Agent 47 (Rupert Friend) není obyčejný člověk, představuje vyvrcholení desetiletí trvajícího tajného genetického výzkumu. Stojí na konci vývojové řady, jeho existence navazuje na čtyřicet šest předchozích klonovaných agentů obdařených neuvěřitelnou silou, rychlostí, vytrvalostí a inteligencí. Agent 47 je elitním a dokonalým zabijákem, který byl pomocí genetických experimentů vyšlechtěn jako dokonalý vražedný stroj. Jeho nadcházejícím cílem je korporace, která má v úmyslu zmocnit se vytvořeného genu a pomocí něj vytvořit armádu zabijáků, jejichž schopnosti předčí dokonce i vlastnosti agenta 47. Uspěje? Nebo se stane její kořistí a zdrojem další zkázy? Ve svém osamělém boji se 47 spojí s Katiou van Dees (Hannah Ware), mladou ženou, která je schopná zodpovědět většinu otázek týkajících se jeho původu a zároveň střeží tajemství umožňující odhalit a především zničit nepřátelskou spikleneckou korporaci. Vše směřuje k závěrečné epické bitvě, v níž proti nim stojí v čele armády protivníků lstivý John Smith (Zachary Quinto). (Cinemart)

Metal Lord

šílená blbost, kteá má s hrou společné minimum. ze stealth věci dělt šílenost plnou přestřelek, klonů s nadlidskou silou.... ()

sedm.1

Hitman 47 má dva zásadní problémy. Mizerně zpracovanou akci a obsazení ústřední role. U té akce je vážně škoda, že tvůrci nezvolili jiný přístup, než zběsilý střih a kameramanské veletoče, neboť jí bylo skutečně dostatek a být vážně nasnímána mnohem přehledněji, šlo by prakticky o skvělý non-stop nářez. A Rupert Friend v roli Hitmana je kolosální castingový přešlap, kdy fakt nechápu, co tvůrce vedlo k obsazení této role zrovna tímto nevýrazným, necharismatickým a nesympatickým týpkem. Toť z negativ vše, což se může zdát, že sice není moc, ovšem to by nesmělo jít skutečně o právě ty nejpodstatnější okolnosti, kterými tento konkrétní film vůbec disponuje. Jinak se to ale vážně dá. Zápletka je sice čistou kopií všemožných vykradených scén z jiných filmů, nicméně jako celek funguje poměrně záživně a živelně, na nic se dlouho nečeká a tempo by se dalo označit za vážně strhující, škoda jen odfláknutého finále, ale i tak slušná zábava. Atmosféra, napětí, či styl zde pak sice téměř neexistují, na druhou stranu ale potěšilo alespoň pár působivých zvratů. Jinak bych chtěl ještě zmínit Hitmanovu parťačku v podání Hannah Ware, neboť jde o hodně povedenou kočku, každopádně ani ona už nic nezmění na faktu, že Hitman 47 mohl dopadnout mnohem lépe, zároveň ale musím i podotknout, že se nejedná ani o nějaký vyložený průser, neboť jako nenáročná zábavná jednohubka rozhodně splní úkol. ()

Melios odpad!

Učebnicový príklad zlej réžie ,ktorá totálne znásilňuje originálnu hernú predlohu. Tak za prvé - odkedy má Hitman toľko vlasov a ochlpenia celkovo? Za druhé - ,čo sú to sakra za efekty !? A za tretie - proste prečo? Po celý čas som si mal chuť vypáliť oči rozžeraveným nožom a keď som si myslel ,že už viac sračiek sa tu ukázať ani nedá ,vždy sa ukázalo niečo absurdné ,čo ma nakoniec presvedčilo o odpade. Za efekty alá Tim Miller ,ktoré tu ,ale nie sú myslené ironicky a za zničený koniec som si povedal ,že mu aj takú známku udelím. Jediné miesto ,kde film zapadne je v televízii ,aby zaplnil miesto vo vysielacom čase po polnoci. Známka: E ()

Purrrfect

Tak nejlepsi Hitman je zena ? Proc ne tahla to solidne ale puvodni Hitman jako nebyl diky tomu uveritelny resp diky vyberu herce. Moc kecu moc romantiky a moc drama a zena stale brecela a do toho desna hudba. Par akcnich scen uzasnych ale ty byly pouze dve a to solidni krvava vyvrazdovacka v hangaru a druha napojeni Audi na silnici draty. Puvodni Hitman mel alespon lepsi herce v hlavnich rolich a celkove se na nej lip vzpomina. ()

Lukoboss

Prosím, už nehanobte a neničte jméno a značku Hitman. Už od první scény je jasný, že to s tou hrou (popř. celou sérií, která je mimochodem výborná) nemá nic společnýho. Hitman byl vždycky tichošlápek, o kterým nikdo nevěděl a kterej vždycky došel pomalu k cíli, aby ho zneškodnil. Tady je to řežba, že by se ani Statham nemusel stydět, což není moc dobrý (rozhodně to nectí herní žánr, kterej si tím vydobyl jméno). Není to napínavý, naopak je scénář dost tupej (co měl, kurva, znamenat ten superagent, do kterýho vystřílíte zásobník, on se zasměje a pochoduje dál?!?! To nemohl nikdo myslet vážně.). Jinak hlavní plus je za hlavní roli, R. Friend do role sedí mnohem víc než T. Olyphant minule. ()

Benedygtus

Je s podivem, jak se tema jedne pocitacove hry da pojmout zcela odlisnymi zpusoby. Uprimne bych nerekl, ze tento je o tolik horsi. Sice co se filmu samotneho tyce, tak je slabsi nez jeho starsi kolega. Ja vsak musim ocenit to, ze narozdil od predchoziho filmu mi tento film mnohem vice sedi k predloze(herni serie Hitman) samotne. To nerealno, je pro me najednou uplne jinak uchopitelne a lehce stravitelne. Avsak kdo hru nehral, muze tento snimek smele preskocit, ne kvuli deji, ale kvuli tomu, ze v tom asi tezko najde zalibeni a tomu odpovida i celkove hodnoceni uzivatelu csfd. ()

KoRner

Katastrofalne cečko s nezaujímavým dejom, nezapamätateľným hrdinom a katastrofálnou akciou. Ale snaha bola, rozbehlo sa to sľubne, až kým to tupý twist neposlal do sračiek. ()

iXtr3m3

Neriešim casting, ten nemá šancu pomôcť filmu, kde je hlavný hrdina chladnokrvný vrah. Ale veľmi sa mi páčil origin okolo 47-čky, veľmi sa mi páčil načrtnutý motív okolo jeho vylepšenej verzie v podobe Zacharyho Quinta, nebránil by som sa pokračovaniu. ()

Seti

Ježiš to byla zase slátanina! Nevím, jestli scénář vycházel také z herní předlohy, ale pokud ano, tak potěš prdel. Hitmanova story je totiž naprostý scénáristický průjem, který zřejmě packal Skip Woods už neudržel v kalhotech. Je ale pravda, že musí mít pořádný koule, když se po tomhle stále označuje za filmového scénáristu (vždyť to ani nebyl film, nýbrž jen kupa scén naházená za sebe, v níž se dementní zvraty střídají s těmi debilními). K oscarovému scénáři si připočtěte odpornou CGI akci a castingový fail v postavě sedmačtyřicítky a máte asi tak představu, jak tyhle prasečí pomeje vypadají. A ne, hezká buchta a pár stylovejch scén to fakt nezachání. Po tomhle majstrštyku můžeme jen smutně konstatovat další hřebík do rakve herních adaptací a předchozího Hitmana prohlásit za parádní akční thriller. ()

Fordzy odpad!

Když opět vložíte geniální předlohu do rukou postiženého scénáristy, tak z toho zákonitě musí vzniknout další sračka. Nápad natočit Hitmana jako stupidní akční film, už poprvé nefungoval a po druhé je to ještě větší tragédie. Kdyby se toho chytil kvalitní režisér a pojal by to jako špionážní trhriller, tak by byl výsledek přinejmenším koukatelný. 10% ()

Loki_Six

John Smith - If you give me what I want, I'll leave your daughter in peace. Litvenko - If I give you what you want, there will be no peace. ()

Fary

Nevím, co na tom komu vadí. Čekal jsem bezmyšlenkovitou hovadinu, ale faktem je, že příběh je celistvý, povedený a uvěřitelný. V kontextu hry je to taky OK - prostě u mně to splnilo očekávání. ()

Litvicek

Zlatý Hitman s Olyphantem. Tohle působí celé takovým umělým dojmem. Všechno až moc profesionální a nereálné, takže divák na jednu stranu obdivuje podobnost s herními díly ale další věc je celé provedení. Být to udělané stylem John Wick, kde Baba Jaga zabíjí takovým krásným uvěřitelným způsobem a přitom precizně, čistě a krvelačně, tak bych zde byl hodně nadšený. Mimo akční scény, které sice nejsou nejhorší, se ale divák vyloženě nudí (né u všech ale u většiny ano). Osobně jsem pár pasáží teda zrychlil. Není to úplná sračka ale já se teda těšil na zcela jiný film. Je to tedy zklamání. ()

tom.nosek

Já nevím, proč prostě jednou neudělají Hitmana, co by se aspoň částečně držel herní předlohy. Ruperta Frienda je možné oholit dohola, ale stejně vypadá jako hodný kámoš od vedle. Celá zápletka byla řekněme i celkem fajn, kdyby šlo o nějaký generický akční film a ne zrovna adaptace Hitmana. Hannah Ware a Zachary Quinto jsou OK, ale ničím ani zdánlivě nepřekvapí. Autoři neměli cílit na "hlavně, ať jsme lepší než Hitman z 2007", ale "udělejme pořádnou adaptaci". Těch pár headshotů a zlomení páteří to nezachrání. ()

Corpsegrinder odpad!

Naprosto nesmyslnej film podle dobrý hry. První průser nastává už při pohledu na 47 jelikož do hlavní role obsadili teplouška co vypadá jako by právě dorazil z Dawsonova světa, naprosto mu nežerete vůbec nic co ve filmu dělá a jeho rádoby drsný chování je k smíchu. Styl jakým řeší úkol je taky zajímavej neboť kamkoliv přijde tam začne okamžitě mezi lidma střílet aby ho vidělo co nejvíc svědků a pokud to tvůrcům nikdo neřekl tak zrovna takhle se hra hrát neměla :)) Samozřejmě dojde i na věci typu NA 500 METRŮ TREFIM AUTO PISTOLÍ, NA 2 KILOMETRY TREFIM POHYBUJÍCÍ SE AUTO SNIPERKOU ALE ČLOVĚKA NA 10 METRŮ MINU. Do toho holka co má halušky a vidí všechno kolem sebe. Efekty to má horší než WHO KILLED CAPTAIN ALEX. Odpad bez milosti. ()

Kdo se stane novým Hitmanem?

Kdo se stane novým Hitmanem?

11.01.2014

Rychlý a zběsilý agent 47