Nastala chyba při přehrávání videa.
 • NinadeL
  **

  Bohužel, Vorel nebo ne, je to jen další hovadinka z rodiny extrémně nepovedených filmů ve stylu Probudím se včera. Takže určující je opět hlavně ten Mádl, v druhém plánu pak jedna póza vedle druhé, ten Kohák, to posezení v kavárně Nové scény, případně ve Slavii. A to už to pomalu vypadalo na druhý zajímavý projekt z prostředí vejšky čili pořád zůstává jediným smysluplným jen ten Kendy na FAMU a Šafránek na medicíně. Ach jo.(1.7.2015)

 • verbal
  *

  Vorle, Vorle, ty divný ptáku, cos to zas splácal za sračku, kde ňáký debil jen AVG po zdech stříká? Vole, to stěží půjde na dračku! Jak neúčinný antivirus, co zničí Ti kompl a zbyde jen vztek. Příště se na to radši vyser, i kdyby volal Symantec! Kde jsou ty časy, kdy ses Z města vracel a po Sklepích Kouřil Pětice? Dnes by nad tebou jeden zvracel, ač mrzí ho to velice. Chápu, že Vorlata slizká z hnízda vyvést, toť Vorlů všech je povinnost. Proč však v tak tupé pičovině, kde v hajzl spláchneš důstojnost? Až příště múza políbí Tě na špičku schlíplé potence, tak necpi jí hned před kameru a vyčkej, zda není to jen demence. Já pláču, Vorle, kurva, pláču, opravdu to moc bolelo. Bylo to trapné, nudné, hloupé a žádnou vejšku nemělo!(17.11.2014)

 • Earl_23
  **

  Po filmu Gympl tu chtěli všcihni sprejovat. Horší než tahle věta už byl jenom Vorel mladší. Ale na druhou stranu párkrát jsem se dobře pobavil. Palec nahoru za Krause a hudbu.(18.2.2014)

 • juta
  *

  Pokračování Gymplu, od kterého jsem teda očekával daleko lepší děj a zpracování, ale co čert nechtěl, tak to bylo ještě horší. Proč si s tím pan Vorel nedal větší práci a nezapracoval alespoň na lepším scénáři...(2.3.2016)

 • Shakers
  **

  Akože o čom to bolo ? Príbeh, postavy nula bodov. Ale ako je to dosť krátke, v scénach zo školy som sa celkom našiel a že by sa jednalo a vyloženú nudu to tiež nemôžem povedať. Takže lepší pozeratelný priemer na hodinku a pár minút. Gympl mi prišiel zaujímavejší. 50% - 2*(22.6.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace