Během jediného dne je město Silverton zpustošeno nebývalým náporem tornád. Celé město je vydáno na milost a nemilost nevypočitatelným smrtonosným větrným smrštím a podle předpovědí má to nejhorší ještě přijít. Většina lidí hledá bezpečný úkryt, zatímco jiní utíkají k větrnému víru a sledují, jak blízko k tornádu se dostane lovec tornád, aby pořídil snímek, který se podaří jen jednou za život. Příběh je natočen očima a objektivy profesionálních lovců tornád, amatérů hledajících vzrušení a odvážných obyvatel města. Film V oku tornáda vás vrhne přímo do oka větrné smršti a prožijete ty nejextrémnější podmínky, jaké nám matka Příroda dokáže připravit. (Warner Bros. CZ)

andrewXx

Warneri sa zrejme rozhodli oživiť zašlú slávu Twisteru (1996), pridali slušné vizuálne efekty a found footage štýl ktorý je dnes ešte stále (neviem prečo) v kurze. Into the Storm sa snaží upútať predovšetkým trailerom v ktorom ukazuje najmä silu vizuálu ale nič viac a dobre vie prečo. To je totiž všetko čo dokáže tento film ponúknuť. Po dejovej stránke podpriemerný, pripomínajúci TV produkciu, s nevýrazným hereckým obsadením (za zmienku stojí Alycia Debnam Carey, asi ju milujem). Film je vhodný tak na Nova Cinema v nedeľu večer. ()

Templář

Popcorn do ruky, pěknou babu vedle sebe, odstavit dvě třetiny mozkové kapacity a máte pohodový film na deštivé podzimní odpoledne. Dávám pěkných 70% - milovníci katastrofických filmů si přičtou ještě 10% navíc. Ve hvězdičkovém hodnocení to pak vidím spíš dolů k těm třem, než nahoru ke čtyřem hvězdám. (DVDrip, PC, Dabing, 2D) ()

Emperor1

příběh stál za starou bačkoru, ale co už s příběhem u katastrofického filmu ... pěkný efekty a míra patosu docela únosná ... 2,5 bodu + půlčík za ty dva amatérské extraidioty ... ()

DevilMayWeep

Parta úchylů honících se za tornádem, aby to pak mohli dát na youtubíčko. Nemá smysl se o tom moc rozepisovat, klišé sem, klišé tam, a celé to působilo jak nějaký obyčejný TV film. Za povedené efekty by si film zasloužil i lepší hodnocení, ale zůstanu u 1*. ()

Koskakoska

..tak to bylo k sežrání :-) ..opravdu parádní efekty, ..to ohnivé tornádo či létající letadla bez pilotů :-) ..a nakonec samotné oko tornáda ... fakt dobrota !!! ()

MiniRecenze

Byl jsem docela dost zvědavy na tento snímek(je fakt,že má pěkné postery).Naneštěstí se zde jedná o klamavou reklamu jen tak na půl.Postavy jsou docela dost hodně nevýrazné a svým způsobem nezajímavé,nedokážou ve Vás vzbudit to správné napětí.Naopak co zase vyzdvihnu ,tak je triková sekvence a efekty,které drží film nad pomyslnou průměrnou hladinou. EFEKTY!!! ()

Karbos

Už z názvu filmu, jeho B-čkový raiting jen prýští a je tomu tak, efekty nejsou nejhorší, ale hlavní postavy působí tak strojeně a scénář tak kýčovité že není pochyb o tom, že se zde jednalo hlavně o televizní tvorbu se zaměřením na VHS nebo v lepším případě DVD prodeje. Ostuda to sice nebyla ale je to přesně ten typ filmu na který se z nudy podíváte na Prima Cool, ve 2 ráno, v rámci sebemrskačské filmové chvilky, kdy z nějakého důvodu chcete dát šanci něčemu, na co by jste se normálně nepodívali ani podle upotávky ()

Scaevola

Už tak slabý náměť je dále rozřeďován minimální výpravou, plochými hereckými výkony a kostrbatou dějovou linkou, ale svůj účel, totiž zabavit pomocí katastrofické oddechovky, film v zásadě plní bez problémů, takže mu nemohu nic vyčítat. ()

Bestfan112

V oku tornáda je zase nejlepší z řad katastrofálních filmů. Těch mnoho tornád, byly strašně dobré, zvlášť ty ohnivé. V tom městě byly strašně moc hezké tornáda. Protože do tornáda můžu skočit a pravě do těch ohnivých... ()

MSpa78

V oku tornáda (Into The Storm) je celkem sympatická atrakce pro první signální a letní večerní devadesátiminutovku, která vyšumí dřív než vychlazená Bohemka. Originality nad rámec schémat katastrofických filmů moc nepobrala, sofistikovaná bohudík (nedejbože? ) není ani za mák. Irwingovo Skleněné peklo zůstane asi navždy nepokořenou metou a Twister pro 21.století se taky nekoná, byť obsahuje shodný motiv lovců tornád..Přeživší pes, americká vlajka...i na ty dojde. Svatba a hymna se protentokrát do scénáře naštěstí nedostaly.. Na herectví se tady nehraje, Richard Armitage byl koneckonců mnohem charismatičtější v Hobitovi, ale hlavní hvězdou je nic naplat, skvěle nazvučené a digitálně vygenerované tornádo. ()

nervana

Film mě bavil, stejně tak ženská co seděla vedle a třepala se tam s každou scénou jak kdyby byla v kině poprvé :-D ()

FantomasMan

V oku búrky mohol byť dobrý film. Má pár efektných scén, je tu snaha o vtiahnutie diváka. Ale stroskotáva na chabom scenári a fádnych situáciách, ktoré to napätie nedokážu generovať. Škoda. Plus nedajte sa nachytať trailerom. Lebo ten Vám ukáže skoro 80 percent efektov vo filme. Čiže potom tam už toho moc nového neostáva... ()

k.s.A

Jak už tady někdo psal ve filmu jsou slušné efekty. Jinak jsou tam špatná dialogy, ale díky efektům (a dvou blbců, co pořád točili šílený videa) jsem se rozhodně nenudila. ()

raru

Asi je to to najlepšie,čo som z katastroficých filmov videl.Z ručnej roztrasenej kamery som mal obavy,ale nakoniec to pridalo na hodnotení jednu *,trikové zábery na jednotku.Príbeh,no o ten tu až tak nešlo a hlavne tu bola rozumná stopáž.90 minút ubehlo ako voda a ja som sa skvele bavil. ()

Mark1983

No musím uznat,že se mi film líbil až na tu upovídanou půlhodinku od začátku,než se to rozjelo,a tomu ději dávám jasné čtyři hvězdičky za dobrou podívanou.Navíc s tím ohnivým tornádem to bylo šokující. ()

Gerard Butler poletí do vesmíru

Gerard Butler poletí do vesmíru