Agent 47 (Rupert Friend) není obyčejný člověk, představuje vyvrcholení desetiletí trvajícího tajného genetického výzkumu. Stojí na konci vývojové řady, jeho existence navazuje na čtyřicet šest předchozích klonovaných agentů obdařených neuvěřitelnou silou, rychlostí, vytrvalostí a inteligencí. Agent 47 je elitním a dokonalým zabijákem, který byl pomocí genetických experimentů vyšlechtěn jako dokonalý vražedný stroj. Jeho nadcházejícím cílem je korporace, která má v úmyslu zmocnit se vytvořeného genu a pomocí něj vytvořit armádu zabijáků, jejichž schopnosti předčí dokonce i vlastnosti agenta 47. Uspěje? Nebo se stane její kořistí a zdrojem další zkázy? Ve svém osamělém boji se 47 spojí s Katiou van Dees (Hannah Ware), mladou ženou, která je schopná zodpovědět většinu otázek týkajících se jeho původu a zároveň střeží tajemství umožňující odhalit a především zničit nepřátelskou spikleneckou korporaci. Vše směřuje k závěrečné epické bitvě, v níž proti nim stojí v čele armády protivníků lstivý John Smith (Zachary Quinto). (Cinemart)

departed

Jako prznění hodně známé herní série film obstojí na výbornou, avšak jako film, který má být zábavný, strhující či pohlcující film padá snad ve všech směrech. Příběh je dementní až to s každou přibývající minutou začíná bolet čím dál víc, herci jsou nezajímaví, do hlavní role obsadili někoho, kdo po celou dobu šeptá a v jeho výrazu není vůbec pocítit, že by se jednalo o nájemnýho zabijáka. O vedlejších rolích ani nemluvím. Na herce nemáme dostatečně vysokej rozpočet, tak tam mrdneme Hindse a Kretshchmanna. Na digitální triky vlastně taky ne, takže některý budou vypadat laciněji než v devadesátkách a některý budou vypadat dokonce i nedodělaně. Za kameru postavíme někoho, kdo bude točit pro akční scény tak na hovno záběry, že ve výsledku nepůjde o akční scénu, ale spíš o taneční kreace, ale to je taky zásluha levnýho střihače, který tam všechny akční záběry skládal tak nějak náhodně. A scénáristy... ééé, ti to dělali zadarmo a říkali, že to měli sepsaný během oběda, takže proto to asi vypadá tak, jak to vypadá. Další projebaná příležitost. ()

Shitonit

Tam kde končí terminátor, začíná Hitman! Nebo tak nějak. Tu titanovou kůži bych chtěl taky. K ději: Na začátku chaos, trochu nepřehledno, páč nevím kdo koho vlastně chce sejmout. Pak se dozvím že ten špatnej je dobrej, a navíc brácha hlavní kočiny. A pak už to frčí jako o závod, mrtváci padaj sem tam, vraždíme úplně všemi způsoby, takže paráda. Celkově...dost dobrý. P.S. moudro z toho nevyleze... takže ho ani nečekejte a budete v poho. ()

hadoskorpion

zaujímavý film skvela hudba ako sceny akčne preto hodnotím 4* lebo my tam zle zostrihané ako bolo v upútavka niečo ako filme spoiler zaujalo ma ako on ochranoval svoju sestru ako naracili odstranili hlavneho zlaka ako konci jeden zlakov prežil koniec spoileru inak dobre len kvoli mala kleslo 1* ()

Hitmo

Srdcová záležitosť...držalo sa to hernej predlohy a to je najdôležitejšie. Zbrane, bomby,prevleky mi úplne pripomenuli časy keď som hrával Hitmana II. Je to dosť ťažké v tejto dobe natočiť action movie ktorá sa bude páčiť aj širokej verejnosti. Zahrajte si hru a potom napíšte recenziu. ()

Olafsson

Ještě horší než jednička, velmi málo kvalitní akce, Hitmana hraje herec kterej vypadá ještě hůř než Olyphant (Friend vypadá spíš jako ukrajinskej námezdnej dělník než elitní zabiják), hysterická Hannah Ware hraje jak lopata a celé to tak nějak nemá čím držet pohromadě a je to o ničem.. Celý film jsem čekal kdy už konečně přijde nějaká scéna která mi vezme dech.. A nedočkal jsem se.. Zbytečný film... ()

Mamlas

Pripomnelo mi to zacatky Terminatora, proste zcizili takovy napad. Herni kouzlo agenta 47 se povetsine vytratilo a bylo nahrazeno jen nekompromisni linearni akci neznicitelnych zabijaku, coz bylo skoda a pro me zklamani. Divatelne, akceplne, ale moc pretechnizovane, neprirozene, umele. ...a Arnold by byl lepsi a ve svem veku i hezci 47, nez ten nehezky, spise skaredy a nefotogenicky mladenec, ktery to hral tak, jak umel :). Skoda... ()

vieriX

Extrémně prepalene o mnohem více než jednička.Fyzika si vzala dovolenou. Akce dost a bavila řekl bych že lepší než jednička. ()

johnsnow

Takže starší hitman mal fakt na piču príbeh no akcia a vizuál boli parádne. Tu je príbeh dokonalý ibaže vizuál lacinný a akcia krvavá ale neprehľadná takže som mal celú dobu pocit že to točil megaton. 10. 1. 2016 po pozretí nového kuriéra mením na plný počet, toto je oproti kuriérovi tip-top film. ()

george82

Slabota. Čím tvrději se snaží, aby Hitman vypadal, tím více je k smíchu. Herní postava se otáčí v „hrobě.“ ()

vipeerr

SPOILER ALERT! Šel jsem do toho s prázdným očekáváním. A přece jen mě mile překvapil od začátku nesympatický a neHitmanovský Hitman :) fajn práce s krví a kamerou. Dobře natočené "strojové" pohyby zabijáka 47. Ale tím to asi tak končí. Slabý a na hlavu postavený příběh, který nemá vůbec co dělat s Hitman sérií. Neporazitelný "záporák" mě doslova vystřelil ze židle ve chvíli kdy přišla na scénu neprůstřelná kůže. O tom že ve filmu chyběl klasický Hitman song Ave Maria se tedy zmíním jen takto. A hidden scéna která je typická jen pro superhrdinské filmy, ukrytá v závěrečných titulcích . . nemám slov. To jako opravdu udělali zombie nesmrtelného agenta 47 nebo jsem to nepochopil? Chybí ještě jedno / "lomítko" SCI-FI !!!! Taktéž jsem nezaznamenal během herní série že bych slyšel či viděl přes zdi . . celé to přemotali a přeonanovali. Ze solidního filmu udělali ještě o level horší remake. Doufám že se nedočkáme pokračovaní, alespoň né se stejným hercem, či pod stejným scénáristem. 3* z lásky ke hrám . . ()

whysoserious

Zpracování s Timothy Olyphantem byl film na který se alespoň dalo dívat a i když měl taky svoje slabé stránky, tak tvůrci z Hitmana alespoň neudělali stroj, který během filmu (ne stealth stylem) pozabíjí víc lidí, než rotační kulomet. Scénárista se tentokrát ale zbláznil úplně a aby toho nebylo málo, tak do hlavní role obsadili týpka, který postavě nedokáže dát absolutně žádné charisma (to už jsem sice věděl z traileru, ale chtěl jsem tomu filmu dát šanci). Buď se do budoucna sedmačtyřicítky ujme nějaký schopný filmař, nebo by jinak bylo lepší, aby se zabiják s červenou kravatou nechal ve světě filmu odpočívat v pokoji. ()

RyanRainheart

Strašné, bohužel, tak debilní film by jeden pohledal. Film tvářící se, že je strašně cool a s chlapem, co vám bohužel není vůbec sympatický (chudák Rupert, jinde zase tak hrazně nevypadá ani nehraje). Korunu navíc tomu nasadila třicetikilová Hannah, která všem bez problémů nakope zadek a ze všeho se dostane díky své pozměněné genetice. Hm, to snad nemyslejí vážně!! Brak největšího kalibru, který už nikdy nechci vidět. ()

BardDeLune

Agent 47 je stejně prokletý jako Fantastická čtyřka. Tento film byl tak neskutečně zbytečný, až to člověka mrzí. Dvě hvězdičky dávám za dobře vypraného herce, dobrou úvodní akci a Beltramiho hudbu. Tím to ale končí. ()

Brano odpad!

Najskôr ma potešila správa, že sa ma natáčať ďalší film o hernej postave Hitmanovi a ja som sa naň tešil. Neskôr ako vychádzali na verejnosť podrobnosti o príbehu a hereckom obsadení, tak to nadšenie postupne opadlo. Ako aj slabé traileri, ktoré mi len utvrdili, že to bude pravdepodobne hlúposť. Takže pred vzhliadnutím som veľké očakávania nemal. A výsledok dopadol presne tak, ako som si ho predstavoval. Je to celé bez nápadu, jedna hlúpa scéna strieda inú, proste to nemá hlavú ani pätu. S hrou to nemalo tiež nič spoločné. Dialógy medzi postavami takisto tragické. A čo sa týka hercov, tak k tomu nemám veľmi čo dodať. Viac nesympatických hercov tam obsadiť už asi nešlo. Friend bol rozhodne najtragickejší Hitman, akého som kedy videl. Celkovo ak si to zhrniem, tak nič iné sa asi ani čakať nedalo, keďže to režíroval taký amatér akým je ten Bach. Toto si nezaslúži ani 1*. S výbornou verziu z roku 2007 sa to porovnávať nedá. ()

Kdo se stane novým Hitmanem?

Kdo se stane novým Hitmanem?

11.01.2014

Rychlý a zběsilý agent 47