Reklama

Reklama

Drákula

(seriál)
Trailer
USA, (2013–2014), 7 h 10 min (Minutáž: 43 min)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Píše se rok 1896 a Drákula přijíždí do viktoriánského Londýna v přestrojení za Alexandera Graysona – pohledného
a charismatického amerického průmyslníka, který o sobě prohlašuje, že chce do viktoriánské společnosti přinést trochu vědy. Ve skutečnosti se spojil se svým úhlavním nepřítelem, Van Helsingem, aby se brutálně pomstil starému společenství jménem Řád draka, které před více než 400 lety zabilo jeho milovanou ženu Ilonu. Grayson ale nepředpokládal, že se setká s krásnou studentkou medicíny Minou Murray, která je podivuhodně podobná Iloně. Osud narušil Drákulovy pečlivé plány a Grayson bude muset bojovat s pokušením smrtelníků. Po dlouhých staletích, která strávil s pevným odhodláním k odplatě,
se teď Drákula přesvědčí, jestli ještě pořád dokáže milovat. (Bontonfilm)

(více)

Diskuze

KevSpa

KevSpa (hodnocení, recenze)

Tom_Lachtan

Odmítám koukat na cokoli s polským jménem v názvu. :D

 

Ale abych nebyla OT, druhý díl byl taky slušný. Ale chtěla bych víc Van Helsinga, protože Kretschmann - uh-oh. :D

na příspěvěk reagoval sallyann

maddy

maddy (hodnocení, recenze)

burina

tak po prvé: s románom od Stokera to vážne nemá veľa spoločného; a po druhé: epizód bude len 10 .. Bože ;)

Uživatel maddy smazal svůj příspěvek.

adam9

adam9 (hodnocení, recenze)

Druhý díl ukázal zlepšení. "Less action, more talking" tu je stále, ale to mi nikterak nevadí. Po první epizodě zaplněné tucty postavami, se to konečně točilo kolem těch zjevně hlavních a už v tom nebyl guláš. Otevřely se nám nové zápletky a další flashback do minulosti taky nebyl vůbec špatný.

lucifer66

lucifer66 (hodnocení, recenze)

riadna blbost nechapem jak to moze mat tolko hviezdiciek , to uz ty divaci musia byt uplne mimo a tupo cumia na vsetko , drakula ako moralny clovek bojujuci proti zlej spolocnosti draka, musi byt trpezlivi... a arrowowske subuje trapne a pateticke, okrem intervia s upirom tu uz asi nikdy nebude schopny upirsky film , serial... true blood je tiez ubohy cakal som 6 serii (6rokov boze) ... ze sa to zlepsi a naberie to poriadnu uroven... ale je to dalsi serial co sa straca v sam sebe a uz tam nejde o to oco povodne slo.. a ked tam sa dopracovali k upiro zombikom... nechapem preco su upiri tak popularny ked tu same shiti im serviruju

na příspěvěk reagoval NinadeL, burina

Aluminium

Aluminium (hodnocení, recenze)

No neviem, Jonathan mi nepríde moc upírsky tým správnym Draculovským spôsobom, skôr ako predavač áut. Možno si nikoho iného ako Garyho Oldmana ako Draculu ani predstaviť neviem. Uvidíme po prvom diely. 

Tom_Lachtan

Tom_Lachtan (hodnocení, recenze)

Noomi

to je pravda.... Nicméně tvář na plakátu ve mě evokuje jen to nejhorší, včetně jedné hlupotué reklamy na jakousi tyčinku.

na příspěvěk reagoval TammiLargo

Noomi

Noomi (hodnocení, recenze)

toto tak milujem, keď  sa niekto zobudí s nutkaním zkaziť hodnotenie filmu/seriálu, ktorý ešte ani nevyšiel... už len kvôli tomu by som mu rada dala 5*; nemyslím si, že to bude nejaký generálny prúser, nech si hovorí kto chce čo chce upíri sú stále in a čím to bude tajomnejšie, originálnejšie a vzdialenejšie predlohe, tým lepšie

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan

Larrysbride

Larrysbride (hodnocení, recenze)

Jako milovnici Stokerova románu se mi z toho dělá lehce nevolno :/
Nuže, jsem vskutku zvědava, co si američtí filmaři připravili tentokrát...

na příspěvěk reagoval Tom_Lachtan

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Příspěvek byl smazán administrátorem.

Související novinky

Tvůrci Sherlocka chystají nového Drákulu

Tvůrci Sherlocka chystají nového Drákulu

18.10.2018

Steven Moffat a Mark Gatiss (Sherlock, Doctor Who) se plánují znovu spojit pro novou seriálovou adaptaci Drákuly na BBC One a Netflixu. Bude se jednat o třídílnou minisérii, kterou producentské duo… (více)

Reklama

Reklama