poster

V oku tornáda

 • anglický

  Into the Storm

 • slovenský

  V oku búrky

 • anglický

  Black Sky

  (neoficiální název)

Akční / Thriller / Katastrofický

USA, 2014, 90 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Cival
  **

  Celkem drzost jít skoro dvacet let po Twisteru s tímhle do kin. Trikově místy velká bída, občas evokující i Asylum, režijně nezajímavé, hudba vykradená a postavy i jejich linie jeden velký provar. Navíc v blockbusterových štacích je Richard Armitage zatím dost k smíchu.(13.12.2014)

 • 3DD!3
  ***

  Televizní inscenace s o dost větším rozpočtem. Tak čtyři, pět scén opravdu stojí za to (hlavně ohníček a Mackův přelet letiště), proto tak vysoké hodnocení, ale zbytek je vata nad vatu. Hloupé dialogy, "náhodné záběry" kamerou, logické nesmysly. A chudák Richard Armitage obsazený v roli totálně míjející jeho schopnosti bezcitných drsňáků.(20.8.2014)

 • Shakers
  ***

  Je to blbosť, povedzme si to na rovinu. Nevadí mi, že je to bezpríbehová naháňačka tornáda, ale to tupé chovanie postáv. Síce to v Oku búrky nevybuchuje ako u Emericha, ktorý si dáva takéto tornáda na raňajky, ale inak sa na to dá mrknúť. Casting je tiež celkom v pohode. Thorin si zo stredozeme odbehol pozrieť tornáda a zvyšok kreténov, ktorý naháňajú tiež tornáda, alebo ktorých naháňajú tornáda sa tiež dajú zhltnúť. Ako celok to nieje také tragické a slušné efekty sú asi najväčší ťahák filmu a poteší aj hudba Briana Tylera. 65% - 3*(14.11.2014)

 • Xmilden
  ***

  O my god! Nechápejte mě špatně, v kině to musel být poměrně solidní hukot. Vždyť i mě doma bylo při řádění tornáda docela úzko. Ani největší tornádo na světě, které se nakonec samozřejmě dostaví ovšem nedokáže zakrýt kreténské postavy a dialogy které rvou uši. Triková složka je bez debat výborná. Pokud to někomu stačí, zřejmě jej čeká jeden z adeptů na Film roku. 50%(10.11.2014)

 • H34D
  **

  Když vám "slavnostní" projekci hned od počátku uvedou dva buzíci, tak nejde čekat nic jiného než film pěkně na prdel. Počínaje nezajímavými a skrz naskrz obyčejnými charaktery, přes triviální a stokrát viděnou zápletku až po hromadu klišé, snažící se vám sdělit, že si máte vážit každého dne. Bléé... Zkrátka bez nápadu, bez jiskry a bez sebereflexe. Kdyby si film byl aspoň vědom své hlouposti, mohl se pokusit o nadsázku a humor, ale na to si asi budeme muset počkat na V oku Sharknáda... 4/10(7.8.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace