Komedie sleduje šest kamarádů, jejichž divoký večírek se promění v boj o život. Za podivných okolností je Los Angeles devastováno apokalypsou, před kterou se skupinka snaží ukrýt v domě jednoho z nich. Zásoby jídla a pití ubývají, dostavuje se ponorková nemoc a pánové jsou nuceni své útočiště opustit. Přežije v ničivé atmosféře jejich přátelství a hlavně přežijí oni sami? V bláznivé komedii hrají všichni herci sami sebe. (Falcon)

Dinosaurier

Whaaaat?! Michael Cera za to, že ho nemůžu vystát, konečně zařval nabodnut na kůl! Třikrát hurá! A párty s Backstreet Boys v nebi, to chceš! ()

Kejdlo

Ze začátku to vypadalo na skvělou komedii ze světa herců a především s Michaelem Cerou, který si ukradl celý úvod s přehledem pro sebe. Čím více ale film kráčel dále, tím více mě nudil, což je u Rogena docela ojedinělé, ale stane se. 5/10 ()

herr_carter

Mít tenhle film max. tak do hodinky, byly by to možná i velice solidní 4 hvězdy, takhle ale musím ubrat, protože hlavně druhá polovina se zbytečně apokalyptickým koncem je asi zbytečná. Navíc těch pubertálních kámošů je tady na můj vkus až moc, ještě pár (například takový Hill) jich mohlo pochcípat ihned na začátku společně s Rihannou, jinak ale poměrně originální nápad. Co bych vypíchl: 1) Channig Tatum jako McBrideův pejsek 2) Cera a jeho ožralecké plácnutí Rihanně po zadku 3) konec filmu - konečně - a Backstreet Boys !!................moje hodnocení = 6 z 10. ()

Gyrphos123 odpad!

Vážně ? Vážně ?? ...Absolutně nechápu , proč se tomuto říká komedie? Ani jednou jsem se nezasmál, bylo to trapné a vrcholně nevkusné. Jsem zvyklý na to , že američani mají divný humor , ale tohle bylo už na mě moc .. Něco tak příšerného jsem dlouho neviděl. Asi jsem nějakej zastaralej , přestože mi je 17 a nerozumím dnešnímu humoru nebo opravdu nevím. Když potom vidím , jakým filmům dáte hodnocení odpad .. a přitom ty filmy jsou 100x lepší.. opravdu to nechápu O.o ()

Kaceris

Tak tento film je tá práva komédia keď vám nálada klesá dole, a vy potrebujete nejakú komickú injekciu. Film pobavil, a mohli za to hlavne herci, veľa komikov pri sebe sa snaží prežiť apokalypsu, z ktorej nakoniec.... nebudem spoilovať. Pozrite si to určite, stojí to za tú hodinku a 47 min. ()

Zemi11

Svůj soudný den bych si vedle Emmy Watson dokázal představit. Déle než jednu scénu! Roste nám do krásy, opět podala naprosto úchvatný výkon. Dvě hvězdičky si plně zaslouží. ()

Forsberg11

V pohode osviežujúca vecička pre vymytie mozgu. Dalo sa na to pozerať, bavil som sa a neprišlo mi to až tak trápne ako sa môže zo začiatku zdať. Oddychovka, ktorá ale mohla byť lepšia. 65 %! ()

majka_11

Ono to nakonec bylo celkem i vtipný. Několik scén mě vážně pobavilo a směs tolika herců, které jsem viděla v tak nevinných nebo dokonce i vážnějších filmech, upoutala. Líto mi ale bylo Michaela Cery, vždyť ten tam působil a taky skončil snad nejhůř, úplně zbytečně... Francův doslovný výstup byl humorný, bylo mi ovšem líto, že se nebeské párty nedožil. Minirole Chaninga byla podivná, ale jeho nevinný výraz v té prazvláštní situaci humorný. Až na několik scén, kdy všude stříkala krev nebo zvratky, bylo spousta hlášek opravdu povedených a jejich takřka přirozeně vystrašené chování a holčičí ječení, hádání se o Milkyway, zkušené vymítání Jonaha nebo ta infantilní radost, když byli konečně vtaženi do nebe (a posléze i ta nebeská párty, kde se ti objeví vše, co si přeješ), bylo svým způsobem velmi nápadité a diváka muselo aspoň na pár minut bavit. ()

coscarelli

Tento nevinný civilák je vlastne mojim osobným kultom. Netuším ako sa toto podarilo splácať dokopy ( Cera bol najlepší, aj keď krátko a pak ostatné známe ksichty), každopádne sa hoši tady riadne vyblbli, a ukázali svoje pravé ja ( poznáme z ich výprdkov) . Verím , že sa neskôr žiadny mockbuster nebude konať :) ()

cachina

Hlavním ozvláštňujícím prvkem filmu je fakt, že veškeří herci hrají sami sebe. Avšak se jedná o fiktivní příběh. Příběh o tom, jak svět postihla apokalypsa, jejíž průběh sledujeme na osudech skupinky známých především komediálních herců, kteří se snaží přežít v domě Jamese Franca. Míra vědění je omezena právě na toto uskupení. Divák neví, co se děje v okolním světě, neví více než samotné postavy. Celý film je prošpikovaný odkazy na různé další snímky hlavně oněch herců. Nápad sice dobrý, ale bohužel provedení je už horší. Film místy celkem nudí (především prostřední pasáž), nedrží si žádné tempo a humor je velice primitivní až trapný. Bohužel většina lepších vtipů byla již ukázána v traileru. ()

wooozie

Po opravdu dlouhé době jsem viděl film, který si na nic nehraje a jde vidět, že Rogen si film natočil podle sebe, aniž by mu do toho někdo kecal, takže z toho máme jednu z nejlepších komedií tohoto roku a až na několik hluchých míst a trochu trapnějších vtipů je to zábava téměř po celou dobu. Především v první polovině filmu jsem se bavil opravdu výtečně, druhá je o něco slabší přesto slušné 4*. ()

Mistickzz

Cením nápad a hlavne samotné herecké obsadenie, ktoré si dokázalo samo zo seba spraviť veľkú zábavu. A čo je super, film obsahuje dosť zábavných gagov a situácii. Na druhej strane ale môžme tiež povedať, že pri pár scénach to spadalo z trápnosti až na úplne dno filmovej tvorby a keď to zlúčime do kopy aj s nepodareným a neprekvapivým záverom dostaneme priemernú komédiu, ktorá síce obsahovala pár vynikajúcich nápadov, no z môjho pohladu nevyužila svoj potenciál. ()

los.negros

Tenhle film budete buď nesnášet a nebo milovat! Já se řadím mezi tu druhou skupinu. Asi hlavně proto, že tam hrajou všichni moji oblíbení herci: Seth Rogen, James Franco, Jonah Hill a Danny McBride - svatá čtveřice, která ví, jak mě rozesmát! Btw doufám, že Seth uskuteční pokračování Pineapple Expressu :) ()

honzii

Bavil jsem se jako dlouho ne. Nejsem žádný fanoušek fekálního humoru, jenže tady je to tak neodolatelně přestřelený, že se nejde ubránit. Michael Cera je bůh a Seth Rogen má konečně můj respekt. K perfektnímu dojmu však chyběla mísa jointů. ()

korndaddy

Ani sem nečekal, že u poodobnýcho experimentu bych se mohl bavit. Film plynul, já se bavil. Sice někdy tzv. fekálního humoru bylo dost, ale i tak dost pobavilo. ()

klukluka

Pár jokeů snese ta nejpřísnější kritéria- fakáč Jamese Franca v modrým světle, nechyběly ale ani celkem hluchý místa. (Lepší) 3 pecky. Kdyby do mě někdo vrkal, že musím dát čtyři, tak se nechám zlomit, ale nikdo takovej tady není. Takže to bude po mým. ()

DavidS.

Parodická a sebeironická střelba do vlastních řad, i když místy slepými náboji...Těžko řící, jak moc upřímná, ale fungující...Uznání minimálně za to, že žádný z proslavených looserů a zhulenců nevyvolával vyloženě antipatie, jako v některých jejich sólových projektech...Hermiona s požární sekyrou hot a G.I. Joe na řetězu zakázaná rozkoš... ()

Flaveus

Šílené kravina, ale u které jsem se neskutečně zasmál, hlášky střídají jedna druhou a odkazy hrdinů na své vlastní filmy neberou konce. Parta kamarádů z Hollywoodu si prostě natočila svou vlastní crazy komedii, při které se museli parádně pobavit anebo být doopravdy zhulení :) Nicméně je důležité znát většinu herců a jejich filmy, jinak se u tohoto filmu moc nezasmějete... ()

Chipsonator

Prvních 20 minut je čiré utrpení....jenže pak vypukne apokalypsa a sní i neuvěřitelná kurevská jízda. Kluci se nejspíš v Hollywoodu nudili a řekli si že natočí film který si nebere servítky a to vše pod vlastními jmény. Čeká nás tak množství absurdních situací, odkazů a sebe-parodování. Tohle se klukům zkrátka povedlo a já se přitom bavil skvěle (až na těch prvních 20 minut utrpení). 80% PS: Kdybych chtěl s někým strávit apokalypsu krom Michelle Rodriguez tak by to byl ještě James Franco. ()

Comicsový Preacher má obsazení

Comicsový Preacher má obsazení

21.04.2015

Seth Rogen a Evan Goldberg zabodovali komediemi Apokalypsa v Hollywoodu a The Interview a nyní se na chvíli přesouvají do televize. Povedlo se jim totiž sehnat práva na Preachera, kultovní comics… (více)

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

Franco, Rogen a hollywoodské legendy

27.10.2014

James Franco a Seth Rogen se po Travičce zelené, Apokalypse v Hollywoodu a The Interview vrhli na další společný projekt. Jejich novinka nese název Zeroville a jde o adaptaci stejnojmenného románu od… (více)

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

Nejlepší filmy roku podle Tarantina

09.10.2013

Ještě ani naplno nevypukla „oscarová sezóna", ale bývalý šílenec z videopůjčovny už se vytasil s prozatímní TOP 10 nejlepších filmů, které letos viděl. Proč by to mělo svět zajímat? Protože Tarantino… (více)

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

Z Harryho a Hermiony Frankenstein a Popelka?

04.03.2013