje s Pánem Prstenů, tak bych tomu asi napálil taky jednu hvězdu za svou vlastní blbost. Ale to se může stát snad jen člověkovi, který místo chození do práce sleduje jeden film za druhým a kvuli tomu nemá čas si o něm přečíst ani obsah :-) Film si objektivně zaslouží 2 a půl *, ale dám 3. Mám pro to 2 důvody: 1) pořád se ve filmu dějově stihne stát víc věcí, než ve většině katastrofických filmů, jako např. 2012 nebo Proroctví. 2) Líbila se mi celková upřímnost snímku. Tak např. po vzoru South Parku a Pekla na Zemi by bylo naivní si myslet, že by démoni a Satani měli být bezpohlavní. Čím by asi tak potom trestali hříšníky? To je zrovna takový nejviditelnější detajl, ale bylo tam toho víc. ()

ElFifo

Těžká úchylárna, ale v některých momentech opravdu k popukání. Nezbývá než doporučit požívat v kombinaci s pořádným jointem. ()

Richi007

Neuvěřitelná "béčková" blbost ovšem plná výborných herců. Rozhodně potěší takovým způsobem, až se z kraviny stane výborná komedie. Největší palec dávám nahoru za scénu se psem Tatumem, že dokázal tohle zahrát a nechal se takto zahanbit. ()

Lucccy.N

no nejvíc mě pobavil konec Backstreet boys , tak to bych si v nebi určitě představit nedokázala :D , ale nebudu předbíhat ve filmu je spousta vtipných situací a hlášek , herecky na jedničku, ale Chaning Tatum proboha to mě rozštípalo asi nejvíc :D Pobavila jsem se královsky takže ostatním jen doporučuji :) ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (více)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013