Skupinka soutěžících se pokusí dobýt legendární pevnost Boyard. V několika náročných disciplínách musejí ukořistit klíče a indicie, aby měli co nejlepší výchozí pozici pro závěrečné získání zlatého pokladu... (oficiální text distributora)

inmax

Všechno špatně.. umělá moderátorka, nesympatický moderátor a zkrácení celé soutěže. Bod dávám jen za toho dědu ve věži, co je občas vtipný a jednu z nostalgie. ()

CRYPT

Jako malej jsem hodně často sledoval, fascinovaly mne ty "pískové" modré hodiny a mimochodem ze všech disciplín jsem měl nejradši zápas žen v blátě. Mňam ()

Rayen1

Na začátku roku 2000 možná fajn, dneska to působí jako trapná a komická blbost... A hlavně ten simultánní dabing je hodně devadesatkovej 🤣 ()

Leeslie

Strašné zklamání! Hrozní moderátoři - blbá afektovaná blondýna a stárnoucí chlápek, který bez přestání uráží všechny soutěžící, tak takhle ne! V dětství jsem původní verzi miloval, ale tahle britská se nedá překousnout... ()

PetrJulian

Je to o ničem. Viděl jsem tři díly a úkoly jsou dost podobné, ne-li stejné (např. v každém díle lezli do prostoru, kde byli buď pavouci nebo hadi, na střídačku), příšerný voice-over, který se snažil opravdu namluvit vše, co tam zaznělo. Ani jako malý jsem se na to nedíval, proto mě nalákalo, že to teď běží, ale... prostě zklamání. ()

BisiJoker

První dvě série byly ještě dobrý ale ta 3?? to je hrůza jak změnili obsazení tak sem na to přestal koukat navíc někdy ty týmy co tam mají za chytráky to je strašný :D doporučuji verzi francouzů mnohem lepší :) ()

walkingdead

Zdaleka mě to nechytlo tolik, jako původní francouzský Boyard v 90. letech, ale to je celkem pochopitelné. Celé to působí jako jakási instatní verze osekaná na takový čas, aby to i s reklamami vydalo na hodinu vysílání. Některé nově přidané úkoly jsou zajímavé, některé staré chybí. Asi bych měl dát 3 hvězdy, jenže bohužel jsem měl tu "čest" vidět to v českém dabingu (dialogy jsou tak zprasené, že už to snad ani víc nešlo) a ten psychický blok mi brání dát vyšší hodnocení... ()

Rill

Furt v každém díle jde o to samé... To mě nebaví, navíc jsou tam chyby v překladu, což nám divákům stěžuje hádanky při soutěži. ()

Desmi

To je ale hovadina co.. =) Ty dvě hvězdičky jsou za tu znělku, protože ta se povedla. Možná taky ten gomg, ten je hezkej. Soutěžící jak kdyby zdrhli ze spartakiády, komentátoři.. no.. Ta znělka a ten gong.. =) ()

LencaN

Obnovit Boyard sice bylo fajn...je to super zábavná a napínavá soutěž...ale tahle britská verze mě od sebe odpuzuje především svými moderátory. Teda který odborník na zábavní průmysl tyhle dva angažoval, tomu by patřil metál za blbost a tupost. Jedna moderátorka - Barbie v živé podobě, jen ještě víc přifouknutá, zcela jistě jí v hlavě chybí nějaká kolečka nebo přebývají a akorát se přemístili na hrudník? :D Druhý moderátor - pche :D jo, když si někdo myslí, že chlapík, který akorát všem nadává a je arogantní až běda, že by ukázal známku humoru či nějak přispěl ke zvýšení hodnoty téhle soutěže...kdepak, marná snaha něco takového vůbec hledat. Asi měl vypadat cool a jako frajer, ale u mě se akorát ztrapňoval. Moderátoři byli zkázou pro Pevnost Boyard, zasloužila by si někoho profesionálnějšího. Navíc mi všechno přijde až příliš ukřičené. ()

unclejack

Trapná zvučka, trpaslíci, blondýna, prehnane cynický Boyard, namakanci, entuziazmus a týmový duch, všetečné otázky už spomínanej blondýnky, dalšie cynické poznámky od Boyarda, kľúče, nápovedy, hláskovanie, väčšinou zlatiaky. Takto nejako znie stručný súhrn jediného dielu britskej značne zjadnodušenej verzie Pevnosti Boyard. ()

Teachman

Koncept tohoto televizního projektu lze využít i v běžné výuce. Pořad jako takový je odlehčenou zábavou, při níž se můžeme i něco nového dozvědět. ()

Heso

Britskou verzi jsem viděl dříve, než originál, který jsem nakonec ještě neviděl. Nicméně se zdejšími komenty víceméně nesouhlasím. Starší série se mi celkem líbily, byly fajn. Boyard byl nasranej, vtipnej a drsnej, moderátorka Melinda Messenger totálně mega hot a sympatická a i profesor byl týpeček. Novější série stojí už za prd, pamatuji si, že jsem je častokrát ani nedokoukal do konce. Byť úkoly zůstaly stejné, tak série šla výrazně dolů. Nesympatická moderátorka, Boyard až moc hodný, přišlo mi že by klidně soutěžícím svoje zlato dal i bez boje. Nedivil bych se, kdyby ho soutěžící i zavřeli do klece. Byť působil sympaticky, nebyl to vůbec ideální Boyard. O kapitánovi ani nemluvím, to byl celkově zvláštní patron. Suma sumárum, lépe jak na tři hvězdy to není. Ale na starší série se předvším díky starému dobrému Boyardovi a hlavně díky sexy Melindě opět rád podívám. ()