machmej

Člověk se tam snaží najít nějaké ty Troškoviny, kvůli kterým neustále koukáme na Slunce seno, ale bohužel tam nic není a celé to působí dost trapně. Za celý film jsem se pousmál pouze jednou a to bohužel nestačí. ()

Insomnia.k odpad!

Další hřebíček do už tak umírající, v agonii se zmítající a krev plyvající jihočeské, režisérské filmografie. Děkujeme pane Zdeňku Troško za skvělou reklamu vašeho i mého rodného kraje. Nasadil jste laťku opravdu vysoko. ()

Mahalo odpad!

Opravdu bych nečekal tolik zklamání, u filmu jsem se zasmál jen jednou a to když Kikinčuk otevřel dveře, sejmul jimi bábu a řekl "A jéje, máte tu štěnici vašnosto, spojení přerušeno." Filmu dávám jednu hvězdu za "herecké" výkony a za to, že některé chvilky byly i zábavné. ()

Kachnoid odpad!

Pan Troška se po sáze Kameňáků rozhodl natočit pro změnu další parodii na komedii která je tak vtipná, až z toho většině diváků, co za možnost tento film zhlédnout zaplatili, vyhrkly slzy. Ovšem ne smíchy. Stejně na to většina lidí šla do kina jenom proto, že byli přesvedčeni, že nic horšího než Kameňák nebo Slunce, Seno už být natočeno nelze, ale ouha. Jelikož má divák po tomto dvouhodinovém utrpení neodbytné nutkání přemýšlet o lobotomii, nemohu dát ani tu jednu hvězdu. ()

John1x

Zdařilá letní komedie plná slunce.Od filmu jsem čekal humor Zdeňka Trošky,který v něm samozřejmě nechybí a opět mě nezklamal. ()

Mr.Hackels odpad!

Ačkoli Zdeňka Trošku bráním kudy chodím, tohle je skoro smutné sledovat. Trapnost následuje trapnost. Pokusy o humor jsou naprosto bez šance. Vulgarismy to měly zachránit? Proč? Kam se poděla pohoda z Bota jménem Melichar? Vtip z trilogie Slunce, seno ... ? A dokonce i ten kritiky ukamenovaný Kameňák byl o hodných pár levelů lepší :( 10% ()

P@\/EL

Je pravda, že se jedná o film, který stačí vidět jen jednou, já bych ovšem celkové hodnocení tak tragicky neviděl. Jasně že děj je víceméně jedna velká blbost, ale místy docela vtipná a originální blbost, jež se dá dodívat až do konce. Pro obyčejné lidi, kteří od filmu nečekají nějaké veliké umění a chtějí se pouze pobavit, stačí, čím jsem chtěl říct, že si své publikum určitě najde. ()

PepsonFikson odpad!

Tady se snad ani nemá cenu rozepisovat. Takže jen ve zkratce. Takže za mě Palec dolu!!!!! Nic jiného si to prostě nezaslouží. ()

carnacv odpad!

Takhle to dopadne, když se zfilmuje špatný scénář. Čekal jsem vykrádačku Slunce sena, ale ta se nekonala. Namísto toho mi byla předvedena nevtipná přihlouplá hrůza. Srovnám-li přec se zmíněnou sérií Slunce seno, pak musím Troškovo dílo hodnotit jakožto pokus vydělat "snadný prachy". Všimněte si sami rozdílů charakteru báby Kelišky nebo starý Škopkový, kde sám Troška přiznával, jak pilovali gestikulaci do posledního detailu. Zde bábám padají hlášky od doslova od huby a není vidět žádný zájem se s postavou ztotožnit. O duu senilních pánů ani raději nemluvím. ()

Nobunaga odpad!

Přes dvě hodiny dlooouhá komedie založená na tom, že se farář jmenuje Šoustal, že do rozkroku to bolí a že drbny v slunce seno byly svého času fenoménem. To je všechno. ()

Peddro odpad!

,,Vědecký experiment" se panu Troškovi vymkl z rukou a vznikla mutace Kameňáků a Slunce,seno...Výsledkem je paskvil u kterého jsem se ani jednou nezasmál a po hodině a půl utrpení jsem přepnul na jiný program. Bohužel jsme národ z velké části primitivů, kterým hloupý ,,humor" kdy pan Troška dělá z obyvatel vesnic totální burany sedí. Toto se může líbit snad jedině lidem co sledují zprávy na TV Nova, V.I.P. zprávy, pořad Prásk, směje se Gondíkům, Rychlému a Novotnému. ()

Spike86 odpad!

Hlavu i patu postrádající Troškův majstrštyk, ze kterého čiší bezradnost a amatérismus režiséra. Je to nehorázný guláš nepříliš vtipných pokusů o gagy a trapných scének, které jsou chabě pospojované dohromady. O dialozích netřeba ani hovořit, nápad aby pohledal. 10% ()

Signore odpad!

Poprvé v životě si s plnou vážností dovolím hodnotit film, ze kterého jsem viděl pouze 20 minut. To mi opravdu bohatě stačilo! ()

prometheusll odpad!

Hahaha. Šoustal- hahaha. Tyvole, horší komedii jsem pomalu neviděl. Film absolutně bez nápadu. Vtipy byli(Hahaha), opravdu vtipné, ba, nezapomenutelné. Ehm, vlastně, kolik že tam bylo vtipů? Nula? Naprosto strašný film. Pokud chcete Trošku, sáhněte raději po Kameňáku (Ne po 4. dílu!) nebo po Slunci seno,... ()

dave91

Tak já byl docela spokojený.Malinko víc přitažené za vlasy mně připadaly báby.Tam byl přece jen trošku ubral.Většina herců předvedla výborné herecké výkony,z nichž pro mne nejlepší byl Kikinčuk.Klidně se na Babovřesky kouknu znova a snad i vícekrát.Což o Kameňácích říct nemůžu. ()

DK197

Velké očekávání a velké zklamání, toť tento film. Zábavné momenty tam byly, ale ne natolik, aby film držel pohromědě celou jeho stopáž. Něco jako: Nuda, nuda, nic, haha, nuda, nuda, lehký úsměv, nuda, nic, nuda, haha. Přemýšlela jsem jestli to vypnu dřív, než usnu.... Nevypnula. A za těch pár povedených scének (honička s hasičákem), herecké obsazení a soundtrack - 2* ()

Duhová kulička 2015

Duhová kulička 2015