Vendula s Martinem Vrážem se poznali na vernisáži studentů akademie výtvarných umění. Vendula plánovala dráhu umělecké malířky, ale místo toho se vdala, porodila tři děti a stala se z ní žena v domácnosti. Martin pracuje ve firmě, která se zabývá marketingem zaměřeným na hračky a hlavní sídlo má v Rusku, kam by měl jít Martin pracovat. Své práci věnuje hodně času na úkor rodiny a s Vendulou už na sebe nemají žádný čas. Když jede celá rodina za Martinovým tátou na víkend, dojde Vendule trpělivost: nechá děti s Martinem a sama jde za tchánem do hospody. Tchán ji chápe a vyprovokuje Martina k uzavření sázky, že se nedokáže sám postarat o své tři děti po dobu jednoho měsíce. Vendula tak má celý měsíc pro sebe, může odpočívat, bavit se a vrátit se k malování. Zato Martinovi nastávají těžké chvíle, neboť nemá představu o chodu domácnosti ani o tom, že dětem musí určovat pravidla... (TV Prima)

seaman71

Tak zase zklamání. Těšil jsem se na duo Taclík - Boková, úvod filmu docela šel, bohužel zbytek jsem se usilovně nudil. Taclík mě v roli tatínkoblba nebavil, ostatní postavy byly jak z jiné planety. Nejlepší herec byl malý Erik :-), nejlepší scéna byla, když se šla Boková koupat do rybníka :-D. Kdy už někdo konečně natočí současný, český, uvěřitelný a zajímavý film ??? ()

Jessiefox

V záplavě "rádobyvtipných" a nucených českých filmů si myslím, že tento film je snesitelný a koukatelný. Ani jsem se nenudil a říkám si, že jsem vděčný za každý film, který si nehraje na vyšší ambice, ale drží se svého žánru. Herecké obsazení funguje a i když jednoduchá a trochu ohraná zápletka otec a jeho ratolesti se nepokouší hledat něco nového a sází na jistotu. Není to sice film na několik podívání, ale jak u jsem řekl v úvodu, nenudil a pobavil. ()

Mickey84

Nuda, nuda a zase jen nuda. Na tento film jsem se díval jen kvůli M. Taclíkovi a K. Liškové, ale i tak to tento film nezachránilo. Poslední dobou se české kinematografii nedaří a marně čekám na záchranný film. ()

innocence__ odpad!

BOŽE můj! Jak někdo může něco takovýho pustit mezi lidi, nechápu...Herci naprosto špatní, nic k smíchu, každá scéna tak strašně umělá...akorát jsem nasranej z toho jakou slátaninu hoven jsme zase udělali...Nevim jestli to je tim, že jsem nedávno viděl film se stejnou zápletkou, kterej byl vážně kvalitnějc zpracovanej....ne vlastně, tím to neni. ()

deedulka

Film mi přišel spíš pro dětičky, než pro dospěláky. Prťata vesele křičí a pobíhají, zatímco se je Taclík snaží ukormidlovat a Lišková zase řeší pomateřskou krizi středního věku vytvářením uměleckých mazanic. Tohle vážně nebyl můj šálek kávy. ()

Baruska92

Jak už jste se tady mohli dočíst, je to stokrát omletý příběh, ale ráda bych podotkla, že děti, které ve filmu hrály, hrály na jedničku a předvedly fakt moc dobrý výkon :) Bez nich by to nebylo ono a díky nim ten film stál za *** ()

Bednobuch

Průměrná česká komedie. Párkrák mě to rozesmálo, několikrát jsem si říkal v tomhle filmu dělají z chlapů v domáctnosti blbce. Co tam Taclík někdy vymýšlí, to už je moc. Ale jinak jsem z toho měl dobrý dojem a rozhodně to neurazí. Klidně doporučím na dlouhé zimní večery. ()

zdendap

Je to naprostá hloupost, kterou snad trochu zachraňují místy přirozené děti. Příběh hloupý a neuvěřitelný, zápletka o ničem, osoby jak z jiného světa (karetní výhra auta i řidičem, fandění snaše a moralita k synovi, ruský mezinárodní obchodník, který závidí ojetý mercedes!), pokus o vtip, který se míjí účinkem. Vsuvku s Krausem jsme nějak vůbec nepochopil a Tomáš Hanák snad se svým přehnaným herectvím už stačí pouze na "Kuře"! Nebýt Erika, který je úžasný (ale asi o tom neví), tak dám ještě nižší hodnocení. Nezbývá, než si s povzdechem vzpomenout na jiný český film o otcích , starajících se o děti: S tebou mě baví svět a uvědomit si, kam asi kráčí naše kinematografie. ()

len.tilka

Dá se na to koukat, ale žádný pocit ve vás po shlédnutí nezůstane. Občas nuda, herecké výkony žádná sláva, je to jen taková sada vtipů - vtipných situací, kterou ale (bohužel) obstarává hlavně dětská část herců. 2 hvězdy patří především malému Erikovi, protože jeho výkon byl neuvěřitelný :) ()

megiiii

Co to jako mělo znamenat? Z počátku celkem dobré love story, které se změnilo v naprostou frašku s úplně debilní sázkou rádoby umělce s vyhulenou a prochlastanou palicí. Každej druhej v příběhu je minimálně multi milionář, umělec, nebo manažer. Ty mazaniny co kreslila Vendula (Kristýna Boková-Lišková) by nakreslila lépe moje pětiletá neteř. Budař jako lamač ženských srdcí? Hahahahahahahahaaha. Taclík se na hlavnín roli prostě nehodí a Boková-Lišková to nezachrání. Jo, a ten jakože horor s Krauzem, to bylo co? Jestli půjde dál takhle náš filmový průmysl, tak se máme fakt na co těšit. Slátanina, slátanina a slátanina. Jedna hvězda pro mini roličku jinak skvělého Jakuba Koháka ()

Petunie

Martinov křivka příběhu se vyvijela poměrně vtipně, ale Venušina byla trochu nelogická a divná. Zápletku s Krausem jsem nepochopila doteď, dost scé bylo nedotažených. A umělci jsou zde vylíčeni jako parta magorů a frustrovaných paniček, pokud ovšem pořádně nechlastaj :) ()

andydufrsn

Ne úplně tragický snímek o plnění svých snů a ambicí v kontextu s rodiným životem! I přes celkem vážné téma je z filmu cítit lehkost, že je Vám hned od začátku jasné, že to dobře dopadne! Tradičně skvělej Taclík a dobrá, pro mě, bohužel, trošku neznámá Lišková! ()

kinoholik

Jste-li mamka několika mrňat, která už vážně potřebuje vypnout, budete (asi) spokojená. Jenže to není můj případ. Bylo to takové překombinované. Nejlepší byl malý Erik. ()

Saturday...

Asi záleží na rozpoložení při kterém se na film díváte, ale suma sumárum nemůžete být nespokojeni. Ladící hudba, uvěřitelné a skvělé herecké výkony všech, rychlý spád, originální nápady - dálniční známka atd., a v neposlední řadě i velká dávka humoru. Na podzimní páteční večer ideální volba! ()

Evca49

Upřímně, divím se, kolik negativních komentářů tady je. Já myslím, že tento film je přesně to, co typický český divák očekává a chce vidět. Já jsem se bavila, musím uznat, že bych se obešla bez "milostných" scén mezi Vendulou a jejím bývalým přítelem (pokud to dobře chápu), možná i bez scén s Vendulou vůbec, ale momenty, kdy se tatínek Martin staral o své dvě dcerky mi přišly bezchybné a nasmála jsem se. Neříkám, že bych se na to musela dívat pořád dokola, ale každý se chce někdy pobavit a scénky, které se stávají v běžném životě nás obyčejných lidí, pobaví vždy nejvíc. ()

kecal

Přesto že nás scénárista neušetří několika zvratků, tak je to na české poměry solidní v celku pohodoví filmeček s příjemnou hudbou. Trošku horší herecké výkony, ale i tak sem se několikrát pousmál a tak proč nedat za tři. ()

tomkat

Symptom české filmové současnosti: vezmeme téma co všem něco říká, a zpracujeme ho sledem kýčovitých scén s nepravděpodobnými dialogy. Taky si běžně v restauraci měníte o 180 stupňů outfit na záchodě, opíjíte se s otcem v hospodě, bez řečí necháte zavřít do blázince zdravého známého a vaše děti mluví jako večerníčkové postavy? Kdyby to byl dada experiment, proč ne - jenže ono se to tváří, že je to ze života. ()