Během jediného dne je město Silverton zpustošeno nebývalým náporem tornád. Celé město je vydáno na milost a nemilost nevypočitatelným smrtonosným větrným smrštím a podle předpovědí má to nejhorší ještě přijít. Většina lidí hledá bezpečný úkryt, zatímco jiní utíkají k větrnému víru a sledují, jak blízko k tornádu se dostane lovec tornád, aby pořídil snímek, který se podaří jen jednou za život. Příběh je natočen očima a objektivy profesionálních lovců tornád, amatérů hledajících vzrušení a odvážných obyvatel města. Film V oku tornáda vás vrhne přímo do oka větrné smršti a prožijete ty nejextrémnější podmínky, jaké nám matka Příroda dokáže připravit. (Warner Bros. CZ)

pepca72

Co se týče digitálních efektů tornáda a samotné pogromy, tak to ve filmu funguje na výbornou, a je na co se dívat. Za to patří ty dvě hvězdy, které uděluji. Ale ten zbytek je totální katastrofa ala Asylum. Škoda přeškoda, už to nemá cenu více komentovat, ani není vlastně co. ()

Acinore

Wow. Sice opět ruční kamera, ale ty efekty...pecka. Katastrofický filmy maj vždycky stejnej průběh, ale mě asi nikdy neomrzí :D zvlášť tornáda. A tsunami. A zemětřesení. A tak. Za mě palec hore :) ()

Allein4

Méme vcelku průměrnému hodnocení asi přidává fakt, že všechny ty "prokecané" a nudné scény jsem vesele přetočil a film jsem z původních 90 minut zkrátil asi jen na 45. Takže zůstala jen pořádná akce a skvělé (opravdu nadprůměrně dobré) efekty. Pkud bych to šak musel sledovat např. v kině celé, asi bych (za prvé usnul a za druhé) se rozmýšlel, zda jednu, nebo dvě hvězdy. Zklamalo mě herecké obsazení, které bylo vážně nepovedené. Když už nešetřili na efektech, tak neměli šetřit ani zde. Takto to skoro vypadá, jen jakoby Asylum dostalo lepší rozpočet. 55 % ()

Mmariner

Náramě jsem bavil, super adrenalinové scénky a těch pár suchých zápletek... Ty lehce přehlédnete, tu o ně přeci nejde:) ()

numan

Kecy, prdy, beďary a bouřka. Pokud je na tomhle příšerném family-shitu něco solidního, jsou to vizuální efekty. Ale proč kvůli pár letadlům ve větru obětovat 90 minut života... Nepoužitelní herci, stupidní scénář, nulový děj, idiotské dialogy a magoři, neustále něco točící na všechny existující druhy kamer. Selfie, čelfie, prdelfie. FIlm, který není katastrofický, ale katastrofální. A tak dobrá to mohla bejt komedie! ()

SpeckMcBig

tak z tohohle jsem vážně v rozpacích,mohlo by být za 3* ale furt jsem se z toho nevzpamatoval..spousta logických kiksů a scénáristických hovadin..rádoby found footage forma mě taky iritovala,herci béčkový až na kost a povětšinou extrémně zoufalé triky..ale i tak ten film oplývá jakousi živočišnou přitažlivostí,díký které se všechny negativa zdají být nedůležitá a to jednou zkouknutí nebolí víc než by mohlo ()

Skunkiee

Dlouho jsem u katastrofickýho filmu takhle neotvíral hubu. Scénář je sice trochu slabší, to ano, na tom se asi shodneme všichni. Ale o ten tu přeci nejde. Záběry tornád a jejich ničení jsou naprosto dokonalé, myslím, že v tomhle směru se filmařina už nemá kam posunout. Ze začátku jsem si trochu zvykal na formát filmu, kdy vše je natáčeno na ruční kamery hrdinů, ale s odstupem času to vnímám velmi pozitivně - film je díky tomu originální. Napětí by se dalo krájet. Řekl bych áčko v kategorii béček. A rád se zas do oka tornáda někdy podívám znovu :) ()

montel

Lovci tornád přijíždí do malé městečka Silverton, kde očekávají příchod velmi špatného počasí. Jejich předpověď se naplní a v ohrožení jsou zejména obyvatelé města, kteří se nacházejí na promoci místní střední školy. Tornáda pustoší vše co jim příjde do cesty, to ale nikdo ještě netuší, že to nejhorší je teprve čeká...Pokus natočit moderní katastrofický film o obrovském tornádu se opravdu nepovedl. A to nemluvím o debilních teenagerech, kteří se prostě v americkém fimu musí vyskytnout. Ve filmu to vypadá, jako by se tornáda hnala amerikou každý den. Policie nebo národní garda jakoby se vypařila, hold pomoci si lidé musejí sami nebo se můžou obrátit na lovce tornád v moderním tanku, se kterým se chce dostat doprostřed hurikánu a natočit tam, jak to tam asi vypadá. No prostě blbina jak mraky. Naštěstí pár světlých chvil ve filmu bylo a tak to nemůžu potopit do ještě většího bahna. 45% ()

svist10

Nesympatické postavy ve víru (doslova) událostí. Myslím, že je tristní, když nejlepší části filmu jsou ty, kde řádí jedničky a nuly a mezi nimi pobíhají (nebo vlají) postavy. Když ale lidé mají mezi sebou interagovat, je to téměř bolestivé. Všechny postavy (a to je co říct) jsou horkými kandidáty na vymazání z genofondu, ideálně nějakým hodně destruktivním a bolestivým způsobem. Tak protivně napsané a zahrané jsem naposled zahlédl v jakési telenovele. Do toho přidejte snad všechna klišé katastrofických snímků, anulujte fyziku s logikou a voilá, Into the storm je na světě. Naštěstí omáčky není moc a dojem razantně napravují větry. Každému meteorologovi asi budou krvácet oči a mozek se vytrvale bude pokoušet o dezerci, ale mě, jako laikovy, stačí hezké obrázky. Nicméně bych ocenil, kdybych ASPOŇ JEDNOU mohl chválit celý film jako takový. Takhle to jsou aspoň sice mizerné, ale dvě hvězdy. ()

StanleyVanH

Tak tohle jsem nečekal, další film natočený klasickým stylem kamera v ruce a klepavka. Záběry na tornáda naprosto ůchvatné, celkově napínaví a akční film o přežití. Ty dva Americký negramoti co se smáli a dělali si prdel jak je matka příroda likviduje, to byla fakt typická Americká švanda, nemohu si pomoct, ale tak aspoň nějaké zábavné spestření ve filmu. ()

Pacas

JENOM IDIOT by dával nedýchajícímu člověku pod hlavu bundu. Scénárista nebo režisér by si měli dát pár facek a projít si nejdřív základní úkony záchrany utonulého. Nejspíš nebyl jeho hezký ksichtík v záběru tak to podpořili tímto stupidním řešením. Jinak to šlo ale Twister byl dřív a lepšejší. Hue ()

kacudzde

Samotná tornáda a destrukce krajiny to je na tomhle filmu jediné zajímavé. Postavy jsou tu totiž vesměs nesympatické, zbytečné, nebo vypouštějí z úst věty plné klišé, takže mi bylo úplně jedno, jak dopadnou. ()

Mates Hradecky

Jediný herecký výkon tohoto snímku podává tornádo. Občas se sice do záběru přimotal nějaký herec, zablábolil hysterickou repliku, ale zanedlouho skončil ve vysavači. A nakonec přišla katarze - taťka tornádo se spojil s mamčou tornádem a dali si taneček. Po drtivém úderu se rozhostilo ticho. Ale na troskách zničeného města ihned zavlála americká vlajka na důkaz toho,že jsou občánci USA prostě neporazitelní! ()

teseth odpad!

S tímhle počinem mám velký problém. V technické a vizuální stránce nemám co vytknout a měl bych vypálit 5 hvězd. Bohužel na druhou stranu ta komparzní a scénáristická část je natolik hrozivá, že to u mě přebilo jakýkoliv dobrý pocit ze shlédnutí. Ta se prostě nevyvedla a pohnojila vše co se jen dalo. Škoda toho. ()

Chlo0opek

Ale jo, záběry jsou pěkný, příběh taky docela de, jen jsem na závěr moc nepochopil, jak může mít to obrovský tornádo, které se skoro vůbec netočilo, takovou sílu. A dobrej záběr byl taky na tornádo pěkně zvrchu. Sem tam nějaká ta krbka popírající fyziku se dala přežít - z tornádovskejch či katastrofickejch filmů takovej lepší průměr. ()

zekon odpad!

Nesnáším rádoby záběry s domácích kamer a zvlášť pokud jde o dementní rodinné nebo vyhulenecké záběry. ()

Gerard Butler poletí do vesmíru

Gerard Butler poletí do vesmíru