Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radko
  ***

  Slarque: Budúci diel bude prequel s názvom "Školka".(26.1.2014)

 • Coleator
  odpad!

  Po dlouhé době jsem nedokoukal film...(16.11.2014)

 • choze
  ***

  GYMPL pobavil a VEJŠKA, ač o něco depresivnější, taky.(28.11.2014)

 • DaViD´82
  ***

  Generační výpověď (kterou více než náplň a sdělení filmu obstarávají svým obsahem Pasta Oner a Vladimir 518), kterak omladina neví co by a tak vyvádí alotria. A ani středověký (od středního věku) Vorel neví co by a tak i on vyvádí alotria. Bohužel pro diváka za kamerou. Problémy jedničky to převzalo sakumprdum (otravné zatmívačky za každou druhou scénou, grr!) a stejně jako v případě jedničky to stojí a padá na Mádlovi; naštěstí (opět jako v případě jedničky) spíše stojí než padá. Pokud se o něčem dá říci, že to na tom padá, tak to platí o Vorlovi mladším a jeho nehereckém šlapání si na jazyk; což ostatně nepřekvapivě platilo i minule. Ve výsledku tedy papírově o něco vážnější i lepší Gymplu, ale v praxi je to nemlich to samé v bledě modrém; tedy zajímavé vidět, ale nic moc z toho.(23.1.2014)

 • Ivoshek
  *

  Pane Vorel, ten váš kluk není hloupej, ani neni zlej, ale herec to neni, to se nedá nic dělat... A je to bohužel vedle Mádla vidět o to víc. Pár vtipnejch scén to žel bohu nevytrhne.(28.8.2015)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace