Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Matty
  *****

  Klasický "oddyseovský" příběh o pouti, doplněný pohledem z druhé, ženské, strany a důkaz, že i z obyčejného námětu lze s perfektními herci a cílevědomou režií vykřesat nadobyčejný filmový zážitek. 90% Zajímavé komentáře: kleopatra, Cival, Kass, HoneyBunny, luplik, GREGOIRE(24.4.2005)

 • 2Pac
  *****

  Pomerne rychly strih a caste menenie sa pritomnosti s minulostou na zaciatku moze na divaka posobit dost chaoticky, postupne sa vsak film rozbieha do uzasnych pribehov dvoch na prvy pohlad cudzich ludi. Inmana a Ady spaja pocas krutej vojny silne puto lasky, ktore im pomaha prekonat aj tie najvacsie uskalia. Krasny a dojemny pribeh o sile cloveka... Sila vole, tuzba stretnut sa a byt zas spolu privadza hlavnych hrdinov do komplikovanych situacii, z ktorych im pomahaju najst cestu DOBRI LUDIA... btw: R.Zellweger si Oskara zasluzila skutocne opravnene.(1.7.2004)

 • Superpero
  ****

  Nejvíc mi utkvěl ten albín kterej pokaždý když někoho zabil musel udělat akrobatickej kousek. A potom ta část s Natalií Portman byla hodně hustá.(6.2.2005)

 • Houdini
  *****

  Oscar 1 : Herečka VR - Renée Zellweger + 6 nominací: Kamera, Herec HR - Jude Law, Střih, Hudba, Píseň - "Scarlet Tide", Píseň - "You Will Be My Ain True Love"(1.3.2004)

 • RHK
  ****

  Krásný, místy trochu delší westernový příběh lásky z období války Severu proti Jihu. Nejvíce mi sedla živočišná a rozcuchaná skvělá Renée Zellweger, která se mi tu líbila ještě více než jako Bridget Jonesová. Naturalistická kamera a dobří herci. Trailer: http://www.csfd.cz/film/32940-navrat-do-cold-mountain/videa/(14.11.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace