• WANDRWALL

I majster tesár tu a tam se netrefí. Proto ho ale nepřestanu mít rád.(7.8.2010)

Roli v tomto filmu dostala Suzanne Marwille jako svatební dar a na odškodněnou, protože přednost v Lelíčkovi dostala Lída Baarová. Tak aspoň, že tak :) Jinak jsem tedy v opozici, neb se mi film celkově báječně líbí a beru ho jako lepší Burianovku z první půle 30. let. Lamačovky jsou sice větší masakr, ale tady je navíc Ella Šárková, Mary Grossová, Míla Reymonová a Helga Nováková a ty všechny můžu absolutně. Krom toho Burianovky v uniformách, to se líbí.(15.2.2009)

čas a archivácia sa na filme dosť podpísala, je tam veľa poškodených scén, samozrejme že nájdu sa tu aj úseky ktoré sú fajn a zábavné ale keď beriem film ako celok je skôr tažkopádny v danej kvalite ako niečim prínosný /45%/(11.2.2011)

"Dejte se vyvolat! Dyť ste negativ!"(2.1.2015)

Obdivuhodné na Burianovi je, že i naprostý propadák dokáže svým šarmem vytáhnout alespoň na průměrný film. Několik izolovaných scének osvěžuje tento film jinak tapetovaný nudou. Nemá smysl ani víc psát, to se musí vidět. Frič se to taky musel nejdřív naučit, aby se stal klasikem... 50%(15.6.2012)