Nastala chyba při přehrávání videa.
 • juta
  *

  Pokračování Gymplu, od kterého jsem teda očekával daleko lepší děj a zpracování, ale co čert nechtěl, tak to bylo ještě horší. Proč si s tím pan Vorel nedal větší práci a nezapracoval alespoň na lepším scénáři...(2.3.2016)

 • Cival
  ***

  Povrchní, ale přímočará, a proto chytlavá práce. Solidní otisk doby, kterýmu svědčí, že Vorel ubral z grotesky i ze svýho archaickýho satirickýho vyjadřování a nechá se jednoduše vést klišé (jsou to stereotypy, protože to je do jisté míry pravda), výstižnou hudbou a současným vizuálem.(21.3.2015)

 • Vančura
  *****

  Neskutečná prdel, celý film jsem se kompletně prohýbal smíchy, protože je to prostě něco výbornýho a neuvěřitelně vtipnýho. Když si k tomu přičtu perfektně vybrané pražské lokace, výtečné herce (Evičku na rukou nosit! excelentní Kraus s Mádlem!) a báječný soundtrack - och bože, nemám za sebe problém napsat, že lepší český film jsem letos neviděl. Nedoceněný skvost, pro nějž je 5 hvězd málo. Bezprostředně po zkouknutí téhle fantastické pakárny by člověk snad vzal na milosti i graffiti, haha.(25.12.2014)

 • Fr
  ***

  ,,JSOU NĚJAKÝ NEKLIDNÝ…" /// V týhle době se mladí s ničím neserou. Mluvěj jak jim rypák narostl a šukaj kde chtěj (když na to maj, tak třeba v autě). Starýho Vorla syn propaguje zdravej životní styl a Mádl… no, ten ne. Ptákovina pro mladý, který ještě vobčas zajdou do školy, nebo se radši vycákaj na zeď, ve který je nejftipnější povzdech chlapa v letech ,,NO TAK JSEM ČURÁK!“ Ale nejspíš si tady každej najde to svoje. Hezký je, že se Vorel nejebe s žádným patetickým koncem a prostě to po 75 minutách utne (řekni jim, ať si to tam nahoře vopravěj, zbytečně tou dýlkou vodrazujou…). Žádná sláva, ale s holkama to vidíme na trojku. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Náčelník mi dal za úkol chytit writera. A já kurva nevím, kdo to je! 2.) Jsem TOY (zvládnu akorát tak BOMBING). Mám nějakou SKETCH A rád bych byl FRESH. /// PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ ne(22.11.2014)

 • Coleator
  odpad!

  Po dlouhé době jsem nedokoukal film...(16.11.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace