Líbí se mi úvodní věta komentáře uživatele Limy: "Chytřejší, než si většina diváků dokáže připustit." Osobně bych byla raději, kdyby se mírně ubralo na (překřičené) improvizaci a více přidalo na řízené a naplánované absurditě, ale i tak jsem spokojená. Zároveň také žárlím, protože natočit se svými kamarády film o konci světa a pekle a nebi je můj sen. Naše civilizace je odsouzena k zániku.(10.8.2015)

Možná jsem čekal o trošičku víc, ale přesto prča. Parta správnejch celebrit se zabarikáduje v domě a občas bavěj a občas malinko nuděj, každopádně u některejch scén jsem se opravdu gebil nahlas. Herci jsou všichni skvělí, nejvíc se mi líbili asi James Franco a Craig Robinson. Shrnul bych to tak, že stejně jako v případě Pineapple express a Your highness tomu k dokonalosti něco chybí, ale zábava to je, o tom žádná.(15.9.2013)

• verbal

Snad totálně celá banda trapných slizáků ze všech těch koprofilních "komedií", kterými posledních pár let zaoceánské produkce celosvětově oblažují všechny ty hihňající se dementy, co se plácají do kolen, když vidí někoho srát, blít nebo rozmazávat ejakulát po zdech hajzlů, se sešla v 63+1 Džejmse Franka, aby si jakože dělali děsně "kůl lekraci" sami ze sebe. A k mému "velkému překvapení" z toho vznikla koprofilní "komedie", kde se sere, blije a rozmazávají ejakuláty. Jo, málem bych zapomněl, ještě se hoššy sem tam o sebe otírají čurákama. No k PO-PU-KÁ-NÍ! Asi až na zhruba přesně dva plaché úsměvy z kameo rolí mnou zmítal pocit trapnosti, studu a retardované nudy, přičemž jsem měl neodolatelné nutkání táhle prdět, házet po televizi hovna a kreslit si po čele kosočtverce z čerstvého spermatu. Ale nakonec jsem to neudělal, protože se mnou v místnosti nebyl nikdo s Íkvé pod padesát, krutodrsně zhulený pětilebkovým afgánským čajem od Vietnamců, kdo by se tomu třeskutě smál, až by si slintal na bradu.(20.9.2013)

Rozpočet $32miliónovTržby USA $101,470,202Tržby Celosvetovo $126,141,050Tržby za predaj Blu-ray v USA $4,738,082 //počet predaných kusov 208,487Tržby za predaj DVD v USA $5,174,126 //počet predaných kusov 288,866║ bez skutočnej štavy a iskry natočený povrchný blábol, domáce video Setha Rogena nič viac, toto mohlo maximálne baviť tak američanov /25%/(30.11.2013)

Naprostá šílenost, jejíž vtípky mnohdy jsou až za hranicí toho, co je považování za dobrý vkus. Taky to je možná důvod, proč jsem tento film viděl už dvakrát. Kdyby tenhle snímek neměl pár hluchých míst, tak bych šel i výš. 80 %.(28.11.2014)