Jako zcela nečekaně příjemný překvapení na poli humoru. Když se pánové dohodovali kdo z ních znásilní Emmu Watson, tak jsem se na gauči taky hlásil. Velmi vtipný dialogy, ať už za pomocí vulgarismů a sexismů, například dohadovaní jak maj kluci vedle sebe spát a kdo k sobě bude spát pérama a kdo prdelí k péru, taky dlouhá přednáška o honění trefila mou bránici přesně, ale nejen to. Některý dialogy byly skvělou satirou na snobství a ironie se tady taky dostávala často ke slovu. V žánru komedie se rozhodně jedná o příjemné osvěžení.(1.12.2014)

"Pomoc mi!" "Už je pozdě, už jsi v díře!" Tak toto mě dostalo. Btw na tento film jsem se strašně těšil a nezklamal jsem se, fakt rogenovská zábava se vším všudy.(14.10.2013)

Rogen hraje pořád tu samou postavu a měl by v tom rozhodně pokračovat. Rozjezd na Francově party mě jen utvrdil v tom, že on tak skutečně žije a je těžké mu nezávidět. Debaty o poslední Milky Way, nadměrné ejakulaci nebo znásilnění Emmy Watson jsou předčasnými vrcholy, i když finále s nejlepším boy bandem všech dob také neurazilo.(26.9.2015)

Konec to málem stáhnul na tři hvězdy, ale jinak jsem si ten film užil se vše i jeho duhy i neduhy. Možná je to vše maličko chtěné a potenciál byl maličko výš, ale jako malý film, v němž se vyblbla parta lidí, to asi není špatné.(26.10.2013)

Komedie roku so far. Nekorektní a sprostá, ale inteligentní. Sebeuvědomělá a meta, ale nenucená. Platí, že čím více toho víte a znáte (o hercích a jejich typických postavách, které hrají ve svých filmech), tím víc se budete smát. Jen nesmíte být nudný suchar. PS: Jestli verbal myslí komentář k tomuto filmu vážně, tak se pomalu ale jistě stává křečovitou parodií na sebe sama. Škoda, holt ne každému jde fekální a nekorektní humor s takovou grácií, jako Sethu Rogenovi :)(29.9.2013)