"Pomoc mi!" "Už je pozdě, už jsi v díře!" Tak toto mě dostalo. Btw na tento film jsem se strašně těšil a nezklamal jsem se, fakt rogenovská zábava se vším všudy.(14.10.2013)

Už se mi zvedá kufr, když každá nová americká komedie začíná fetem, trávou, chlastem a mejdanem. Když zapomenu na prvních hnusných oplzlých 20 minut, tak pak jsem se teprve začal bavit. Akce, vtip a skvělé holywoodské katastrofické efekty (SYFY a THE ASYLUM by si měly vzít příklad, jak natočit katastrofický film).(1.12.2013)

Parta kamarádů si natočila svůj film pro radost. "Everybody, yeah. Rock your body, yeah. Everybody, yeah. Rock your body right. Backstreet's back, alright."(21.9.2013)

• Fr

,,MÁM TĚ RÁD, SETHE, VŽDYCKY JSEM MĚL“ ... ,,TAKY TĚ MÁM RÁD, UMŘEME SPOLU“... /// A znáte tu vo tom, jak si Rogen potřeboval zvednout sebevědomí? Proto sedl a psal a psal, pak režíroval a hrál… Jako nic osobního proti Sethovi nemám. On má rád fekální humor, já ne. To je asi tak všechno, co nás spojuje. Tady je chvilku zábava vidět chcípat ,,hvězdy“, pak taky Ceru a je škoda, že ta parta přeživších kámošů nemá trošičku jiný složení em>(jasan, asi by to pak nebyli kámoši, chápu.). Namelou se tady tuny sraček a (měřeno vod voka…) vychází tak jedna dobrá hláška na jednu tunu. Ta vobčas vyloudí i úsměv, ale asi nejsem ten pravej, aby seriózně hodnotil skupinku mamrdů uvězněnejch v baráku. Jsem schopnej uznat, že prodat film, kterej stál pár doláčů, kterej nemá scénář a těží jen z pár známejch ksichtů, do kin celýho světa je možná větší frajeřina, než ho natočit. Ale na mě to bylo málo úchylný a teda i ftipný. To třeba Mládeži nepřístupno, byla možná větší píčovina (no, spíš nebyla. Byla! Nebyla!...), ale zvrhlýho humoru jsem si užil. A taky ta schopnost, udělat ze sebe magora, tady svědčí jen Francovi. Ty ostatní totiž magoři jsou (kromě Emmy, vím, ale ta je normální!). /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Zadek Michaela Cery si představuju jako malou koblihu. Malou pihatou koblihu... 2.) Zjistím, že natočit film, nemůže bejt zase taková věda. 3.) Thx za titule ,,krasnyprinc“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ *(17.8.2013)

• DaViD´82

Domácí video partičky kamarádů, které by stejně jako všechna ostatní domácí videa mělo zůstat uvnitř party. Jak sympaticky totiž celý ten nápad vyznívá na papíře, tak diletantsky je to zrealizované. Rogen s Goldbergem měli mít dostatek soudnosti a nepouštět sami sebe za kameru. Nerozsype se to jak domeček z karet jedině díky obsazení. Všichni bez výjimky si to evidentně užívají. Což je i důvod proč mě u toho spíše zajímají bonusové materiály a komentáře než samotný film, který je stylem i humorem na naprosto shodné vlně jako všechno ostatní co (si) doteď Rogen sepsal.(21.9.2013)