Skupinka soutěžících se pokusí dobýt legendární pevnost Boyard. V několika náročných disciplínách musejí ukořistit klíče a indicie, aby měli co nejlepší výchozí pozici pro závěrečné získání zlatého pokladu... (oficiální text distributora)

Drom

Vážení diváci, rozejděte se a pokračujte dále, zde není nic zajímavého k vidění. Oproti původní sérii po stránce kvality zlepšení žádné, přidána však porce konzumu a debility. Mentálním postižením trpí nejen soutěžící, ale i průvodci hrou, nejhorší že všeho je pak ta vysmátá blonďatá kravka působící příjemně a inteligentně asi jako moderátoři TV N@VA. Z kouzla a dramatu původní relace nezbylo moc, při výběru úkolů se zřejmě rozbil generátor náhodných čísel a očividně je hybatelem této série hlavně komerce. Otce Furata nehledejte, ale parta skřetů naštěstí zůstala. Díky, dál si nebudu kazit chuť a krásné vzpomínky. ()

Hermanka odpad!

Ještě pár večerů uslyším ono "vezmi ten klíč", začnu mít vážný strach o mé duševní zdraví. V tuto hodinu mám pocit, že televize nikdy nehrajde dostatečně potichu. Při psaní už jen toho komentáře se mi zvyšuje krevní tlak. Takže fyzické dopady to už má. ()

vincchuppo

Klasika! Tyhle soutěže jsem jako prcek hltal i s navijákem. Když na to kouknu s odstupem, už to není úplně ono, ale pořád je to fajne. ()

TomasRichtr

říkejte si tomu klasika, legenda nebo inspirující létající cirkus, ale mě to prostě nebaví a je to trapný... dvě hvězdy za semtam dobrý disciplíny a za dvě velký přednosti slečny moderátorky ()

SuicideKing odpad!

vzhledem k faktu, 10 let po originale, nejak to uz nema cim zaujmout, nicmeně, jedna věc přece, naposto sterilní, odporní moderátoři.. bléééééé ()

Marfab

hrůza, oproti původní je to opravdová katastrofa. nejhorší jsou ti dva komentátoři: nafoukaný a stupidní chlapek a jedna tupá blondýna s nafouknutým hrudníkem ()

Smerfetka88 odpad!

Tvrzení, že už "to není ono" považuju za hodně umírněnou verzi toho, že to je hrůza! Soutěžící jako by z oka vypadli těm umělinám, které se objevují ve Faktoru strachu, moderátor je mi více než nesympatický a ta karikatura otce Fury nestojí ani za zmínku. Soutěžní úkoly jsou pořád stejně dobré, ale to je všechno, za to nemůžu dát bohužel ani hvězdičku. Asi bych přijala raději to, kdyby opakovali původní díly, než vypouštět tady tohle. ()

MaryLynn

Jednu hvězdu za to, že jsem se na to vydržela dívat celý jeden pořad. Asi jen z nostalgie. Tupá kozatá blondýna, nudnej pan Boyard, který si nadávání zvyšuje sebevědomí. O dědkovi z věže nemluvě - výsměch. A pak ten přihlášený tým! Jeden svalovec vedle druhého, ale holku na ramenou skoro neunese a nevyšplhá po laně. Prostě jen přehlídka fotomodelů. Jo a dělat na tohle dabing taky musí být peklo. "Máš na to, děláš to dobře, ještě máš dost času, dělej, zrychli, pospěš, hlavně klid, .....krát 10 ................. už musí ven, pojď ven, honem!" ()

Knor

Jako malýho mě to bavilo, když jsem ale viděl nedávno reprízu, zjistil jsem, že nejzajímavější na celý soutěži byly prsatý účastnice a průvodkyně :-). A vlastně vševědoucí otec Fura je taky nezapomenutelnej, to je pravda. ()

angel.CZ odpad!

Běhající moderátorka se soutěžícími, Pan Paklíč a hádanky od starého mudrce ?? V roce 1990 možná zábavné a oblíbené, ale to je již více jak 20let. Pro mě jasné zklamaní, možná časem změním, ale fakt mě to nenadchlo jak před 15ti lety... ()

Boudyy

Dobrá odreagovačka. Sice mě mrzí, že pořad běží na úkor skvělého Survivoru, ale co se dá dělat, budu holt muset stahovat. Ale ten čas od 19:20 do 20:15 mi docela vyhovuje. Po náročném dni si jen tak vyčistit hlavu a k tomu mi slouží každodenní sledování COOLu. Jinak je to kopie francouzského originálu, ale to byla např. i polská verze, která se mi také líbila, avšak na čsfd.cz není kde jí hodnotit. Změní se vždy jen dva moderátoři a onen pokladatel záludných otázek (ve francouzské verzi otec Fura, tady nějaký čaroděj a v polské verzi obyčejný "civilista" ---- pochopitelně mým nejoblíbenějším z trojice byl ten z originálu). Jinak vše je stejné. Pevnost, Paklíč, tygři, těžké úkoly a vlastně systém celé hry. Na čtyři to asi objektivně není, ale o "to" mi v onen vysílací čas nejde... ()