Bouřňák

No není to ono - občas vtipné, ale často nudné. Nápad zajímavý, ale zpracování je trochu přehnané a příliš rádoby vtipné. Tvůrci až moc uměle ukazují, že dělají komedii. ()

Sairina

Komedie je velmi podařená. Louise De Funése zde výborně ztvárňuje postavu gastonomického odborníka, který ztratí chuť. Z tohoto filmu aspoň víme, co do nás některé jídelny cpou :) ()

Foxhound#1

Kdo má rád dobré jídlo a L. de Funése, je to film přímo pro něj. A svým způsobem takový dávný předchůdce tématiky "Ano, šéfe", zvláště scéně z návštěvy lesní hospůdky. Tady naštěstí boj proti gastrošméčkům skončí dobře. ()

Rozjimatel

Veľmi veľké a príjemné prekvapenie. Nie som práve najväčším fanúšikom Funèsovho humoru, založeného na prílišnom šaškovaní a prehnaných grimasách (á la Burian), kde všetko ostatné je potlačené do úzadia. Toto ale bolo úplne iné kafé. Funès sa tentokrát vo svojom prejave výrazne krotil (asi čiastočne aj kvôli prekonanému infarktu) a namiesto hlúpeho šaškovania dal prednosť hereckým prostriedkom. Komédia teda nie je postavená na Funèsovej typickej komike, ale viac na výbornom konverzačnom humore, ktorý mi skvele vyhovoval (často som sa nevedel zastaviť v smiechu) a potom na situačnom humore (áno, často poriadne uletenom). Zrejme najlepšia komédia s Funèsom, spolu s Veľkým flámom, ktorý tiež nie je postavený vyslovene na Funèsovom šaškovaní (Funès tam má dokonca výrazne menej priestoru ako obvykle), ale takisto na kvalitnom scenári a inteligentnom humore, podobne ako je to v tomto filme. ()

laepus

Špatných funesovek je pomálu. Tohle však rozhodně není ani jedna z nich - jde o jednu z jeho nejlepších komedií s příjemnou cosmovskou hudbou, nádhernou mladou Mariettou, odporným kfc trikatelem - scéna s opilým sommeliérem, američanem či babičkou v restauraci nebo "prohlídka" továrny jsou bezchybné :) ()

mira007

Pro mne slabší Funesův film o vydavateli žebříčku restaurací alá Michelinský průvodce. Dokud je Funes jako host inkognito v restauracích je to rozverná komedie, jakmile nastoupí souboj s průmyslníkem s umělými kuřaty, tak se to zazdí ultra groteskou. Jediný moment, který mne zaujal v této taškařici, byl dialog otce a syna Ducheminových v cirkusu v jakémsi vážném až smutném tónu. ()

Untentrauer

Film s tisícem a jedním odkazem. Film, který vnese poselství do jakékoliv doby. Film u kterého se probudím, uvolním a u kterého dokážu i vypnout - dokonce i usnout. Nesmrtelná komedie, která mi tolikrát pomohla. Vidím v něm víc, než jen obsah. Nahlížím pod povrch, zkoumám ho ze všech stran, znám ho nazpaměť…Nikdy se mi neomrzí. ()

Garch

Stejně dobré, jako v dětství. Louis de Funès v dobře obsazené komedii komedii, co není fraška. ...."Ještě jednu, a obrátím se na odbory." ...(v těch letech obdobně kvalitně i Pierre Richard - Hračka atd.). ...PS Krásná Švédka Ann Zacharias, jako ozdoba. ()

Chipešek

Pár nadčasových scén (továrna), aktuální námět (ta nafouknutá bublina v podobě gastronomie se už dostala i k nám), ale také spousta nudné vaty. Vlastně celá linka s cirkusáckým synečkem byla pro mě dost nadbytečná. 65% ()

Hepy13

Louis de Funès už konečně přestal pronásledovat Fantomase a nudisty, teď se stal noční můrou fancouzských restauratérů "Takový malý předchůdce našeho Zdeňka Pohlreicha" Četník to sice není, ale i tak budou fanoušci Louise de Funèse nadmíru spokojeni. ()

Vesecký

Ten film si zaslouží čtyři hvězdičky především díky tomu, že vlastně zabrousil před čtyřiceti lety do oblasti sci-fi a stejně jako u jako u mnohých Verneových nápadů se v dnešní kuchyni uplatňuje (možná jen maloučko přehnáno, ale jen maloulinko) vynález levných nepoživatelných náhrad stravy pro dolních deset tisíc. A tak nám vlastně jako v málokteré Funesově komedii náš hrdina zůstává od začátku do konce a přes všechny ztřeštěnosti kladnou postavou. ()

reich

Asi jeden z nejlepších filmů s Louis de Funès, který je hvězdně obsazen a zdatně mu sekundují komik Coluche, Julien Guiomar či krásná Švédka Ann Zacharias. Film má klasické gagy a scénky, které upoutají a pobaví. Oblíbená scénka: Duchemin a jeho převleky, rozhovory s řidičem či Margareto, proboha bacha na můj lustr. Právem má tento film tak vysoké hodnocení a rozhodně i já mu dávám pět hvězdiček a celkově ho hodnotím na 90%. ()

Chudobka

Tahle komedie mě vždycky pobaví. Pro mě je to asi nejlepší film s Funesem.  Coluche, který hraje jeho syna, je sympaťák. Jeho postava , to je takový milý ňouma, úplný protipól svého otce. Příjemná zábava. ()