Skupinka soutěžících se pokusí dobýt legendární pevnost Boyard. V několika náročných disciplínách musejí ukořistit klíče a indicie, aby měli co nejlepší výchozí pozici pro závěrečné získání zlatého pokladu... (oficiální text distributora)

herr_carter

Kdo by neměl aspoň trochu rád Paklíče, otce Fura a celou tu jejich mořskou bandu dobrodruhů?Náhodou to byl pořad celkem originální a napínavý.................moje hodnocení = 6,5 z 10. ()

Mičl odpad!

Tohle má na COOLu nahradit Kdo přežije? Zařazením (ještě k tomu této trapné britské verze) do svého programu ztratila stanice minimálně 50% diváku (můj odhad), včetně mě. Ani z nostalgie nedám hvězdu, směle to posílám do odpadu a na coolu to bojkotuju. Chci zpátky Survivora, ideálně od první série, nebo alespoň pokračování po Mikronésii. ()

Tessie

Pevnost Bozard patří do škatulky těch pořadů, které jsme většina sledovali jako malí caparti s velkým nadšením a fandili a čekali s napětím na další díly. Tady aspoň lidé ukázali svou zdatnost, novodobé reality se na takovou show nedokáží nikdy vyšplhat. ()

Paity

Ve své době legendární záležitost, která šla vždy odpoledne v televizi a která sebou přinesla vždy prvek nějakého toho napětí. ()

Hyb_rid

Originál je sice jenom jeden, ale proč si nedopřát klon kvality který i po takové době neztratil nic ze svého charisma ()

Foxhound#1

Francouzský originál byl skutečně lepší. Možná je to taky tou dobou, kdy jsem naposled Boyard viděl, ale nějak se mi ta nostalgie vytratila. Samotná show ale stále působí dobře, bohužel otce Furu a jeho zvláštní auru nelze nahradit cáklým kouzelníkem. Rovněž "pan Boyard" britské verze působí poněkud až moc uměle negativně, francouzský protějšek v sobě měl určité charisma. Na moderátorku se ale dívá pěkně :) Uvidíme co přinesou další díly, po prvním díle to ale nevypadá zas tak zle. EDIT: Po dvou týdnech sledování se odhodlávám k hodnocení. Původně jsem chtěl dát 4 ale dám jen 3, a to především kvůli přehnaně rádobydrsnému Boyardovi, britské verzi Pamely Melindě Messenger (dívá se na ní hezky ale jako moderátorka stojí za prd) a rádobyvtipnému profesorovi. Už to prostě není ono, takže za to co zůstalo z původní verze za 3* a francouzského originálu si o to víc vážim. EDIT2: předchozí koment se vztahoval k prvním dvěma britským sériím. Nyní začíná série třetí, a obsazení dostálo změn. Moderátorka už neodvádí pozornost svým hrudníkem a přeci nevypadá zle. Z Boyarda už není rádobyzloduch co každého uráží ale více se blíží francouzskému originálu, ba co víc je dokonce sympatický. A pomateného profesora vystřídal relativně normální námořní kapitán. Plus drobné změny grafiky a 5 klíčů místo 4. No jestli takto bude probíhat zbytek série, možná to i na ty 4* vrátim. ()

J*A*M*A*L

Hodně nepovedená a hodně trapná soutěž.Ani už nevím co víc k tomu říct.Nechápu jak se na to někdo může koukat. ()

Sancoo

Rozhodně ne tak povedené jako francouzká verze pevnosti Boyard. Hodně mi lezla na nervy ta upovídaná (někdy dost uřvaná) blondýna a i rádoby drsný pan Boyard, který se snažil být co nejvíce vážný až to působilo komicky. Těch mínusů je tu dost, proto pouze 2*. ()

Jennifer67

Souhlasím s E-Swift originál byl lepší. A co se týče kvality tak je to z roku 1998 v tom roce to byl trhák a hit :D nevím proč ne, proč si nepřipomenout staré dobré časy Pevnosti Boyard ()

Stanley619

Tím, že znovu otevřou pevnost Boyard a nezmění nic, kromě moderátorů(kteří jsou mimochodem celkem hrozní), tím asi moc úspěchů nezískají. Tohle fakt fungovalo v těch 90. letech, kdy to bylo něco nového, ale dnes to snad už nikoho nevytrhne. Škoda no.. 50% ()

Yokolobuna

Nostalgie... Na té od frantíků jsem vyrůstal. /5.4./ Ale ta britská je opravdu sranec. Zvláště když se změní skvadra zoufalců co hrají hlavní postavy v pevnosti. Korunku všemu nasazuje dementní kapitán mechtající o svých seschlých hnátách... Hnus! ()

Ondra603

Francouzské verzi to nesahá ani po kotníky. Kde pane bože vyhrabali tu vysloužilou pornoherečku a toho tupce, jehož smích mě irituje na tolik, že to musím okamžitě přepnout... ()

phoorecek odpad!

Bože bože, co se to točí na tom světě. Blonďatá, kozatá, věčně se smějící moderátorka, jenž vydává skřeky velice podobné skřekům z pavilónu opic v ostravské ZOO a běhá po hradě se soutěžícími v podpadkách, aby se vůbec vešla do záběru se ZLÝM OTCEM FÜHREREM kterému zapoměli říct že hraje záporňáka. Celou tuto skupinku doprovází 2 nevkusní skřeti pravděpodobně bratranci Gluma. A televize C()()L si myslí že zrovna tento pořad je vhodný na páteční večery.NE NE NE, celé špatně,hnus. ()

lili6

Nehodnotná parodie na původní francouzský Pevnost Boyard. V tomto podání to spíše působí směšně, nezajímavě a v divákovi to rozhodně nevyvolává touhu po dobrodružství či napětí. Největším přehmatem jsou oba moderátoři, kteří si hrají na zlého a hodného policajta. Ovšem jejich role by se měli spíše jmenovat hloupá blondýnka a trapný pan navíc, který mě svými rádoby hláškami neuvěřitelně konsternuje. Třešničkou na dortu je ten strejda ve věži, který se musí tak max. sám sobě smát, když se na to doma v televizi dívá. Chtěla jsem, aby se pevnost vrátila, ale tohle opravdu neni ta správná cesta. ()

Pavelos

Ta barbína, která to uvádí je fuck šílená.. Jediné co zůstalo pozitivní je místo soutěže a to legendární pevnost Boyard.. ()

Berry

Smutné je, že místo sledování soutěže musíte přemýšlet, za kterou z těch tří "postaviček" je vám víc trapně... ()

elCarmichael

Kdybych neznal originál, byl bych spokojenější, ale tak hrozné to není, jak se tady většina vyjadřuje. Z většiny mluví nostalgické vzpomínky z mládí. Průvodkyně s bujnými vnady se tam opravdu nehodí a profesor Čárifuk je cvok, ale pán pevnosti je povedený a velice se mi zamlouvá. ()