Tik. Tak. Bum!
Nikdy nepoznala svojich rodičov. V špeciálnej škole pre siroty z nej vycvičili nájomnú vrahyňu, ale túžba po normálnom živote ju donúti predstierať vlastnú smrť. Čoskoro však zistí, že žiť obyčajný život je omnoho ťažšie, ako si myslela.
Megan Walshová nie je obyčajné 16-ročné dievča, ale tínedžerská agentka pre špeciálne medzinárodné operácie, iným slovami - nájomný zabijak s nevinnou detskou tvárou. Pri takomto povolaní však Megan nemôže žiť ako ostatní vrstovníci. Ľutuje, že jej uniká najkrajšie obdobie života a nemôže naplno prežívať bezstarostnú a bláznivú mladosť so všetkým, čo k nej patrí, teda s priateľmi a romantickými vzťahmi a láskami. Aby si svoj vek stihla ešte ako-tak užiť, zinscenuje svoju vlastnú smrť, oslobodí sa od bývalého života plného zvrátených záväzkov a povinností a s novou identitou sa votrie medzi študentov strednej školy na predmestí amerického mesta. Už čoskoro však zistí, je byť normálnym, obyčajným dievčaťom nie je vôbec také jednoduché, ako si myslela. Byť tínedžerkou a prežiť v zradných vodách nemilosrdného stredoškolského prostredia medzi drzými, ambicióznymi, zákernými, pomstychtivými a sebeckými spolužiakmi je oveľa väčšia výzva, než plnenie nebezpečných úloh na špionážnych  misiách. (TV JOJ)

KNTRFKT odpad!

Tak tenhle Letální Barel z dílny Novéhomuže zatím aspiruje na největší kokotinu, kterou jsem letos neměl to potěšení vidět. Je až k zamyšlení, že je Samuel schopen ve stejném roce zazářit v Osmi hrozných a rázem se podepsat pod tenhle postpubescentní výstřik člověka bez invence a chuti natočit něco byť jen trochu jinak. Sansa je sice vážně kost, že by z ní nejeden čokl vysál tekutiny a s chutí oblíznul chrupavčitou část, ale to je asi tak jediný, co se dá říct v pozitivním slova smyslu. To už bych radši koukal na prasknutý hemoroid bezdomovce s úplavicí, než znovu zažít tohle. Kajl by se měl příště rozmyslet, jestli by nebylo spíš lepší skočit z mostu. Určitě by to byla větší psina. ()

MickeyStuma

Tady se někdo díval na ´21 Jump Street´ nebo spíše na ´22 Jump Street´, který vznikl rok před tímto snímkem a napadlo ho vymyslet něco podobného pro děvčata. Starší diváci si jistě vzpomenou i na TV seriál ´21 Jump Street´ z 80. let pojednávající o mladých tajných policajtech na střední škole. Námět se přepracoval a překombinoval na dívčí aktérky a tak rovnoprávnosti bylo učiněno za dost. Věrohodnost? Naprosto nulová. Myšlenka příběhu vlastně ospravedlňuje život vražedkyně. Co jiného si myslet, když aspekt příběhu značí, že žití na střední škole mezi teenagery je mnohem složitější a snad i nebezpečnější. Herecká stránka je naprosto katastrofální. Ne že by Hailee Steinfeld neuměla hrát, ale tady svoji roli tedy rozhodně nezvládla. Tohle děvče má jako vážně mít duši vražedkyně? Vlastně byla chyba už v castingu. Humoru poskrovnu, několik málo akčních scén jakž takž povedené, jinak naivita ve velkém rozměru, ve kterém vyčnívá pouze Samuel L. Jackson. Ten snad už vezme taky všechno. Ale pravda, vidět Jessicu Albu v záporné roli nelze zase až tak často. ()

Torgal

Veľmi pochybná agentúra cvičí z osirelých dievčatiek stroje na zabíjanie, hrdinka ale túži po živote stredoškolskej teenagerky. Na misii v Čečensku teda utečie a nastúpi na americkú strednú ako výmenná študentka z... Kanady. Čo sa deje ďalej nemá zmysel rozpisovať, proste ohraný štandard filmov pre dievčatá (teda hlavne pletky s chlapcami). A je to presne tak tupé ako zápletka naznačuje. Akcie je ako šafranu a je na mizernej úrovni, Jessica Alba je vo filme asi tri minúty a kuriozita v podobe záporáčky Sansy Stark nič nezachraňuje. 3-/10 ()

zberatel

Cista teen oddychovka a par zaujimavych postaviciek :) Kto by to bol povedal ze Dove Cameron si zahrala dceru Patricka Janea, a ja ze kde som ju videl... :D ()

Acrobat odpad!

Ako hviezda pre troch kráľov, bola vodítkom aj Alba. Ostal šok. Zhmotnenie tých najohavnejších nočných môr. Popretie prírodných zákonov a priestupok proti občianskemu spolunažívaniu. Tragédia od výpravy po dej, ktorým nemôžete kŕmiť ani Disney channel. Hroziaca epidémia hlúposti sa valí vo fotónových dávkach a degradácia zodpovednosti tvorcov voči vám (nám) je ukážková. Čo už, dnes dostanete rozpočet aj na tri hviezdy a interiérový dej pozliepaný ako archeologická vykopávka. Ďaleko horšie ako veľmi zle. (videné 04.08.2015,BDrip) ()

Psycho.R

Během jednoho dne jsem viděl dva filmy s Dove Cameron a to jsem ani nevěděl, jak se jmenuje, natož abych jí poznal. Velká náhoda. Ale i tady platí, že jde o celkem průměrnou pohodu podle šablony. ()

mira.l

Vpodstatě je to pěkná kravina pro puberťáky, ale když já začínám mít pro Hailee poněkud slabost:). Jedna hvězdička za film jako celek a jedna za Hailee, celkově teda tam ty dvě dám, ale jednou mi to bohatě stačilo. ()

GameboyNES odpad!

ty vole! Co to bylo za sračku?!!! Hej Same, do čeho ses to nechal obsadit? Růžová kni-hovna pro 12.letý pipiny! Eště jim tam chyběl patyzón.... ()

johnsnow

Pred pár mesiacmi som pozrel hady v lietadle a povedal som si v akej dalšej zábavnej pičovinke sa objaví SLJ a máme ju tu. Hailee síce neni pekná ale hrá dobre, bloncka sexi, sansa stark je super kruťas(ked sa stretne v got s khalissi mohli by si dať fight) SLJ si to užíva jak furt a Alba no comment to tam radšej mohli dať segala. ()

ellessar01

Guilty pleasure roku :) dokonce to i slušně parodovalo žánr teen komedií a Samuel L. Jackson si tuhle roli fakt užíval... Já se teda bavil :D ()

Mograine

Velmi odfláknutá teenegerská komedie. Zvukařovi a střihačovi bych dal za tento snímek tak deset let na tvrdo. Hailee nebyla špatná, Sophie mě naprosto uchvátila svojí a krásou a parádním hereckým talentem, jinak je to celé vesměs slátanina, která by se tak maximálně zavděčila děvčatům z kláštera. ()

blazma

Teen komedie, člověk od toho nemůže čekat nic převratného. klišé románek, kdy se holka zamiluje do krasavce a nakonec skončí s nej kámošem, který byl do ní zamilovaný celou dobu je skoro vždycky povinnost. malé holky vychované jako tajné vraždící agentky, je tak přehloupě vtipný, až se s tím člověk nakonec smíří. vedlejší románek který má nastarost Dove Cameron je naopak asi tou největší zábavou filmu.. což je škoda, když se jedná o vedlejší románek, který všeho všudy dostané prostor tak na 10 minut max. Samuel Jackson tam je snad jen jako kulisa která má přitáhnout diváky. Nic méně Hailee mám jako herečku a přijde mi že je dost podceňovaná. ()

vodkasesemte

Top-secret government-run school that turned little girls onto killing machines. No attachments. Every punch has a purpose. Strike and move. Flow. Hammer fist, ladies. You are not training to save your lives. You are training to take someones elses. What is mono? Kids get it from kissing. Its like mouth aids. Our campus is now a nut-free zone. Take back Bieber! You are gonna invite me to sit, then weaken my defenses, and then emberrass me in some elaborate prank to assert your social dominance (Mean Girls). I think you are in my seat. Come on, Canada, out of my seat. I would wait until nightfall when they are asleep and vulnerable, then advance inside a tree line, mabe rig a trip wire in case hes trying to double back. Sweet answer, weirdo (tady to začíná bejt nebezpečný). Some thrive and its the best yrs of their lives. Other spend four yrs being mocked for wearing a thick black ribon in their hair like Madonna in the Lucky Star video. What? Google it. High school is a conflict time. Good guys? You destroy lives. Only those that need to be destroyed. I m not talking about the targets. Dont go anywhere. I will be right here. A high-value target is never gonna be vulnerable to a face-to-face takedown. You have got to engineer a passive campaign of mental anguish (uzkost), basically alienating the target from those closest to him. He will withdraw, paranoia and suspicion grow, and eventually he will just kill himself. I m not sure theres button for that. Just choke him out with that lamp cord, then. You deprived me of my childhood. I just wanna be normal. Prescotts dont cry! Why is she crying? Her struggle to find her own identity? The emotional turbolence of a first crush? Maybe she wanted the notebook one to many times. Adolescence is a very volatile time for a young woman. Megan from Regina/Canada. Are you okay? The key is to tuck and roll. You fear the world. Every morning you dress yourself in this cloak of sarcasm. But stripped bare of this defense, you would be forced to forge true connections within your peer group, allowing ppl to see the true Liz. Sensitive boy with no father figure. You know where Bernard is? Whos Bernard? Předtím ve Westworld. Teenage sarcasm. Have you tried acne and eating disorder too? Have you tried shaving? Martin Van Buren called and wants those sideburns back. We always knew it would end up like this. Me with a knife, you with it in you. Stabbing ppl is fun. Put the corn dog down. You and I actually do have a lot in common. Except I m not a psycho bitch (a to je škoda). Give it some time. This girls got a mouth on her. I havent been debriefed in yrs. Attachments are dangerous. They mean you care about something. But the ppl we care about are what make life worth living. And whats wrong with living dangerously? ()